Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania może napisz do Karoli!!! Ona napewno nie śpi!!!

Tosia szkoda ze u CIebie mało pocieszające wieści 😞 ale w sumie będziesz miała Jasiulka na swoje urodziny to dopiero prezent!!!

Marta z może nie urodzisz jeszcze przez te 10 dni i mężulec akurat na poród synalka wróci!!! tego Ci życzę 🙂

Ania u Nas też popadało i na polku zrobiło się superanckie 24 stopnie tylko w mieszkaniu jeszcze 28 jest ale powinno spasć za chwilkę. Choć za niedługo temperatura w pokoju sięgnie zenitu 🤪 🤪 🤪 ☺️ trzeba skutecznie pomóć dziecku skoro samo sobie rady nie daje 😜 przed chwilą poszłam do sklepu po 2 rożki truskawkowe i się trochę ochłodziłam 😁

a właśnie ostatnio uśmiałąm się bo każda z Nas z innego region polski na określenie wyjścia z domu mówi się inaczej np u Nas w Krakou mói sie "idę na pole" Kasiulek mói "na podwórek" ktoś tam "na dwór\' gdzieś jeszcze "na podwórko" ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednej stony chcialabym zeby Filipek poczekal na tate ale z drugiej juz bym chciala urodzic..
zegnam sie na dzis ide sie nacieszyc mezem 🙂 nie piszcie za duzo 😜 i do jutra
Dobranoc:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny 🙂

Tosia ktg nie koniecznie robi sie rano, ja w szpitalu mialam praktycznie cały dzień 😜 😁

Kasialeczek no właśnie wielu lekarzy robiło mi usg i żaden tego nie wychwycił i tylko sie głowili co może być przyczyną a w końcu stwierdzili że nie ma sansu ryzykować i trzeba cesarkę zrobić i dopiero lekarz który ją wyciągal powiedział "o rany ale jest wyowijana w pępowinę, to już wiemy skąd te spadki 🤢 😮

Marta masz jeszcze nas, będziemy z Tobą myślami, a może Filipek rzeczywiście poczeka na przyjazd Tatusia? 🙂

Tosia Ty też sie nie martw, czasami szyjka potrafi sie skrócić raz dwa i już Jasiul będzie na świecie 🙂 a poza tym mnie też lekarz wyrokował że urodzę po terminie 😜
a przy okazji - co z Twoją cesarką?

Ania daj znać jak Karola sie odezwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś powiedział, że jestem młoda i silna (nie wiem po czym to wywnioskował, bo ja ledwo po schodach wchodzę 😁 ) i lepiej dla mojego organizmu jak będzie sn. A co do cesarki to stwierdził, że lekarze z innymi kompetencjami to za szybko rokują takie zakończenie porodu jakim jest cc 😞
Załamałam się trochę Monkado, bo myślałam, że przy mojej skróconej szyjce i małym rozwarciu to jak zacznę śmigać jak szalona to szybko Jaś wyjdzie, ale widać, że u mnie wszystko na odwrót 🙂 A jakie masz wrażenia po cc? Rana nie ciągnie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co ja znowu pierwsza? 🙂
a więc witam się jako pierwsza 🙂 nadal w dwupaku, no ale my to mamy jeszcze czas
dzisiaj wyjątkowo pospałam 5 godzin 🤪 pełne wypoczęcie 🙂
na razie zmykam do sklepu po śniadanko i do urzędu, póki nie jest za ciepło, chociaż po tych ulewach wczorajszych coś nam się powietrze poprawiło 🙂
miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej to ja sie witam jako druga 🙂wczoraj was troche poczytalam ale nie mialam weny...cos mi wczoraj tak ciezko byly....dzis sie stresuje bo mam spotkanie z adwokatem i nie wiem co mi powie 🥴 🥴milego dzionka ja zajze wieczorem....z tego co przeczytalam to wszytkie jeszcze w dwupaku, A i gratulacje dla KAMIS 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się i my 🙂

Zapowiada się kolejny upalny dzień 🤢
Tosia kto wie może wróżby twojego gina się nie spełnią i nastąpi nagły zwrot akcji? 🙂
Z tym ktg to chyba nie ma żadnej pory, bo mój kazał mi przyjść kiedy mi pasuje 🙂
własnie idziemy w pt na pierwsze nasze ktg 🙂

Kurcze nie rozmoroziłąm sobie wczoraj chlebka i dziś rano na śniadanie płatki 😞 a miałam smaka na kanapeczki... no ale może do 10tej się rozmrozi to jakoś przetrwamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy sie i my , nadal 2w1 😉 chociaz wczoraj staralismy sie z M wykurzyc Filipka ale poki co twardy jest nie dal sie 🙂
dzieki wiem ze mam was i jak M pojedzie to dzieki wam bedzie mi lepiej troche ...
choc ja tak naprawde to juz nie wiem czy on w koncu pojedzie czy nie, niby pojechal kupic bilety na samolot ale mowil ze dobrzeby bylo jak by nie bylo juz wilnych miejsc, bo niby chce jechac ale ze Filipek sie urodzi to nie chce bo chce byc jak sie bedzie rodzil, ja tez wolalabym zeby byl i powiedzialam mu to , ale decyzja nalezy do niego i tak naprawde to niew iem do konca jaka podejmnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
marta8508 napisał(a):
kasia a jak u was poszlo wypedzanie Kajuni? Mam nadzieje ze skutecznie i rezultat bedzie taki jak zamierzałaś 🙂
może Kasia już na porodówce 🙂


haha albo dzialaja dalej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...