Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
od soboty leżę i biorę nospę,
magnez już od dawna,
chyba się faktycznie niepotrzebnie nakręcamy i jak lekarze mówią, że jest ok to tak jest

przewrażliwiona jestem, bo koleżanka jednego dnia miała twardnienie brzucha - nawet pamiętam w pracy mówiła że jej się synek pręży - a w nocy zaczęła rodzic w 26 tygodniu
przeciągnęli jej poród przez 3 dni i zrobili cesarkę,
na szczęście z małym jest wszystko dobrze,

przepraszam nie chcę Was straszyc, ale dzisiaj mam kiepski dzień i już sama nie wiem co i jak powinno wyglądac
już nie marudzę

Kasialeczek cieszę się, że mała zdrowo rośnie, aż mi się łezka w oku zakręciła, ale to ze szczęścia oczywiście, oklask dla Was
tymi długimi nogami pewnie niejednemu zakręci w głowie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiu oklask po limicie będzie,

wiem to straszne co napiszę, ale trochę mnie uspokoiło to że jak chodzicie to też brzuszki macie twarde, ależ ja straszna jestem, przepraszam

Daria mnie w pewnym momencie też głowa bolała i to przez dwa tygodnie prawie non stop,
ale z tego co pamiętam to dziewczyny też to przechodziły,
no i może tak bolec, no albo to pogoda, która psikusa nam robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom ja właśnie idę do sklepu po truskaweczki w kropczeki mniam uwielbiam jejku dała bym się pociąć za nie tak je uwielbiam ale wierzcie mi ze tylko w ciąży mam takie schizy na nie bo jak nie byłam to nie robiło mi różnicy czy były czy też nie jak był to jadłam ok a jak nie było to ie myślałam a teraz ho ho dnia wytrzymać bez nich nie mogę 🤪 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytałam co to jest i że są jakieś zapachowe i że mieści się pieluszka, waciki i temu podobne
i jakoś mnie zachęciło 😁
wyobraziłam sobie jak przebieram małą w łazieneczce pakuje w woreczek i wyrzucam 😁
chyba kupię, ciekawe jak długo będzie mnie to cieszyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek super wieści od Was, oby tak dalej!!!! 🙂

Ania ja nie kupuję żadnych woreczków :P

Dziewczyny czuję się winna troszkę bo zaczęłam temat krótkiej szyjki i tego nieszczęsnego twardnienia brzuszka. Na prawdę jeśli lekarz nic nie mówi to znaczy że wszystko jest w porządku i nie ma co panikować 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia nie pamiętam ale możliwe, bo kilka dni było takich, że bardzo mi dokuczał i wtedy pojechałam do lekarza.

Teraz mnie mój M wkurzył a dokładniej rozczarował. Od rana dziś się źle czuję, jeszcze mi mówił "połóż się itp" a i nigdzie po pracy już dziś nie jechał więc się cieszyłam, że popołudnie spędzi w domu. Tylko zadzwonił jego brat, że idą z dziewczyną na pizze. Mówi "powiedziałem, że raczej nie bo się źle czujesz, ale może by do nas przyszli?" 😮 😮 mówię, mu że średnio mam na to ochotę bo ledwo żyje a przecież nie będę przy gościach na kanapie leżeć. I mówię mu "idź jak chcesz" (nigdy mu nie zabraniam wychodzić, liczę na to, że pomyśli czasem) a on na to czy będę bardzo zła 😮, mówię "wiesz, że się cieszyłam, że już zostajesz dziś w domu" a on, że za pół godzinki wróci 😞 I normalnie się rozbeczałam zaraz jak wyszedł. Jak można być takim niedomyślnym???!! I w ogóle, do głowy by mi nie przyszło, żeby wychodzić gdzieś bez niego jak by się źle czuł. Tak mnie zawiódł, że brak mi słów normalnie 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojj dziewczyny zostawic was na pare godzin a tu juz kilkanascie zstron do czytania 😮 😮
bylam dzis u mojego lekarza wszystko dobrze dziecko ustawione glowka w dol czyli dobrze 🙂 posluchalam serduszka i teraz dostalam kartke od niej i mam z moim partnerem wypisac chodzi o porod czego oczekuje jakie chce znieczulenie itd :P
a co do woreczkow na pampersy to ja mam od brata taki kosz specjalnie na pampersy podobno nie smierdzie hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadlam pierogi ruskie a teraz biore sie za robienie szarlotki 😁 😁

Rosi mialam ostatnio to sammo maz poszedl na piwo do kolegi bo akurat mial slub cywilny. Zdzwonil kolega i pytal czy idzie a moj maz mowi do niego ze nie wie czy mu zona pozwoli... a ten znajomy ktory dzwonil (nasz wspolny) powiedzial "to daj mi Darie ja zapytam" nie mialam ochoty z nim gadac i sie zgodzilam... poszedl a godzine pozniej rozpetala sie burza ktorej sie naprawde balam... napisalam mu ze sie boje no i dlgo nie byl po 23 byl juz w domu ale wolalabym zeby zostal ze mna bo martwie sie tym twardym brzuchem i on dobrze o tym wie... Ale szybko mi przeszlo Tobie tez przejdzie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
Kinia nie pamiętam ale możliwe, bo kilka dni było takich, że bardzo mi dokuczał i wtedy pojechałam do lekarza.

Teraz mnie mój M wkurzył a dokładniej rozczarował. Od rana dziś się źle czuję, jeszcze mi mówił "połóż się itp" a i nigdzie po pracy już dziś nie jechał więc się cieszyłam, że popołudnie spędzi w domu. Tylko zadzwonił jego brat, że idą z dziewczyną na pizze. Mówi "powiedziałem, że raczej nie bo się źle czujesz, ale może by do nas przyszli?" 😮 😮 mówię, mu że średnio mam na to ochotę bo ledwo żyje a przecież nie będę przy gościach na kanapie leżeć. I mówię mu "idź jak chcesz" (nigdy mu nie zabraniam wychodzić, liczę na to, że pomyśli czasem) a on na to czy będę bardzo zła 😮, mówię "wiesz, że się cieszyłam, że już zostajesz dziś w domu" a on, że za pół godzinki wróci 😞 I normalnie się rozbeczałam zaraz jak wyszedł. Jak można być takim niedomyślnym???!! I w ogóle, do głowy by mi nie przyszło, żeby wychodzić gdzieś bez niego jak by się źle czuł. Tak mnie zawiódł, że brak mi słów normalnie 😞 😞 😞


rosi nie martw sie z facetami tak zawsze jest :/ czasami to wogole nie mysla ja tez mam tak z moim tylko, ze moj to do baru na piwo z kolegami a dzis mi powiedzial, ze w sobote idzie do kolegi ogladac jakis mecz w tv i przy okazji sie napija wiec juz wiem, ze tak predko do domu nie wroci a ja bede siedziec cale popoludnie sama i wieczor 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi mąż rzeczywiście głupio się zachował, ale pewnie nie pomyślał...faceci tak czasami mają 🤨 Nie przejmuj się 🙂
Właśnie oglądałam jakiś serial i zajadali się kanapką ze smalcem "swojskim" i ogórem kiszonym...i co, długo nie trzeba było mnie zachęcać! 😁 😁 Wciągnęłam 2 kanapy 😁 😁 pychaaa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...