Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Normalnie tutaj mam porodówkę z TLC na żywo ha ha 😁 😁 😁

No to Karola się załatwiła Olejkiem rycynowym ta co nie chciała to ją wzięło a Daria chce i dupa blada z tego 🤪 😮

ale głodna jestem kurna tutaj pobudka o 5:30zapis KTG godzinny nawet wysikać się nie dadzą po nocy... i o 8 śniadanie ale ja mam swoją wałówkę na szczęście jest 1 lodówka na cały oddział 🤪 😁 to mi masełko szynkę i serki poprzynosili nawet mam bułek jak dla całej rodziny ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Kasia, a jakie skurcze Ci na ktg wychodzą? 🙂
Bo mój jak przez pierwsze minuty się ruszał to np. jego tętno skakało, przy ruchu do 160, a jak spał to 130, 120 🤨
Tosia skurcze neiwielkie kilka razy do 50-60 skoacza a przy ruchach dziecka do 100 a tętno przy ruchach 160 max 170 a jak się nie rusza to 130-140
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien doberek u mnie tez bez zmian...taki robicie nacisk na ten porod ze do mnie tez powoli dochodzi ze to juz tuz, tuz....na razie znakow na niebie brak stosje sie regularnie do zasady 3s i nic, na mnie to pewnie nic nie podziala nie wiem dlaczego ale ja co przyzwyczajona do mysli ze przeterminowana bede 🙂 🙂 🙂Rosi super ze udaje ci sie do nas zagladac 🙂pozdrawiam was dziewczyny ....ciekawe co dzis przyniesie dzionek 🤢Tosia a jak tam u ciebie...olejek juz sobie chlapnelas 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...