Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
położyłam się o 8:30 do wyrka żeby pooglądać tv i zasnęłam i spałam do 12 🤪 🤪 ☺️ teraz wessałam śniadanko (kanpeczki z powidłami śliwkowymi i z zieloną sała szyneczka i wędzonym serem) ☺️ i napój UWAGA gorąca CZEKOLADA ☺️ ☺️ 🤪 😎 😁

Tośka Ty to faktycznie najlepszy wyłapywacz promocji ja to nie mam weny tak do szperania po za tym nie jestem w tym dobra ☺️ 😮

ja wczoraj na kolacje tzn o 22,40 zjadłam tosty z sosem mega pikantnym ale na szczescie zgaga mnie oszczędziła 😁 ale po powidłąch na pewno o mnie nie zapomni ☺️ 🥴 cóż już się kończą na jeszcze jedno śniadanko starczą ☺️ 😁 😁 😁

idę zamówić łóżeczko na allegro i materacyk niech przychodza od razu 🙂 i ten materacyk jakiś grubszy wybiorę a co 🙂 niech Kajusia czuje się jak Księżniczka na Ziarnku Grochu... właśnie jakieś baje muszę zakupić... ale licze ze ktoś "życzliwy" po porodzie mi ofairuje ☺️ 🤪 🤪 🤪 narazie mam Kubusia puchatka w wersji Polskiej i przekąłdanej na Angielski to moze od małego będę po angielsku ją uczyć żeby poliglotka z niej była 🤪 🤪 😁 😁 😁

Ilka myślę ze dobry to pomysł z teściowa stawiam ze nawet 5 minut to za długo by było 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia przesłodkie to zdjęcie 🤪 😘

Ilka zapomniałam napisać- świetny pomysł z Teściową! mnie to nawet jej zdjęcie wystarczy żeby urodzić 😁 😁

Z takich "drobiazgów" typu kosmetyki, pieluchy, cążki ja też już raczej wszystko mam bo w razie gdyby Małej zechciało sie wcześniej na świat przyjść to nie chciałam zostawiać tego na głowie Męża bo skutki byłyby opłakane 😁 zostało mi do kupienia łóżeczko i wózek a z tym myśle że już sobie poradzi 🙂 no i muszą jeszcze Kornelkowe ubranka przyjechać, a nastąpi to w piątek- już nie mogę sie doczekać kiedy je sobie poukładam w szafkach 🙂

Dziewczyny mam od jakiegoś tygodnia znowu napady gigantycznego głodu, mialam tak na początku ciąży, później troche przeszło i teraz znowu.. też tak macie? no muszę jeść bez przerwy, zjadłam właśnie 3 śniadanie i ide robić 4, to nie tak że mam na coś ochotę tylko jestem głodna aż mi kiszki skręca! a dodam tylko że w ciągu tego tygodnia przytyłam przez to kilo 😮
Niech ktoś mi zamknie lodówke!! 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia jesteście cudowni 🙂 😘 Oklask dla Was 😘
W Biedronce kupiłam ostatnią oliwkę 😁 Są proszki Loveli 3kg za 25zł, ale nie wiem czy to cenowo dużo czy mało 🙂
Dziś usmażę kostkę mintaja w panierce (może przeprosimy się z rybami 🙂), młode ziemniaczki i mizeria 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia toż to prawdziwa promocja!!!
ja za 3,6kg jakieś 3 msc temu w realu płaciłam 30 zł ale tez była mega promocja i się opłacało a tak to normalnie 1,8 kg kosztuje w grnicy 22-25zł!!! Gdy bym nie miała to bym leciała i kupiła 🙂

zakupiłam łóżeczko i materac 🙂
http://allegro.pl/lozeczko-kacper-szuflada-lolek-nowe-wzory-i2369783891.html
http://allegro.pl/materac-danpol-gryka-pianka-kokos-lux-24h-i2396002079.html

i moje konto uszczupliło się 😞

Ilka cafe late sama bym się napisła ☺️

Kinia zdjęcie bombowe jejku jaka miłość!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, poczytuję Was od rana ale jakoś do pisania nie mogłam się zebrać i teraz juz nic nie pamiętam 😞

Kinia to zdjęcie jest przecudowne! Nie mogłam przestać się w nie wlepiać!

Ale mam lenia 😞 Bratowa czeka aż jej przetłumaczę podanie o pracę a mi się tak nie chce......i test muszę napisać na zakończenie korków i też zwlekam z tym już tydzień 😞

Monkado Ty masz napady głodu a ja paskudnego samopoczucia 😞 Już trzeci dzień się taki zapowiada 😞 Wieczory są najgorsze, głowa mnie tak boli i niedobrze mi strasznie i w ogóle czuję się jak hipopotam, wszystko mnie boli, strzyka. Normalnie jakbym z 70 lat na karku miała, wykończyć się można. I do tego strasznie boli mnie krocze 😮 😮
Tosia tą promocję też widziałam na promobaby i chyba wyślę męża do biedrony, bo mam płyny do prania chyba dzidziuś ale to pewnie na długo nie starczy. Dziewczyny mam pytanie, może głupie, ale co tam. Jak używacie płynu do prania zamiast proszku to i tak go się wlew do komory na proszek nie? Nie na płyn? Tak się zastanawiam bo tak szybko z tego pojemniczka ucieka 🤢

Z tą teściową na przyspieszenie porodu to na prawdę niezły pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...