Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka wieczorwo 😁

Rosi mój ma to samo jak się źle czułam to móił "to moze sam pójdę" a ja miałam nadzieję ze jedank zostanie.... doskonale wiem jak się czujesz właśnie bo sama doświdczyłam takiej sytuacji...niestety facetom brakuje piątej klepki i przez to nie myślą za wiele...

Anulka ubranka słodziutkie 🙂 i daję zaległego oklaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rosi faktycznie Twój Mąż nie popisał się dzisiaj 🥴 No cóż, tak to jest z tymi facetami 😜 Główka do góry 😘

Agatka cieszę się że z Maluszkiem wszytko w porządeczku 😉

Ania ciuszki super, zakochałam się w tym różowym niby żakieciku czy co to jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i znowu wszystkie pouciekałyście akurat jak ja przyszłam.. 😜
ale przyszły mi dziś meble i tak sobie pomyślałam że je poskręcam 😁 zaczęlam od komody, robota nie jest ciężka (tzn cięższe rzeczy zostawiłam dla męża) ale straaaasznie czasochlonna tak więc dziś tylko komoda, jutro regał 🙂

Kasialeczek super że u Was wszystko ok, pogratulować wyników i oczywiście zdrowej Córci 😘 oklask dla Was 🙂

Ania mnie twardnieje najczęściej jak jestem w ruchu tzn jak sprzątam, plewie itp ale wtedy to dla mnie znak że mam przestać, położyć sie i darować sobie na dziś i przechodzi a poza tym nie liczyłam tych twardnień ale myśle że jest ich mniej niż 10 (pewnie koło 5) więc raczej jest ok, nie stresuj sie 🙂
Ubranka śliczniusie kupiłaś, ten żakiecik jest bomba! 🤪
a nad woreczkami też sie dziś zastanawiałam bo robiłam "grubsze" zakupy ale przemyślałam i stwierdziłam że nie 🙂 tym bardziej że dostałam od kuzynki taki specjalny kosz na pieluszki ponoć też nie przepuszcza zapachów ale jeszcze go nie testowałam 😁

Kasiulek super ta siatka, wynika z niej że na nast wizycie za tydzień Mała będzie ważyła koło 2200 a finalnie ok 3600, ciekawe czy sie sprawdzi 🙂

Tosia a u nas cały czas hiszpańskie, czekam z niecierpliwością na polskie 🙂

Rosi oj z tymi facetami 😠 niestety ale to takie proste stworzenia że niczego sie nie domyślą, trzeba głośno i wyraźnie kawa na ławę bo inaczej to ni huhu na to nie wpadną 🤢 wiem co czujesz bo mój też tak kiedyś zrobił, zresztą nie raz i za każdym razem jak wracał to dawalam mu do zrozumienia ze sprawił mi przykrość i już sie to nie zdarza. Mysle że też tak powinnaś zrobić bo inaczej to nawet nie będzie wiedział że Cie zawiódł..

ok to ja też już uciekam, dobranoc Brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny ja od rana zla i zdenerwowana... Kiedys Wam pisalam ze nie moge spac na prawym boku przez ta nerke wiec spie na plecach albo na lewej stronie. Od niedawna mam straszne bole z lewej strony pod piersia w zebrach. Bol jest okropny bo strasznie boli a uczucie jest takie jakby ktos mi cos tam przypala. Oczywiscie wytrzymalabym ten bol, ale za kazdym razem budze sie z płaczem jak zaboli. Dzis w nocy chcialam sie polozyc na boku i gdy nabralam powietrza tak zabolalo ze lzy mialam w sekunde w oczach usiadlam nie moglam zlapac tchu, serce walilo mi jak mlotem, cisnienie to chyba mialam 200/200. Trzymajac sie za to miejsce siedzialam i balam sie polozyc zeby znowu nie zabolalo 😞 😞 po chwili polozylam sie bo chcialam zobaczyc czy sie maluszek rusza bo oczywiscie taka zestresowana bylam, ale Bartuś wyczuł ze cos jest nie tak i zaczal kapac od razu wiec sie uspokoilam. Ale dzis o 6 jak maz wstal mialam to samo tylko slabiej i dopiero wyedy gdy kichalam... Boje sie a jak pojde do lekarza i mu powiem to pewnie mi powie "niech sie pani nie martwi to normalne" no chyba nie normalne ze tak boli 😞 bo rozumiem bol gdyby dziecko mnie tam kopalo ale taki okropny.... Wytrzymam jeszcze 2 miesiace ale denerwuje sie ze jest cos nie tak a moj lekarz jak zwykle bedzie chcial mnie uspokoic i nic konkretnego nie powie...do inneg ona kase chorych nie pojde bo zanim maz mi przyniesnie zaswiadczenie ze jestem u niego ubezpieczona to zdarze urodzic wiec musze isc znowu prywatnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wczesnym rankiem 😉
Ja też dziś miałam ciężką noc, maluszek nie dał mi spać prawie do 1. Jakbym się nie położyła tak było źle, albo jemu albo mnie 🥴 Później obudziłam się o 5 i tak już tylko drzemałam. Mąż poszedł do pracy a ja na śniadanie. I jak jadłam to Jasiek wcale się uspokoił, cały czas się wierci. Już pojęcia nie mam co ten mały człowieczek tam robi 😁
no i wzięłam już nospę, bo czuję ze dziś też lekko nie będzie. W dodatku coś mnie kuje tak bardzo nisko w dole 😞

Ania ja jeszcze nie mam pościeli, czekam najpierw na łóżeczko. Ale to dopiero w czerwcu. Mam zaś pokrycie na przewijak i jest frotte. Chociaż nie wiem czy nie wolałabym flanelki.

Daria współczuję Ci tego bólu. I też podejście lekarza że "to normalne" wcale czasami nie pomaga... Ale lepiej idź niech Cię przebada, bo dwa miesiące to mimo wszystko jeszcze dużo czasu, zeby się tak codziennie męczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
pospałam 3 godzinki nad ranem i już jestem z Wami,
mężulek tak mi się denerwował tą dzisiejszą kontrolą, że nie spaliśmy za dużo, no i on pojechał o 3 do pracy, a ja wstałam
niech już ten dzisiejszym dzień się skończy i będzie ok.
no i od poniedziałku bierze urlopu 2 tygodnie i będzie łazienkę robił, no chyba że jego szefowa ma inne plany, to się jeszcze okaże

obrzydzili mi dzisiaj lody na tvn, pokazywali lody włoskie, robione naturalnie (nie z proszków),
tylko że miały smaki buraczany, koperkowy, pomidorowy itp.
jak sobie o nich pomyślę to mi niedobrze
zmykam, bo chyba jeszcze muszę zjeśc coś na śniadania

miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy sie i my 🙂
wstalam dzis o 5 jak moj wychodzil do pracy i tak nie moglam zasnac :/ zrobilam jajecznice na sniadanie i teraz wrocilam do lozka hehe u mnie dzien zapowiada sie ladnie bo sloneczko tak daje po oczach, ze nie moglam w kuchni wyrobic 🥴 😮
ja jeszcze nie mam poscieli tzn, mam, ale jeszcze jest w polsce bo moja mama mi kupila i dopiero tu bede miec za 2 tyg. wiec niewiem jaka jest.

wspolczuje dziewczyna ktore wstaja ponocach i nie moga spac, ale wstaja na siku... bo ja to nawet na siku nie wstaje :/ a pije duzo wiec, moze nie mam takiego parcia na pechcerz ??!!

daria ja tez co pojde do lekarza to albo wszystko ok albo normalnie i nie ma czym sie przejmowac :/ ale na twoim miejscu jednak bym sie wybrala do tego lekarza moze to jest nic a moze jednak cos... lepiej dmuchac na zimne... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂

Ania mogłaś spokojnie pospać bo od 5 to ja czuwałam 😁 ja widzę z Agatką i Ilką 🙂
prześcieradło jedno kupiłam- jest frotte, a drugie kupiła mi Mama ale jeszcze go nie widziałam..

Daria na Twoim miejscu poszłabym do lekarza mimo wszystko, to jeszcze 2 miesiące, szkoda sie męczyć i lepiej dmuchać na zimne...

A co do nocnego wstawania to u mnie jest tak 2- 3 razy na siku 🤢 ale dosyć udaje mi sie po tym szybko zasnąć, najgorszy jest ten ostatni raz (koło 5) bo już jasno sie robi, ptaszki ćwierkają, królik rzuca sie o klatkę a ja mam najczęściej przekrwiony i zatkany nos i wtedy ciężej zasnąć..

zmykam na ktg, miłego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wlasnie nie wiem jak to jest z tym ktg bo teraz czytalam i to trwa okolo 30 min?! a ja mam przy kazdej wizycie, ze pani doktor przyklada takie cos do brzucha i jej pokazuje ile jest udezen na minute wczoraj bylo to 159 ale to co ona robi to trwa minute nie wiecej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ale naskrobalyscie od wczoraj , przeczytalam wszystko ale juz polowe zapomnialam 🥴 🥴 🥴
daria te bole to ja tez ma, takie pod zebrami i powietrza mi brakuje ale mysle ze to dziecko noga sie rozpycha bo najczesciej to mam jak usiade alebo sie zle poloze tak wiec bym sie nie przejmowala, mi pomaga jak sie wyprostuje i wezme pare glebszych oddechow 🙂
Rosi co do twojego meza to niestety mezczyzni z marsa kobiety z wenus ja juz dawno sie przekonalam ze jak nie powiem czego chce to sam sie nie domysli wiem czysem to boli ze oni tacy nie rozgarnieci ale uwiez mi nie zrobil tego swiadomie 🙂 🙂 🙂 🙂
co do siatki super sprawa moj na razie sredniaczek 🙃 🙃niech juz bedzie bo latwiej do wycisniecia
a wczoraj tez bylam u gina i u mnie tez ok, szyjka zamknieta o brzuchu tez mowilam ze mi twardnieje ale jak bez skurczy o bolesci to nie ma problemu taki urok, moj synus wazy 1600gram i juz tez ulozony glowka na dol.
co do ktg to ja tez juz mam od 2 tyg i to trwa ok 20 min tak wiec nie wiem agata dlaczego u ciebie tak krotko 😮 😮
i wczoraj tez szkole rodzenia odwiedzilam i bylismy na porodowce wyprobowalam lozko i kilka pozycji do porodu, a co mnie zszokowalo to nie robia lewatywy i polozna powiedziala ze troche stolcu kazda wycisnie 🙃 🙃 🙃 🙃cos nie moge sobie tego wyobrazic chyna sobie sama lewatywe w domu zrobie 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaa i zapomnialam ogolnie ma 20 kg na plusie to chyba nikt mnie nie pobije 😜 😜 😜 😜i wlasnie dostalam termometr naprawde super sprawa pokazuje temp otoczenia, mierzy temp w uchu i jak przystawiasz do czola i zapisuje do kilku pomiarow, a najwazneiejsze ze cena super ok 40 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a kupujecie jeszcze moze takie lyzeczki do podawania lekarstw, bo ja kilka widzialam i nie wiem czy to przydatne np tez w smoczku
http://www.ebay.de/itm/160797302779?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_1218wt_1139
http://www.ebay.de/itm/150811754642?var=450077414420&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_1250wt_1139
co powiedza doswiadczone mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka ja wlasnie nie wiem czy to jest ktg czy nie ale pokazuje ile udezen na minute bije serduszko
termometr super sprawa a co lewatywy to chyba tez sobie sama w domu zrobie bo tu tez u mnie nie robia 😮 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...