Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

tosiaa napisał(a):
kinia_nh napisał(a):
Ania a ja myślę że jakby Twoja teściowa przyszła na porodówkę to urodziłyby nawet te kobiety które nie są w ciąży 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

HAHAHAHAHAHA KINIA PADŁAM! 😁


Ja teeeeeeeeeeeż!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania czyli suma sumarum zakupy udane 🙂

Tosia Nikoś na początku był na słoiczkach, później Mu miksowałam takie papki, później gotowałam osobno, no i teraz je z Nami 😉 To tak wszystko po kolei 😜 A słoiczki Mu dawałam na początku bo chciałam żeby do nich też był przyzwyczajony, dobre to jest np. jak trzeba gdzieś wyjść itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosiaa napisał(a):
Obwód głowy Jaśka jest równy obwodowi brzuszka, teraz zastanawiam się czy on będzie taki gruby czy taki mądry? 🤔 😁


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Ale macie dziś wenę!!!!! Normalnie kabareton! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiulek to buziak dla Patryka, żeby się szybko goiło.

Kinia co Ci chcę dać oklask to limit 😠 już masz dwa w kolejce, za zdjęcie i tekst o rodzących kobietach nie w ciąży 🙂

Ja mam w planach słoiczki, bo słyszałam, ze są generalnie lepsze niż nawet swoje, bo w słoiczkach składniki są wyłącznie ekologiczne i objęte bardzo ścisłymi normami a jak się robi samemu to nie zawsze składniki są takiej wysokiej jakości.

OOOoooo w radio leci nasza pierwsza piosenka, "Magiczne słowa" 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rosi007 napisał(a):
Kasiulek to buziak dla Patryka, żeby się szybko goiło.

Kinia co Ci chcę dać oklask to limit 😠 już masz dwa w kolejce, za zdjęcie i tekst o rodzących kobietach nie w ciąży 🙂

Ja mam w planach słoiczki, bo słyszałam, ze są generalnie lepsze niż nawet swoje, bo w słoiczkach składniki są wyłącznie ekologiczne i objęte bardzo ścisłymi normami a jak się robi samemu to nie zawsze składniki są takiej wysokiej jakości.

OOOoooo w radio leci nasza pierwsza piosenka, "Magiczne słowa" 🙂 🙂 🙂
chciałam ci dać oklaska ale limit 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiulek przykro mi z powodu Patryczka ale ciocia całuje zeby szybko się goiło 😘 😘 😘

Kinia mnie też rozwalił ten tekst 😁 😁 😁 😁

właśnie wciągłam barszcz z uszkami i chyba Kai zasmakował bo tańczy mi w brzuchu 😁 😁 😁 😁
a później zjem gołąbki po szkole rodzenia 😁

Tosia ja też myślę że mądry po mamusi taki będzie 🙂

dobra zbieram się pomału bo jeszcze nie ubrana (ale wykapana) a zaraz mezul przyjdzie po mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi spoko, nigdzie się nie wybieram od Was także jeszcze zdążysz z tymi oklaskami 😉 😉
A z tym gotowaniem jest tak że jak się ma sprawdzone źródło to na pewno lepiej gotować samemu, a jak nie to wtedy słoiczki się sprawdzają. Ja absolutnie nie potępiam Mam które kupują słoiczki, bo niestety znam takie które mnie potępiały 😠 Z resztą każdy robi według własnego uznania i tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ale miałyście wene!! 😁 😁 😁 😁

Kinia oklask dla Ciebie 😁

Tosia ja myślę że będzie mądry a nie gruby 😁

Kasiulek oklask dla Partyczka żeby sie szybciej zagoiło 😘 a ciuszki super, nawet nie wiem czy sie nie skuszę na jakąś sukienusie chociaż wiem że nie powinnam 😁

Ania to fajnie że ta kabina już tak szybciutko przyjdzie i to pod same drzwi 🙂

Rosi ja też płyn wlewam tam gdzie proszek i też szybciutko ucieka 😁 przykro mi z powodu Twojego zlego humoru ale pocieszaj sie tym że już niedługo będziesz tuliła w swoich ramionach malutką Zojeczkę 🙂 a my tu wszystkie bedziemy jeszcze stękać i narzekać 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek właśnie miałam pisać- ja materac mam taki sam z Danpolu 9cm, czytalam na necie dużo pozytywnych opinii o nim i pan w smyku też zachwalał więc mam nadzieję że będzie dobry 🙂

A gołąbki u mnie będą jutro bo kiedyś mi Mama przywiozła takie zamrożone i musze je szybko zjeść bo jak urodze to już przepadną bo chyba nie można kapuchy jeść jak sie karmi 🙂

Ania poród bolesny? nawet nie mów! 😉 😁

Oklaski po limicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas na szkole rodzenia tak właśnie mówili że do pół roku wystarczy tylko mleko matki później już można (jeśli dziecko jest zainteresowane oczywiście 🙂 ) wprowadzać coś dodatkowo, ja jeszcze o tym nie myślałam ale wydaje mi sie że jak wróce do pracy to jednak zwycięży wygoda i oszczędność czasu i będę leciała na słoiczkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Kinia mam nadzieje że ja też tak będe miała 😁 bo moja kuzynka to nic nie może zjeść bo Mały od razu kolki dostaje.. 🤔
a w sumie tak teraz pomyślałam że niepotrzebnie sie przejmuję tymi moimi napadami głodu bo przypomniałam sobie jak właśnie do kuzynki pojechałam i ona wyciągnęła ptasie mleczko i powiedziała "jedz bo ja nie mogę.." 🤢 więc idę wsysnąć jakiegoś batona bo póxniej to nie wiadomo jak będzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...