Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Ja kupiłam Hipp wczoraj a w razie jak się coś będzie działo ze skórą to kupię Oilatum lub Emolium.

Dziewczyny czy Bephanten to stosuje się na odparzenia i do bolących sutków? Czy trzeba ją zmywać przed każdym karmieniem??
tak na odparzenia i od sutków.Bephanten maści się nie zmywa przed karmieniem tylko krem( bo jest krem i maść)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wlasnie wciaglam bulke slodka na sniadanie 😉 😉 😉ale za mna chodzila od wczoraj tak wiec dzisiaj nie odpuscilam i wyslalm mojego do piekarni przed praca....ja pampersow jeszcze nie mam, mysle ze za tydzien kaska wpadnie to pojedziemi na zakupli bo jeszcze pare rzeczy mi zostalo co co kosmatykow to ja tez mam emolium i slyszalam ze na poczatek starczy, a poiedzcie mi jakie buteli kupujecie bo ja chce piersia karmic ale butelki tez tzeba miec jak by co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.ebay.de/itm/230634460312?var=530028504001&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_6572wt_1270
te podobno samosterylizujace i oczywiscie anty colik
http://www.ebay.de/itm/160773543193?var=460061710693&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2648#ht_1244wt_1139
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smerfetka ja mam butelki z aventu anty colic i kuzynce tez takie kupilam i jest baardzo zadowolona a tez karmi piersia, maly nie mial kolki jak go tata musial karmic z butl i jak ona je4chala na uczelnie. a teraz jak jest wiekszy dokupila sobie raczki do butelki i sam sie uczy trzymac z herbatka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Jaki tu dziś ruch z rana 😉 Wszystkie już na nogach 😁

Miałam wczoraj ciężki wieczór i noc, tak mi często twardniał brzuch, Jasiek tak mocno się wypinał ze aż mnie skóra bolała. Nie mogłam sama podnieść się z łóżka żeby usiąść, za każdym razem wołałam męża. A później zanim zasnęłam to zaczęłam odczuwać jeszcze skurcze, przestraszona wzięlam nospe i stwierdziłam ze jak w nocy obudzę sie z bólem to jedziemy do szpitala. Oczywiście cała spanikowana była, bo nic nie spakowane...No ale noc przespałam, teraz też brzuch się stawia od czasu do czasu ale skurczy nie ma.
Zamierzałam jechać na zakupy i uzupełnić jakieś braki z listy, chciałam do Auchan ale to daleko i trochę sie boję. Pewnie nie zaryzykuję i albo poczekam na siostrę do piątku albo pojadę do caerfoura bo mam niedaleko. Z mężem nie chcę jechać, bo on mnie tak wkurza na zakupach że masakra jakaś. Dla niego nic nie jest potrzebne a wszystko to moje wymysły (no prawie wszystko). I nie chcę się denerwować przez niego ani z nim kłócić.

Rosi a Ty zamawiałaś ten płyn kąpieli przez internet czy oni mają apteki w całej Polsce stacjonarne? Bo jakoś nie mogę ich znaleźć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka do żadnego Carrfura ani Auchan nie waż mi sie jechać!! Jak Cię brzuch bolał i się stawia masz leżeć,leżeć i jeszcze raz leżeć!!
Zakupy przez allegro możesz zrobić, podobnie jak ja to właśnie uczyniłam 😁
Zamówiłam sobie dwie koszule do karmienia i kilka rzeczy dla maleństwa m.in. przewijak,smoczek,butelkę,okrycie kąpielowe,pieluszki...

Kasiulek dzia za odpowiedź 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 pewnie macie rację...poczekam na poprawę.
Karola na allegro zamierzam też zamówić koszulę, staniki, pieluchy tetrowe i ceratkę do łóżeczka ale czekam jeszcze do piątku na czerwcową wypłatę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😘
Jesteśmy po ciężkiej nocy, budziłam się co chwilę na siusiu. W końcu na dobre rozbudziłam się 4:30 i do 7 leżałam. Dopiero wtedy przysnęłam i 10 pobudka 😁
Ilka, jak brzuch się stawia to leżenie, a nie jakieś zakupy.... 😠 Mój Jasiek też jak wypnie ogromną kulę na wysokości pępka lub pod to mega ból gwarantowany 🤔 Zastanawiam się właśnie co to może być tak po środku i obstawiam głowę 😁
Dziewczyny, położna mówiła mi, że jeśli dziecko nie ma problemów skórnych to nie kąpać go w Oilatum i tych innych. Skóra też może się przyzwyczaić do takich kąpieli, i jeśli będzie jakiś problem skórny to Oilatum nie spełni już swojego zadania. Ja podobnie jak Karola kupiłam Hippa (pięknie pachnie!!) i będziemy metodą prób i błędów szukać płynu idealnego dla nas 🙂 Polecane są także kąpiele w krochmalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola Bepathenu nie trzeba zmywać przed karmieniem. I chyba też może być na odparzenia 🙂

Ania pewnie mój Mężul będzie miał taką samą radę CHŁOPIE NIE BIERZ SIĘ ZA TO 😁
A pampersy no cóż szło tego w cholerę ale akurat na tym nie można oszczędzać więc proponuję prosić ludzi żeby na pierwszy prezent kupowali pampersy 😁
Co do rodzaju to My używamy active baby, chusteczki różne.. najczęściej cleanic.

Smerfetka ja mam butelki Avent.

Ilka przyłączam się do apelu Dziewczyn DO LEŻENIA A NIE ZAKUPY!! 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To w cale nie jest późno 🙂 A jak poradziliście sobie z nocami i wyjściami, bo Nikoś normalnie nie ma pampersa ale do spania i na wyjście gdzieś dalej ubieram Mu. Jak tylko przed dom to nie bo sika pod drzewko jak już Wam pisałam 😁 😁 Zdarzało się że po nocy czy po drzemce miał suchego pampersa ale to dosłownie kilka razy i raz ze sklepu też udało się wrócić bez siku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na początku nakładałam mu na noc ale za każdym razem miał suchego pampersa to postanowiłam mu zdjąć go całkiem i też nie było niespodzianek 🙂 więc już tak zostało () dwa razy mi się zdarzyło że zrobił w majtki ale to dlatego że przed snem opił się za dużo soku, a w sklepie jak mu się zachce to wychodzi z mężem bo ja raczej z nim sama nie jadę na zakupy ale zawsze przed wyjazdem gdziekolwiek idzie w pierwszym rzędzie robić siusiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka oklask dla Ciebie za to że jesteś grzeczną Dziewczynką 😉 😉 😉

Kasiulek oklask dla Marcela za bezproblemowe pozbycie się pieluch 🙂 U Nas niby problemu nie było ale nie wiem co z tymi nocami.. no cóż i tak już mamy ogromny sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...