Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzis bylamu fryzjera w koncu wygladam normalnie 😁 i fryzjerka mi mowi o nie ty juz wroc jak urodzisz haha bo sie boi ze dokonam tego u niej w salonie. a wiecie co ja sie modle zeby mnie porod ominal ten tydz bo lekarz na urlopie a u mnie porodowka jest dezynfekowana grrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jutro do bezrobocia jade podbic ubezpieczenie w razie "w" na kolejny miesiac 🙂 i co smi z sadu a propo dzialki przyszlo wiec musze jechac i spytac o co lata.
a z ranca zaladne do was mamuski ale mi Oli szaleje w brzuchu masakra 😁 a jak ja t o uwielbiam!! mam juz wanienke i stojak i kolejna porcje ciuszkow od kuzynki maly zajal mi wszystk szafki w pokoju hhaha moje i musilam sie wyniesc do szafy do salonu ale czego nie robi sie dla naszych babelkow 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no My juz po grillu 🤪 zjadłam karkówkę boczek i kiełbachę 🙂 w ogóle ochrona Nas chciała wyprosić ale na łądny brzuch ich przekonałam ze dokończymy smażenie zjemy i spadamy bo okazało się ze trzeba mieć kartę zamieszkani aakademików lub być zaproszonym przez takowych a my nie mielismy ani zaproszenia ani karty ale głównie chodziło o to ze chłopaki piwo pili a tam jakiś obóz dzieciaków przyjechał 😮 a;e spoko powiedzieli zeby tylko się nie afiszować z piciem 😜

Monkado ale cudowna ta Kornelka 🤪 🤪 🤪 jejku jak ja Ci zazdroszczę kochana ja to bym już chciała mieć to za sobą!!!

Aniu Ty to chyba najbardziej chorowita z forum jesteś bidulko podlecz się a naklepiej to do ginka zadzwon i zapytaj czy nie brać jakiegoś mocniejszego leku bo chce Ci poweidzieć ze najgorsze to poród jak się jest chorym bo dzidzia moze być też chora po porodzie mi lekarz powiedział ze lepiej zastosować kuracje antybiotykową niż przez 2 tyg to leczyć domowymi sposobami!!!

No Kinia pewnie baraszukję bo ma pozwolenie 🤪 więc nie pisać nie przerywać bo wiecie tak przerywane to... 😁 😁 😁

Morskooka super że nie ma przeciwskazań pewnie po porodzie sn wszystkie będziemy gadać ze lepiej jak by były i mogła by to być cesarka 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂

No więc u Nas tak.. na KTG jakieś tam skurcze się pojawiły, gin szyjki nie mierzył bo powiedział że mogę już rodzić więc nie ma po co jej mierzyć. Leki mam stopniowo odstawić, także w czwartek zostanę już tylko na witaminkach!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Z seksem powiedział tak "w zasadzie to już rodzić możesz więc można ale tydzień jakbyście wytrzymali to też fajnie" 😁 No i jak nie urodzę wcześniej to 12.07 na samo KTG mam przyjść.
A Nasz Klocuś waży już 3255g 🙂 🙂

Kasiulek to co następna Ty w kolejce? 😁

Ania moim zdaniem czopu nie da się pomylić, ale jak u Ciebie upławy takie różne to sama nie wiem 🥴

Karola nie denerwuj się (wiem że łatwo się mówi) 😘 Lekarz pewnie woli skontrolować niż Cię olać, a w gruncie rzeczy nic się nie dzieje! Napisz jutro czego się dowiedziałaś.

Morskooka fajnie że masz przyzwolenie na poród sn 🙂

Nelka ślicznaaaaa 😘

No i dzięki Dziewczyny że nie przeszkadzałyście Nam ale dzisiaj nie było trzeciego "S" 😜 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No następna któa chce Nas wyprzedzić 🤪 😮 🙃 😁 Tośka coś ociągamy się ha ha my pewnie z Tośką na końcu urodzimy 😁 😁 😁 ale juz mam to w nosie niech sobie dzidzia zdecyduje keidy chce wyjść!!!

Kinia fajnie ze u Was wporząsiu a powiedz mi jakie to KTG ma ten Twój lekarz bo ja na KTG to leżę 30 minut i to do spzitala muszę jechać 😮 w gabinecie nie ma mój doktorek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A no i dopytałam się jak to jest z tym drugim (i kolejnym) porodem, czy zawsze jest szybszy czy może różnie to bywa. Gin powiedział że za pierwszym razem szyjka najpierw musi się skrócić a później się rozwiera a przy następnych porodach robi się to jednocześnie więc na pewno jest szybciej. I zapytałam oczywiście czy to że mam już skróconą szyjkę też może powodować szybszy poród, gin odpowiedział że tak. Także troszkę się martwię że Mężul nie dojedzie, bo gin mówił że może być nawet o połowę szybciej więc w moim przypadku byłoby to 2,5h od przyjazdu do szpitala 🤪 A Mężul teraz pracuje za Krakowem, zanim się dodzwonię, przyjedzie, pasowałoby żeby chociaż troszkę się odświeżył z budowy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado Kornelcia cudna 😘 Fajnie ze tak szybko wychodzicie, u nas w dzień wyjścia Jasiek dostał żółtaczki i musieliśmy poleżeć pod lampą.

Ależ dzisiaj dał mi popalić ten mój Synek. Od 16 nie mogłam Go uśpić na dłużej niż pół godziny. Ciągle na cycu mi wisiał, aż w końcu dałam mu butle ale za bardzo nie chciał, tak tylko sie dokarmił i zasnął. Później mieliśmy kąpiel, wypachniłam go, ubrałam a on za 10 min zrobił kupkę, no to sie przebieramy, ledwie skończyliśmy a tu tak Mu się ulało że na pół śpiochów...I tak w kółko 🙃 Dziewczyny, ubranek idzie dużo, nawet bardzo dużo. Zwłaszcza też ze są takie upały.

Widzę że obstawiacie która będzie następna? Coś czuję że lada dzień/noc pojawi się kolejny Dzidziuś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha to znaczy ze ma takie normalne to w sumie fajnie Ci ze nie musisz do szpitala jeździć z tym...

Ilka no to faktyczni eJasiul dzisiaj pokazał swoje ale w sumie mu się nie dziwie bo on tez odczuwa te upały... a powiedz kochana jak go ubierasz na długi rękaw czy krótki? a pytałaś co mozesz jeść to móie Ci teraz to co na skzole rodzenia mówili zeby próbowac wszystkiego po za wzdymajacymi czyli brokiuła, kalafior, fasola, groch, kapusta nie jeść smażonego na tłuszczu i moze na początek podarować sobie cytrusy czyli pomarańcze mandarynki grejprfuty móią ze niby truskawki alergizujace ale mozesz spróbowac zjeść dwie rano i jak do 16 nic małemu nie będzi to znaczy że ok a nic nie bedzie to znaczy ze nie będzie miał zadnego uczulenia typu krostki ewentualnie kolka... ale nie sądze zeby po 2 truskawkach kolka była...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Na noc po kąpieli ubieram go w pajacyka na długi rękawek a w dzień różnie. W krótkich bodziakach też leży, tylko przykrywam go kocykiem. Czasami kaftanik i śpioszki ale ogólnie bardzo lekko. I tak mam wrażenie że jemu jest za gorąco.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂 witam wieczorkiem
zaszalałam w garderobie, taki nagły przypływ energii to musiałam to wykorzystac 🙂
spac mi się nie chce, bo po obiedzie drzemkę sobie ucieliśmy to teraz siedzę,
w garderobie dalej układałam i pomyłam podłogę, no i wzięło mnie na prasowanie to poprasowałam mężowi zapas koszulek, polówek i koszul,
jutro (jak nie będzie padac) zacznę w końcu prac dla małej, najpierw pościel i pieluchy, no i prasowac 😞 ale może jutro też będę miała wenę

moje bolące migdałki, bo gardło nawet spoko to już wiem skąd, mam to na własne życzenie,
wczoraj w ten gorąc mąż pił colę z cytrynką i z lodem, no i się napiłam od niego, no to teraz mam,
stary człowiek a głupi, zapomniało mi się że zawsze tak mam,
kiedyś na wakacjach pamiętam upał na całego, bo to chorwacja, a ja z lodówki colę wypiłam na plaży i dwa dni nie mówiłam 🙂
mój lekarz to teraz na urlopie to może nie będę mu przeszkadzac, siedzę właśnie i popijam gorącą herbatę z cytryną, taki mały hardcore sobie zrobiłam, a co 😁 w mieszkaniach 30 stopni a ja gorące piję 😁
zobaczę jak jutro będzie, najwyżej do rodzinnego pójdę się powkurzac, w sumie to i tak jeszcze recepty nie odebrałam 🙂
Kamis życzę powodzenia jutro, teraz to już pewnie śpisz, mam nadzieję, że dzisiaj wieczorkiem to pełen relaks sobie zafundowałaś 🙂
Karola czekamy na wieści po wizycie
Ilka jak tak czytam o tym ciągłym przebieraniu to znowu mi się przypomina, że nie za wiele mam tych ubranek. A powiedz mi dużo masz tych w małych rozmiarze: 56 czy ubierasz w większe?
bo ja tego 56 to mam kilka 😞
Kinia cieszę się, że u Jasia w porządku, no i waga niezła 🙂
ja na wizytę muszę zaczekac do 16 😞 chyba uświerknę do tego czasu,
chciałabym miec tą świadomośc, że np. jutro urodzę, też bym sobie zafundowała mega relaks
i stres pewnie też 😁
moje małe adhd się obudziło, trzeba jej jeśc dac 🙂 a tak mi się chce kanapki z szynką, sałatą i pomidorem, że zaraz umrę, no ale sałaty brak 😞
kolorowych dziewczyny, ja trochę popilnuję tak że śpijcie spokojnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co to pierwsza jestem? 🙂
Wstałam o 5.30, byłam w sklepie, nawet 3 razy, bo ciągle o czymś zapominam i musiałam się z drogi wracac 😁 taki mały spacerek z rana,
robi się naprawdę gorąco, czyżby powtórka z przedwczoraj?
Biorę się za śniadanko, dzisiaj: bułka z ziarnem i ser biały (po niego wracała się trzeci raz do sklepu 😁)
miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Poranne oklaski rozdane 🙂 A co? 😜

Nas dziś obudziło cięcie i wiercenie na budowie obok. A konkretnie małego 🙂 wystraszył się chyba bidulek bo kopniaczka zasunął 🙂
Ta noc dziś to byłą jakaś masakra tak się wypociłam przez te temperaturę że szkoda gadać..

Kinia daj znać jak tam po badaniach. Będziemy trzymać kciuki żeby mąż dojechał na czas i Cię wspierał 🙂
Ania skąd ty bierzesz tyle sił na porządki? Podziwiam, ja w tym tygodniu jestem już totalny słabeusz 🥴

KAMIS POWODZENIA!! Czekamy na fotki dzidziusia 🙂 🙂

Daria takie albumy są bardzo fajniuśne 🙂 jeszcze jak się je wykleja fotkami i wpisuje komentarze.. 🙂 mega pamiątka dla malucha 🙂

My też mamy dzis wizytę dopiero po 16tej. No nic jakoś wytrzymam 🙂 🙂 Kurcze niby niecały tydzień do terminu a ja mam wrażenie jakbym miała jeszcze z 2 miesiace w ciązy chodzić.. 🙂 zero znaków na niebie ze poród się zbiża..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Póki Jaś śpi to zaglądnełam do Was 😉

Ania ubranek właśnie na 56 nie mam za dużo i zakładam Mu już te większe, trochę mu "zwisają" ale co tam, stwierdzam że nie opłaca mi sie już kupować. Poprosiłam też najbliższych czyli mamę, siostrę, brata żeby Mu kupili właśnie te na 56 jak mogą, no bo i tak każdy kto przychodzi w odwiedziny to coś przynosi, więc wolałam powiedzieć co mi brakuje.

Kasialeczek w dzień różnie jest z tym karmieniem, średnio co 2 - 3 godziny, częściej zdecydowanie niż w nocy. W nocy je ok 21 po wykąpaniu, później o północy i o 3 i później juz rano o 7. Czyli w nocy wstaję w sumie dwa razy. Nie jest źle. W dzień jest bardzo gorąco i dlatego też częściej je, bo chyba potrzebuje płynów - tak mi się wydaje.

Kamis dzisiaj rodzi, tak? Jej, powodzenia i czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 2w1
u nas od rana burze, deszcze i ogólnie zimno
mąż pojechał do urzędu pracy po moje ubezpieczenie żebym miała do szpitala, ja ciągle czuję jak maleństwo napiera na moje krocze, jutro wizyta ciekawe co powie.
Kinia mój pierwszy poród trwał prawie 12 godzin a drugi 3,5 to ile ten będzie trwał?
Kamis trzymam kciuki za dzisiejszy poród 🙂 czekamy na wiadomość 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Póki Jaś śpi to zaglądnełam do Was 😉

Ania ubranek właśnie na 56 nie mam za dużo i zakładam Mu już te większe, trochę mu "zwisają" ale co tam, stwierdzam że nie opłaca mi sie już kupować. Poprosiłam też najbliższych czyli mamę, siostrę, brata żeby Mu kupili właśnie te na 56 jak mogą, no bo i tak każdy kto przychodzi w odwiedziny to coś przynosi, więc wolałam powiedzieć co mi brakuje.

Kasialeczek w dzień różnie jest z tym karmieniem, średnio co 2 - 3 godziny, częściej zdecydowanie niż w nocy. W nocy je ok 21 po wykąpaniu, później o północy i o 3 i później juz rano o 7. Czyli w nocy wstaję w sumie dwa razy. Nie jest źle. W dzień jest bardzo gorąco i dlatego też częściej je, bo chyba potrzebuje płynów - tak mi się wydaje.

Kamis dzisiaj rodzi, tak? Jej, powodzenia i czekamy na wieści 🙂
ilka wstaw jakieś zdjęcia Jasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...