Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

Karola spokojnie po tylu dniach leżenia pół godziny wychodnego mi się należało. Zwariować można w domu ciągle leżąc już mnie tak głowa napierniczała, że ledwo żyłam 😞 Całą resztę dnia grzecznie leżałam i wczoraj cały dzień też. Te skurcze mam czy tak czy siak, w szpitalu leżałam non stop i kroplówki miałam i też skurcze były. Mi się wydaję, że taki mój urok. Na usg łożysko też mam już 2/3 stopień więc to dość szybko i pytałam się położnej a ona dlaczego tak się szybko starzeje a ona na to, że dzidziuś czasem sam wie, że szybciej wyjdzie i tak łożysko "zużywa".

Kasielaczek to ile Ty masz tych ubranek, że tyle prasowania??? 😮
Ja do spania mam taki stanik/top sportowy i się sprawdza.

Smerfetka ja tam bym się z nimi kłóciła, że ich wina i nie mają wyjścia jak przyjąć reklamację i oczywiście pokryć koszty.

Idę spać dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam wieczorem a moze noca hehe 😁 wy juz pewnie wszystkie spicie 🙂
a ja dzis kupilam sobie buty do sukienki na ten slub co ide i musialam kupic plaskie, bo zadne mi nie wchodza na stope a to dlatego, ze 10 min na nogach i stopy jak balony 😞 pozniej bylismy z moim kupic farbe do pokoju dla dziecka i jutro juz mam nadzieje pokoj bedzie skonczony i moge zaczac wszystko ukladac 🙂
jutro zaczynam 35 tc i chyba zaczynam ssie bac bo teraz to zaczyna domnie docierac, ze duzo czasu nie pozostalo 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪

rosi - literki fajne, sama bym sie na nie skusila, ale mnie plec nieznana no chyba, ze jak juz sie dzidzia urodzi to w tedy 🙂

ilka - przykro mi spowodu kredytu i pracy, moze pozniej wszystko sie uda

ania - gratulacje dla kolezanki 🙂 duzo was tam w tej pracy ciezarowek mieli bo oprocz mnie byla u mnie jeszcze jedna urodzila w kwietnie 2 tyg. po terminie

kinia - ja tez dzis pojadlam czeresni 🙂 i jeszcze mi malo.. ☺️

tosia - moje czeresnie tez mi tak smakowaly, ze wolalam nie sagladac do srodka hehehe
mi siara jakos tak nie leci chociaz zdazylo sie ze mialam plamy na koszulce z pizamy po nocy, ale to takie male plamki byly tylko...

kasialeczek - to Ci sie udalo z tymi wieszaczkami 😉 i jak Ci tak dobrze idzie te prasowanie to ja moze moje podzuce


dobre to ja teraz mykam spac dobranoc 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny podaje wam nazwe sprzedawcy mdziedzic81, jak teraz czytym komentarze to nie byl pierwszy raz z takim boblem w polsce to bym mu nie odpuscila ale tu jak ma placiy ponad 200 zl za przesylke to sama nie wiem, jak on nie przejmie kosztow to musze ten bubel zostawic.ale potrwfia czlowiekowi hukor popsuc.Agatka gratulacje z okazji 35tyg,wiecie ze ja nigdy nie zapytalym o stopien lozyska tutaj takich rzeczy nie mowia...to jet jakies specjalne badanie?Pozdrawiam was i zycze milej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂

Miałam dzisiaj ciężką noc przez zgagę 😲 😠 Zasnęłam dopiero ok 2.30, o 5 obudziłąm się do kibelka, znowu trochę czasu minęło zanim zasnęłam i dopiero późnej pospałam do 10. A zgagę miałam na własne życzenie...Na obiad kupiłam sobie 2 naleśniki ze szpinakiem i 2 meksykańskie, i te ze szpinakiem były naładowane czosnkiem a te meksyk. z kolei pikantne - wiedziałam że zgaga murowana, a mimo to zjadłam bo dobre 🤔 Już więcej tak nie zrobię.

Wiecie, ja chyba nigdy nie zrozumiem facetów, a przynajmniej swojego...Rankiem wyjechał obrażony na cały świat, cały dzień się nie odzywał, a w nocy wrócił w świetnym humorze, przegadał ze mną do 1 w nocy, jeszcze nawiózł mi truskawek takich prosto z pola (jakie pachnące 🤪 🤪 ) - zaraz się do nich dobiorę 😁 Nie wiem co w ich głowach siedzi ale faceci mają swój świat i swoje kredki jak dla mnie 😁 😉

Agatka gratulacje 35tyg 🙂 niebawem do Ciebie dołączę 😉 Jak patrzę na te suwaczki, to aż czasami nie wierzę 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka mi lekarz stopień łożyska oceniał na USG tym trzecim prenatalnym, ale myślę że na normalnym badaniu USG też powinien to ocenić. Zapytaj na najbliższej wizycie. A z tym łóżeczkiem to rzeczywiście beznadziejna sytuacja... 200zł to dużo jak na koszt przesyłki, a w sumie nie wiadomo jaki numer facet wywinie 🤨 Też bym się teraz zastanowiła co zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sie i ja lekko obiadowa pora ale coz.... wczoraj na nic czasu nie mialam a dzis zamula..... myslalam ze pojdziemy gdzei z mezem skoro ma wolne no to idziemy do tesciow gorzej juz ne i mozna caly tydz siedze w domu a w weekend do nich beznadzieja, a ja bym na kino uderzyla, na lody gziekolwiek posiedziec pogadac a tak to sie potne z tak a rozrywka..... masakra!!!! ratujcie dziewczyny ostatnie nasze poddrygi samemu sie gdzies wybrac a on do rodzicos normalnie mnie rozwala to...

a co u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi humor gdzieś uciekł 🤨
Monika może powiedz mu, jakie masz oczekiwania, że chcesz żebyście spędzili czas razem? Faceci są zupełnie niekumaci i jak mu nie powiesz prosto z mostu to będzie później mówił ''skąd miałem wiedzieć?'' 🤔 🤔 Trzymam kciuki, że miło spędzicie dzień 😘
Agatka gratuluję 35 tc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie tez lipa, moj mi dzisiaj obiecal nalesniki na sniadanie i co wstaje a on przed komputeram nic tylko gra caly ranek, juz mam dosyc tych jego gierek zastanawiam sie czy on z tego wyrosnie. tak wiec nalesniki musialm zrobic sama bo wielmozy pan byl bardzo zajety a pozniej mnie przeprasza ze musial do konca grac....a co mnie to k.....obchodzi jakas beznajdziejna gierka.teraz jak wie ze przesadzil to mnie laskawie do kina zaprosil....ale dobra nich bedzie bo nie chce mi sie w domu siedziec u nas pada caly dzien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a teraz spi bo sie n nocy nie wyspal bo usna na kanapie i taka to ladna niedziela jak ma sie faceta w domu.....gierki, spanie , jedzenie 😠 😠i on mi mowie ze ma teraz wolne to mu sie nie chce nic robic a co ja mam powiedziec ciagle w domu caly tydzien , tez tak macie czy moze przesadzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany widzę że tu wszystkie psioczymy na mężów 😁 😁 😁
Ale dobrze, utwierdzam się przynajmniej w przekonaniu że nie tylko mój taki Gagatek 😜
Jestem ciekawa co on tam zmajstrował jak mnie nie ma, dzisiaj wieczorem wracam do domu, ciekawe czy ściany zdążył pomalować bo od jutra za podłogę ma się zacząć brać.

Agatka,Marta gratuluję 35 tygodnia 🙂
Smerfetka współczuję Ci kłopotów z tym allegrowiczem, w szoku jestem że przesyłka aż 200zł 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej jak już niewiele zostało 🤪
Ilka właśnie przeczytałam Twojego suwaczka że zostało 36dni i miałam Ci pisać że chyba coś masz źle ustawione ale przeliczyłam i wychodzi że dobrze 🤪 😁 😁 😁

Monika powiedz Mężowi że nie chcesz do Teściow tylko do kina albo na lody!
Ja chętnie też bym sie gdzieś wybrała ale po wczorajszych wojażach po kazimierzu znowu mi brzuch lekko twardnieje wiec dziś odpuszczam.. I zadzwoniła Teściowa czy może wpaść więc będę miała super udaną niedziele a że jestem jakoś bojowo nastawiona to jest spore prawdopodobieństwo że ją dziś zamorduje 😠 😉
Tak więc Monika masz na lody a nie do Teściów!!!!

Smerfetka mój też jest zapalonym graczem i bawią go te gierki jak dziecko ale udało mi sie to osiągnąć że najpierw robi co ma zrobić a gierki w wolnym czasie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane dzisiaj nie co później się witam 🙂
Czy Wy też macie taki śpiący dzień? U mnie masakra
Wczoraj byliśmy u znajomych na grilu, pojadłam może nie tyle samej karkówki co sałaty greckiej,
mój króliczek w brzuszku kocha sałatę z ogórkiem i pomidorkiem 😁 zresztą ma to po mamusi 😁
jak już Wam pisałam wzięłam do koleżanki wczoraj listę, którą zrobiłam, oni mają dwóch chłopaków
no więc liczyłam na to, że powykreśla trochę rzeczy, bo przesadziłam,
a tu nowe rzeczy dopisane 😁 no i dowiedziałam się, że w szpitalu w którym będę rodzic to wolą np. linomag, a nie sudocrem, napisała mi też co wziąc do szpitala, no i pogadałyśmy jak to wszystko w tym szpitalu wygląda, już po porodzie
kurcze dziewczyny ale zaczynam się bac tego wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...