Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola fajne to łóżeczko, Franio na pewno z przyjemnością sie przerzuci do takiego "dorosłego" 🙂

Kinia uważam że dobry pomysł z tym listem, szkoda że sama na niego nie wpadlam no i zakończyło sie spięciem a atomosfera kłotni wisi w powietrzu.. ale mam nadzieje że Wam sie uda uniknąć nieporozumień i do Twojego Męża trafi to co mu napisałaś 🙂

Rosi brawo za pełną gotowość! Nie zapomnij o wodzie i gorzkiej czekoladzie 🙂

Ja też już uciekam, kolorowych dziewczyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kochane późną porą 🙂

od 13 miałam romans z uwagaaa ŻELAZKIEM i trwał on do 21 ale jeszcze nie skończyłam 😮 😮 😮 🤢

Aniu ja dokłądnie mam ten kocyk w grochy taki sobie upatrzyłam zapłaciłam 35 za niego ale za przesyłkę nie płaciłam 🤪

Rosi też słyszałam ze do 3 tyg od odejsćia czopa pojawia się poród tylko pytanie czy pewna jesteś ze to czop 🙂 życzę zeby Zojeczka posiedziałą troszeńkę u mamuni a póxniej będziecie się witać w najlepsze 🙂 a mam pytanko ile Twoja mała teraz wazy? Pamietasz z ostatniego USG?

Ania ja nie kupuję żadnych lekarstw teraz i tak jak Ilka kupiłam smoczek silikonowy NUK-a bo sysząłam ze dzieci mają instynkt ssania i potrzebują ssać a przecież nie cały czas będzie dzidzia wisieć na cycu bo dla Nas to uciążliwe bedzie 🙃 🤪 😜

Ala Ty się nie spiesz też z rodzeniem czekać ładnie do lipca ☺️ 😜 😜 😜 😎

kupiłam dzisiaj 15 pieluch tetrowych i zapłąciłam 51 zł masakra...

a Kai na dzień dziecka kupiłam........ Milky Wey (nie wiem jak się piesze), 2 knopersy, Wertels Oryginal, gumy Orbit dla dzieci, Twixa i Góralka orzechowego ☺️ ☺️ ☺️

Ja muszę jeszcze majciochy poporodowe siatevczkowe kupić i dla siebie do spzitala mam wszystko a dla Kai... chyba też 🙂 w tym tyg pakuję torbę podróżną dla Nas 🙂

też uciekam spać bo jutro ciąg dlaszy miłosci z ŻELAZKIEM

DOBRANOC!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was pierwsza 🙂

U mnie wczoraj wieczorem mąż strzelił focha, naprawdę nie wiem o co 😮 Po prostu przestał się odzywać i ma ciche dni, ale na szczęście rano zebrał się i pojechał na wieś do swojej mamy kończyć remont wiec nie będę się denerwowała jego humorami, bo go nie ma 😉

Dziś mam w planach kupić sobie gotowy obiad i nie stać przy garach. Chodzą za mną gołąbki, więc zajdę do garmażerki 😜 Muszę też zahaczyć o aptekę i kupić ten bephanten. Wczoraj na allegro zamówiłam koszulę, podkłady poporodowe i pieluchy tetrowe. Jak to już przyjdzie to będę spokojniejsza i spakuję torbę 🙂

Kinia i jak pomysł z listem okazał się trafny?? Mam nadzieje że mąż coś zrozumiał 🙂

Kasialeczek Ty to masz zdrowie tyle godzin stać i prasować! 🤪 Ja po 1,5 godz miałam dość 😁

Karola łóżeczko na pewno Frankowi się spodoba. Trzymam kciuki żeby chciał w nim spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki gdzie sie podziewacie? wstawać wstawać bo już 10 😁

Kasialeczek podziwiam! mnie romans potrzebny NA GWAŁT! ale na pewno nie z żelazkiem 😁 😁

Ilka tak to już jest z facetami, może jak troche popracuje przy remoncie to mu foch przejdzie 🙂

Ja dziś też nie gotuje, jedziemy na Kazimierz, ja jak zwykle na spagetti z brokułami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😁 jak tu dzis pusto... 😁 tylko nie mowcie, ze jeszcze wszystkie spicie heheh

kasialeczek mnie tez taki romans czeka moze w tym tyg. jak moj skonczy malowac pokoj dla dziecka i zalozy podloge itd

a ja nie mam pomyslu na obiad i tez bym schecia nic dzis nie gotowala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ja już spać nie mogę od 6.30, nie wiem co mi się dzieje bo zawsze śpioszek ze mnie był 😉 😉

Kasialeczek Ty to masz zdrowie, tyle godzin przy żelazku 🤪 Szacun Kobieto! 😁 😁

Ilka zobaczymy czy pomysł z listem trafiony po południu jak Mężul wróci z pracy. Obiecał że dzisiaj NA SPOKOJNIE sobie przeczyta, to już jest duży sukces bo myślałam że w ogóle na to nie spojrzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ciężaróweczki 🙃 🙃 🙃
Ilka a kto powiedział ze ja stałam? 🙃 🙃 🙃 ja sobie zrobiłam stanowisko pracy przy telewizorze i kanapie 🙂 deska przed i jazda ha ha ha

Kinia wyleciało mi z głowy... rok temu jak pokłócilismy się z mężem i 2 tyg się nie odzywalismy to też napisałam list bo tak jest łątwiej, bez nerwów, wszystkie emocje i zale mozna wylac i o niczym się nie zapomni więc uważam że bardzo dobrze zrobiłaś 🙂

Agatka w sumie nie jest źle z tym prasowaniem tylko jak widzisz ile jeszcze przed Tobą to łeb odpada w dodatku oparzyłam się parą od żelazka w paluszka 😠 😞 ale teraz już wyłaczyłam ją bo po kiego grzyba mi ona 😁

jadę oddać siuśki do badania i do sklepu bo chce kupić dla Kajuśki na jej sukieneczki i inne pierdółeczki małe wieszaczki a w realu nie było moze w Castoramie lub OBI będą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się i ja 🙂 Dziś mam wychodne na chwilę 😁 dostałam pozwolenie na wyjście do jubilera zamienić zegarek ( dostałam od męża na urodziny i mówi, że mogę sobie wymienić na taki na bransolecie bo na pasku mam już z 10 😮 ).

Musiałam przerwać pisanie na chwilę bo mężulek podłogi zmywa i mu się wiadro z wodą wylało na panele 🤢

Kasielaczek ja miałam dokładnie takie samo stanowisko do prasowania 🙂 tylko jeszcze sobie zwinięty koc pod tyłek włożyłam, żeby być wystarczająco wysoko 🙂
Tyle na ile mogę być pewna, że to czop to jestem, chociaż to mój pierwszy raz 🙂 Z tymi opisami co czytałam na forach to się zgadza, tylko tak jak dziewczyny pisały, bez krwi to jeszcze nie oznacza, że od razu poród. Ale z tego co kiedyś czytałam to jeśli czop odejdzie to tym bardziej trzeba uważać na infekcje różne. Więc teraz w publicznych wc muszę chyba na jeszcze wyższego Małysza sikać 🙃

Kinia daj znać co z mężem bo też ciekawa jestem, trzymam kciuki.

A jeszcze chciałam mojego M pochwalić bo dziś mi nogi wydepilował 🤪 🤪 i to nawet dokładnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie co znalazłam 🙂 Tylko są takie piękne, że się zdecydować nie mogę 🤨
http://allegro.pl/finezyjne-literki-20-cm-imie-dziecka-nowe-gratis-i2360360612.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Ale dzisiaj pogoda okropna, aż się z łóżka nie chciało wychodzić 🥴
Ostatnie dni boli mnie brzuch jakby miał mi się zaraz oberwać! Takie uczucie jakby ważył z pół tony i ciągnął w dół i mi się obrywał po bokach 🤢 ale tylko jak chodzę czy stoję, a na wieczór to mnie zaje... żebra bolą!!!

Kinia bardzo dobry pomysł z tym listem, fajnie że opisałaś w nim swoje emocje,odczucia,uczucia, powinien dać mężowi do myślenia, myślę że to nawet lepsze niż rozmowa bo z rozmowy może zaraz wszystko zapomnieć a w list przy każdej kolejnej kłótni (choć mam nadzieję że będzie ich jak najmniej) będzie mógł sobie zajrzeć. Daj znać jaki przyniósł efekt 🙂

Kasialeczek ja nawet na siedząco bym nie dała rady tyle prasować, chyba krzyż by mi odpadł!!

Rosi literki przepiękne 🙂

A ja jestem w kropce, bo na wszystkich aukcjach z komodami na przesyłkę muszę czekać od 14 do 21 dni roboczych! Toż to do tego czasu ja już będę na porodówce, a gdzie mam teraz pochować wyprane tycie tycie ciuszki?????????? 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
dzisiaj pospałam do uwaga 9 😁 razem z mężem zresztą
no a później ja strzeliłam focha, on oczywiście nie wie czemu,
ale nie trzeba się kłócic, zwykłe słowa, stwierdzenia też potrafią ranic,
wiem chlapnął i jak zwykle nie zastanowił się, no ale co ja jestem jakaś maszyna której się reset zrobi i już uśmiech wraca, niestety nie
Rosi te literki super, oglądałam je kiedyś, ale faktycznie wybór bardzo trudny,
no a po za tym u nas chyba nadal jest kwestia z imieniem,
ja oczywiście nie mam problemu chcę Kamilkę, ale mój ślubny jak słyszy że mówię Kamilka to słyszę nie Kamilka
Kasialeczek a ten kocyk to fajny tak na żywo, dobry jest gatunkowo,
a nie płaciłaś za przesyłkę, bo odbiór miałaś w Krakowie, czy może znalazłaś go w jakimś sklepie?
Kinia no ciekawa też jestem jak tam mąż po przeczytaniu listu,
ja jakbym chciała napisac do mojego to chyba by z tego książka wyszła, przynajmniej na chwilę obecną tak to widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie i ja 🙂
od rana wzielam sie za male porzadki juz nie mam sily a tu jeszcze kuchnia zostala i lazienka do posprzatania. no i jeszcze musze sobie kore pokruszyc i pod drzewka podsypac... mysle ze dam rade 🙂

ja o dziwo ostatnio nie klucilam sie z mezem chyba musze to gdzies zapisac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja też tak pomyślałam, że jakbym zaczęła do mojego pisać, to chyba na liście by się nie skończyło. No chyba że list w postaci zeszytu 😉

Rosi literki przepiękne i jeszcze zobaczyłam "JASIU" na samym wstępie 🤪 Szkoda że nie mam pokoju dla dziecka, bo też pewnie bym kupiła.

Aha, kiedyś Wam pisalam że staramy się o kredyt i dupa z tego wyszła... Bank nam odmówił, bo ja nie mam właściwej umowy. A teraz to już w ogóle straciłam dwie prace (liczyłam że w jednej szkole dyrektorka mi przedłuży), więc może to i na dobre wyszło, bo po przeliczeniach ciężko byłoby nam wyżyć tylko z pensji męża i spłacać kredyt 😞 Cóż, nadal gnieździmy się w wynajmowanej kawalerce a ja po macierzyńskim muszę szukać jakiejś nowej pracy, gdzie dostanę umowę nie na żadne zastępstwo i zaczniemy od nowa starania o kredyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek ja widziałam gdzieś takie pyci pyci wieszaczki ale nie wiem gdzie.. 🤨 chyba w Ikei 🙂

Rosi super te literki 🙂

Ilka przykro mi z powodu kredytu i pracy 😞 mam nadzieje ze po macierzyńskim uda sie i jedno i drugie pozytywnie załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu ten kocyk jest jak dla mnie gatunkowo super milusi, mięciutki normalnie bomba 🙂

Rosi literki świetne ale niestety chyba nie skorzystam bo mamy jeden pokój z dzidzią i narazie nie zapowiada isę inaczej 😮

Karola bardzo długo trzeba czekać na wysyłkę 😲 co jest tego przyczyną? na skłądzie nie mają czy jak?

widze ze dzisiaj dzień kłótni z męzami mój też mnie wnerwił już od rana mnie wkurza wrrrr myśłi ze jak przychodzi weekend to zadne obowiazki już go nie tyczą... pojechaliśmy do Castormay to gada ze znowu weekend stroacony że nie można odpocząć wiec mu móię że w tygodniu nie mam samochodu zeby jechać a po pracy mu się nie chce wiec kiedyś trzeba rzeczy dla dziecka kupić... teraz znowu problem zaścielić łóżko bo ciężko na chwilę przenieść rzeczy zeby kołdry schować i mówi że położy na ziemi bo w nocy i tak bedzie rozkłądał więc mu grzecznie powiedziałąm żeby zostawił to sama złoże a on do mnie "WIDZĘ ŻE DZIEŃ FOCHA DZISIAJ" 😮 i wyszedł z pokoju bo to moja wina ze on ma ze wszystkim problem... bo jemu się spieszy żeby iść na zakończeniie ligi w darta... wiec w sklepie mu powiedziałam zeby jechał do domu ze wrće autobusem jak mam wysłuchiwać zrzędzenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek stanowisko pracy urządziłaś sobie pierwsza klasa 😁 😁

Rosi oklask dla Męża za.. zegarek, podłogę i depilację nóg 😁
A te literki C-U-D-O-W-N-E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wzory wszystkie śliczne ale tak na pierwszty rzut oka spodobały mi się 8, 28, 31 🙂

Karola a może w jakimś sklepie meblowym na zamówienie zrobiliby szybciej tą komodę?

Ania widzę że wszystkie mamy ostatnio spięcia z Mężami.. Oby Twój zrozumiał szybciej niż mój, choć mój jeszcze tak na prawdę nie zrozumiał ale idzie w dobrym kierunku 😁
A co do listu to mi sporo zajęło 4 strony A4, ale mogłabym pisać i pisać i pisać... 😉

Marta nie przemęczaj się zbytnio! 😜

Ilka przykro mi z powodu pracy 😞 Kredyt nie zając, nie ucieknie więc trzymam kciuki żeby poukładało się po Waszej myśli! 😘

Kasialeczek a mówią że to MY-KOBIETY zrzędzimy 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie dostałam mms od koleżanki z pracy, urodziła dzisiaj o 7.40 tydzień przed terminem, a wróżyli jej już na początek maja 🙂 mała Nataszka ma 54 cm i waży 3111 🙂
Było nas w ciązy w pracy 5, dwie już rozpakowane, przy czym jedna z terminem na 7 lipiec, urodziła dwa tygodnie temu, bo to bliźniaki są,
jeszcze nas 3 zostało: dwie lipcówki i jedna początek sierpnia 🙂 a najlepsze jest to że same dziewczyny się rodzą 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie kończę zalewajkę, ale będzie wyżerka 🙂
Kamilka dzisiaj strasznie mi kopie w okolice nerki lewej, nic dziwnego że później mnie boli 🙂
a po obiadku zbieramy się do znajomych na grila, karkóweczka już się marynuje 😁
miłego dnia dziewczyny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...