Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ula nawet mi nie mów o spaniu bo ja tylko odliczam minuty do drzemki Nikosia żebym w końcu sama mogła się położyć 😁 😁 A na razie czytamy bajki więc już ledwo na oczy widzę bo mnie ta czynność jeszcze bardziej uspała.. na dodatek za oknem deszcz 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiecie co ja po ciąży to w sozku z siku jestem ha ha ha bo w trakcie ciązy to co chwila latałąm a teraz latam z przywyczajenia i muszę na si łe wyciskać bo nic nie ma... gorzej z kupką jest ale mój lekarz przepisał mi taki syrop parafinowy zeby kupa była miękka ☺️ i nie bolało jak będę ja wyciskać i faktycznie jest super 😜 ☺️ a muszę się wam pozalić ze jak opuchlizna z krocza zeszłą to bardziej boli bo szwy mi się w dupę wbijają 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia to na pewno przez arbuzy 😁 😁 Jasiek urósł taki duży i teraz uciska 😁

Mnie po porodzie prawie w ogóle nie bolało krocze, straszyli że pierwsze siku będzie okropne a kupa to już w ogóle.. u mnie to wszystko jakoś normalnie było i dlatego teraz się boję że chyba nie ma takich cudów żeby 2 razy było aż tak kolorowo 🤪 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
jak chcesz Ania to we trzy możemy dzisiaj 🙂

ja to chyba urodzę dzisiaj ale z nerwów 😠
Siedzę i ryczę, bo przyszedł rachunek rozliczenie za pół roku za światło i do 25.07. mamy dopłacic 860 zł. Muszę mojej babcie iśc pokazac ten rachunek, że jednak dogrzewanie zimą farelką kosztuje, jak i gotowanie na piecu elektrycznym. Co miesiąc płacimy 180 zł i jeszcze taka niedopłata przychodzi, a ją i tak nic nie obchodzi, przecież na wczasy sobie jedzie, bo jak to stwierdziła do swojej koleżanki: stac ją to jedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Rany Ania współczuję rachunku 😮 😮 w szoku jestem 😲 akurat teraz trafił Wam się taki bezsensowny wydatek..

Dzień dobry

Zaraz wstawię zdjęcia, nie mam iich dużo bo jakoś mało robimy, ale postaram się częściej cykać bo na prawdę mało tych zdjęć mamy 😞

Kasia ja wczoraj jadłam żurek i trochę fasolki szparagowej na obiad. Dzisiaj zjem ryż i kurczaka z parowaru. A jutro pulpety, pojutrze rybę z grilla. Na kolacje i śniadania jem chleb ciemny z masłem, szyneczką chudą, dżemem, jogurt naturalny.
A przekąski to wafle ryżowe, arbuz jak na razie.... dziś spróbuję zjeść brzoskwinię.
Do picia to woda niegazowana, herbata owocowa granulowana, Kubuś, jedna słaba kawa dziennie a do kawy jedno ciasto 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
jak chcesz Ania to we trzy możemy dzisiaj 🙂

ja to chyba urodzę dzisiaj ale z nerwów 😠
Siedzę i ryczę, bo przyszedł rachunek rozliczenie za pół roku za światło i do 25.07. mamy dopłacic 860 zł. Muszę mojej babcie iśc pokazac ten rachunek, że jednak dogrzewanie zimą farelką kosztuje, jak i gotowanie na piecu elektrycznym. Co miesiąc płacimy 180 zł i jeszcze taka niedopłata przychodzi, a ją i tak nic nie obchodzi, przecież na wczasy sobie jedzie, bo jak to stwierdziła do swojej koleżanki: stac ją to jedzie.


współczuje, ja też musiałam wodę dopłacic, szlag by to... ale nie TYLE!!
a za farelkę to spokojnie 100 na miesiąc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania jejku współczuję, akurat teraz.. remont, za raz poród i taki rachunek 😲 Mam nadzieję że uda Wam się wyegzekwować od Babci chociaż część tej kwoty..

Karola jak Twojego Stasia fasolka szparagowa nie ruszyła to chyba już nic nie ruszy 😉 Jak sobie radzisz z Dwójką? Jesteś sama czy ktoś Ci pomaga? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...