Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Rosi to na pewno podekscytowana jesteś! Mojej kuzynce odszedł czop tydz przed porodem chociaż wiem że to bardzo indywidualna sprawa jest 🙂

Alicja ja nie planowałam kupować ale właśnie wczoraj przeczytałam że dobrze jest mieć pod ręką jakiś środek na zbicie gorączki u niemowlaka żeby później nie musieć drałować w środku nocy, także ja chyba kupię 🙂

Smoczki też kupiłam i w razie potrzeby nie zawaham sie użyć 😁 😁 chociaż wolałabym nie mieć takiej potrzeby 🙂

Tosia wredne niektóre te baby 😠 😠
Ja ostatnio też miałam "przygodę"- przyszłam do sklepiku niesamoobsługowego i była tam już starsza Pani i jak to starsza Pani "a na ile ta kiełbasa, a czy świeża" stała 20min i wybierała. W tym czasie weszła taka młoda lafirynda i stanęła za mną a wchodząc spojrzala na mój brzuchalec i widziała że jestem w ciąży. Za chwilę przyszła druga pani ekspedientka i mówi :co dla pani, a młoda lafirynda na to "to ja poproszę 10deko szynki wieprzowej" 🤢 😮 🤔 odwróciłam sie do niej i tylko zapytałam czy jest może jakaś uprzywilejowana że jej kolejka nie dotyczy 😠
normalnie już dawno sie przyzwyczaiłam że nikt mnie w kolejce nie przepuści ani miejsca nie ustąpi, każdy odwraca głowę, spoko, ale jak już młoda siksa wpycha sie przede mnie do kolejki to szlag mnie trafia za przeproszeniem 😠 eh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oj Rosi nie spiesz sie tak, ale dobrze ze jestes wyluzowana i w spokoju czekasz na swoja Zojeczke.A ja dzis dostalam kwiaty od mojego, wraca z pracy z bukietem roz , pytalam czy to na dzien dziecka czy moze cos zmajstrowal o czym jeszcze nie wiem 😉 😉bo to nigdy nie wiadomo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania super! to dzień dziecka można zaliczyć do udanych 😁

Smarfetka zapraszam gdzieś za godzinkę 🙂 oczywiście z sałatką! 😁

Kinia dokładnie! a laska sie zmieszała i bąknęła coś w stylu "oj przepraszam nie zauważylam pani.." 😮 😮 😮 stwierdziłam że jej tekst był tak głupi że aż mi sie nie chciało komentować.. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Ania ale Ci fajnie, ja póki co na Dzień Dziecka dostałam tylko czekoladę 😁 😁

Monkado to i tak Cię podziwiam bo ja nie umiałabym się powstrzymać i na pewno coś odezwałabym się jeszcze 😜


Ja ciepłe lody z Lidla 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj miałam z kolei bardzo przyjemną sytuację w sklepie, bo ludzie sami z siebie przepuścili mnie do kasy (co prawda miałam tylko 4 rzeczy a oni dużo więcej) ale ja nawet ani słowem nikogo nie prosiłam. Aż moja siostra była w dzikim szoku - jak to określiła 😁
A za to wczoraj mało mnie nie zadeptali w kolejce na badania, i tylko słyszałam "ja byłam za panią, a ja za panią, a pani za kim 😮 😮" i tak się przepychały te stare baby. Jedna młodsza trochę kobieta zapytała mnie dlaczego mnie nie przepuszczą, ale ja to skwitowałam że nawet jakbym zaczęła tu rodzić to nikt by się nie obejrzał, no bo kolejka szanownym paniom by uciekła i co wtedy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A mnie dzis rano obudził telefon od teściowej z życzeniam 😁 Ach jaka ona wspaniała że tak o mnie myśli 😁 😁

Kasialeczek zapomniałam - brzuszek ho ho, ale jaki piekny, zero rozstępów. Laska z Ciebie 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia dokladnie 😁 bo jak stanę bokiem to sie chowam za własnym cieniem 😉 😁 😁 😁 dobrze ze teraz brzuch zza tego cienia wystaje 😁

Ilka no no jaka ta Twoja Teściowa wspaniałomyślna jest 🙂

Oj Ania kusisz tym Cubusem a ja tu sobie obiecałam ze do konca tyg w łóżku leże :P

a ja nic nie dostałam, tylko Mąż mnie wkurzył 😠 czasami naprawdę upewniam sie w przekonaniu że faceci to nie mają mózgów bo gdyby mieli to by myśleli a nie myślą tzn że nie mają! no chyba że jakieś wyjątki 😜 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
właśnie przekopuje allegro w poszukiwaniu kocyka, który byłby bawełniany
i jak już jakiś mi się podoba to 100 % poliester 😞


Kupiłam w Auchan Canpol Baby, bardzo superaśny 🙂 a cieńszy mam taki milutki jak pluszowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado wyjątków chyba nie ma w tej dziedzinie akurat 😁 😁

Wiem co miałam napisać, rozmawiałyście o smoczkach. Ja też sie zastanawiałam i w końcu wzięłam z NUKA silikonowy, nie wiem czy będzie potrzebny ale wolę mieć na wszelki wypadek.
Dziś kupiłam płyn do kąpieli Hippa (ściągnęłam po Was). Już sama się pogubiłam z tym emolienami - używać/nie używać - ech... no już trudno, jak będzie trzeba to kupię później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
tosiaa napisał(a):
Może i mają mózgi, ale wydaje mi się, że źle zaprogramowane 😁 Gorzej od Nas 🙂
Chociaż jak tak patrzę na mojego ex to zastanawiam się CO ON WOGÓLE MIAŁ?! 😠

ma dużo wolnej przestrzeni 😁

Przecież jeśli pewnych części ciała się nie używa to one z czasem zanikają 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...