Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hhaha ani a- dobre - zapyt jej czy pyt chlopcow co pamietaja z zycia plodowego bo slyszalam kiedys w rozmwoach w toku jak babka cos takie walnela ze zapyt corke i ona jej odpowiedziala- co z a glupotA!!!

ok ubezpieczenia zalatwione to zmykam teraz jade te drzwi ogladnac :/ i wracam robic obiadek szkoda ze sam sie nie zrobi...wielka szkoda... no to do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny śliczne te buciki 🙂

Oj Ania ale sie uśmiałam z tekstu Teściowej 😁 😁 😁 na prawdę powinnaś je spisywać i czytać na chandrę 😁

a ja dziś też bez pomysłu na obiad.. chyba coś wyciągnę z zamrażalnika (może pierożki mojej Mamy? 🤪 ) albo powiem Mężowi żeby coś upolował bo mnie skurcze przeszły tzn jest ich poniżej 10 ale i tak chcę poleżeć jeszcze do końca tyg grzecznie w lóżeczku więc nie będę latała po sklepach i stała przy garkach.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Kasialeczek zaraz muszę poćwiczyć o co chodzi z tym parciem na łono 🙂
a u nas w szpitalu jest jeszcze inna szkoła przy oddychaniu przy parciu. Mi kazano jak się zbliża skurcz party nabrać dużo powietrza w płuca przeć 10 sek, wydech-ponowny wdech-przeć 10 sekund i jeszcze raz to samo. czyli trzy razy przeć po 10 sek w ciągu jednego skurczu.

Kinia rozumiem Cię doskonale jaki schrzaniony humor można mieć po kłótni z mężem, aż się wszystkiego odechciewa... Trzymam kciuki za szybkie pogodzenie 😁 😁 😁

Tosia ja bym koleżance nie odpisywała na tego smsa, może dałoby jej to do myślenia że chyba za szybko wyjechała z takim tekstem skoro jej sama nic od siebie nie proponowałaś. Ja część ciuszków po Franku dałam siostrze mojej mamy która rodziła rok temu, wszystko mi teraz oddała plus dołożyła swoje 🙂

Rosi Kochana wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęście, pomyślności i przede wszystkim zdrowej dzidzi, która urodzi się w terminie 🙂 😘 😘 😘

Tosia a gdzie Ty żeś słyszała, że upały zapowiadają?????? Od kiedy?????
Bo ja właśnie napisałam do faceta od wczasów czy jest możliwość przesunięcia rezerwacji pobytu o tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie juz troche ogarnelam i nawet mieszkanie poodkurzalam 🙂brawo dla mnie 😁 😁 😁nie wiem co tu zrobic z reszta dnia pewnie jak zwakle spedze na kanapie....ale mi sie czeresni chce ale u mnie w ogole nie ma a jak sa to takie obschle z marketu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Smerfetka oklask się należy 😁
Moje dziecko naprawdę dzisiaj przesadza, jeszcze nie spała, cały brzuch non stop mi faluje i prawy bok odskakuje, matko jak to boli
Kasiu naprawdę mam nadzieję, że Twój sen się spełni, bo teraz to wszystko wskazuje na to, że to będzie istny diabełek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jakaś taka do du.. jestem, ryczeć mi się chce, skorzystałam nawet z okazji że Nikoś śpi i popłakałam sobie w poduszkę 😞 😞 😞 Takiego humoru już dawno nie miałam 😞 😞

Karola nie wiem czy szybko się pogodzimy bo zazwyczaj jest tak że wszystko wraca do normy jak gdyby nigdy nic.. tym razem mam zamiar dać nauczkę Mężulowi. Nie wiem tylko jak długo wytrzymam bo nie umiem zbyt długo fochować się na Niego. Ale jest sukces nie dzwoniłam dzisiaj do Niego, a zawsze to robię. No cóż muszę być silna bo inaczej kolejny raz ujdzie Mu na sucho 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia to narobiłaś mi smaka!!! ☺️ ☺️ ☺️ zjadła bym takie cudo a nie chce mi się robić dzisiaj w menu zurek lub pomidorowa z przedwczoraj i kurczak po chińsku 😁 😁 😁

właśnie skończyłam sprzątać i dupa mnie boli masakra wiecie kręgosłup to juz nie ten sam co 8 msc temu 🤪 🤪 🙃

wstawiłam M1 Kajeczki 34 tygodniowej a w pasie mam 110cm 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to sie Kajusia urządziła, normalnie willa 🤪

Tosia śliczne te ciuszki zwłaszcza te z tygryskiem mi sie podobają 🙂

Kinia trzymam kciuki za Was, żeby Mąż zrozumiał swój błąd i Cie przeprosił.. 😘

oj a kręgosłup rzeczywiście już nie ten.. 🙂 w nocy mnie często budzi i nie mam sie jak ułożyć bo albo boli a jak już znajdę wygodną pozycję to Nela mnie skopie i tyle z mojej wygodnej pozycji 😮 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszla mnie ochota na cos slodkiego, kotuje sobie kisiel z soczku robionego przez moja mame 🙂
Kasialeczek brzusio sliczny, ale sie ta Twoja Kajeczka urzadzila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego że na pewno nie czuje się winny.. jak zwykle 🤢 Ale zawsze przymykałam oko i "jakoś to było". Tym razem będzie inaczej! Obym tylko miała tyle siły..

Tata mój przyszedł więc na razie się odmeldowuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...