Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Stokroteczka fajnie że u Was same dobre wieści 🙂

Karola nie napiszę Cię żebyś przestała itp. bo wiem że nie da się, rozumiem DOSKONALE co czujesz bo mam takie same obawy. Najbardziej martwię się jak Nikoś odbierze Braciszka, czy uda mi się to wszystko tak pogodzić żeby Nikoś na tym nie ucierpiał i jak najlżej zniósł aklimatyzację w nowej sytuacji. Nawet nie martwię się o to jak ja ogarnę dwójkę Dzieciaczków tylko właśnie najbardziej boję się o Nikosia 😞
Ale ABSOLUTNIE NIE POZWOLĘ CI PISAĆ ŻE JESTEŚ ZŁĄ MATKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Narzekać możesz, bać się też ale to że jesteś złą matką to jakieś brednie! Jesteś super Mamą, dasz Franiowi Braciszka, kompana do zabaw i bijatyk 😉 😉

Ania ten Twój M. to ciągle jeździ do pracy na urlopie, chyba nie mogą obejść się bez Niego co? 😜

Kasialeczek co za idiota/idiotka (wybacz bezpośredniość ale nie mogę inaczej 😜) pisze Ci smsy czy się jeszcze kulasz?! 😲 Co aa brak wyczucia 😠

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziękuję dziewczyny za słowa pocieszenia 😘 😘 😘 😘 😘
jak tak teraz o tym wszystkim myślę że będę kochać to dziecko najbardziej na świecie, tak samo jak kocham Frania, a to jest chyba najważniejsze tak? A wiadomo idealnych matek nie ma, będę starała robić się wszystko tak żeby i jeden i drugi czuł się kochany i będę poświęcała im tyle samo uwagi. To tak na zdrowy rozum ,ale wiadomo że obawy to każdy ma...
Do tego jeszcze doszły jakieś głupie myśli a co jak nie daj Boże dziecko będzie chore? Przez całą ciąże nie brałam nawet tego pod uwagi a teraz na chwilę przed porodem zaczęłam o tym myśleć. I dlatego chciałam się Was dziewczyny zapytać czy badania na toksoplazmozę robiłyście tylko na początku ciąży czy później jeszcze też? I kiedy miałyście ostatnie usg i czy planujecie jeszcze przed porodem robić?

kasialeczek wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, dużo miłości i namiętności 😁 😁 😁
Bierz dziś męża w obroty 🙂

Tosia ciacho pysznie wygląda, oj schrupałabym 🤪

Piszecie o kolacji a mnie właśnie mąż pyta co chce zjeść na kolację bo chce jechać gdzieś coś zamówić do knajpy a ja nie wiem na co miałabym ochotę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja po wizycie u nas wszystko dobrze... Ale mialam stracha przez chwile dzis I to przez studentke ktora mnie badala najpierw wziela moje siku do testu I wyszlo jej ze mam infekcje jakas Moja polozna sprawdzila i niemam zadnej infekcji.... Potem jak sie polozylam Bo studentka sprawdzala przez dotyk czy dalej ulozone glowka to zawolala Moja polazna ze nie wyczowa glowki I zeby ona sprawdzila, ale okazalo sie ze dalej glowka w dol ulozone no I nastepna wizyta za 2tyg czyli 2dni po terminie jesli bym nie urodzila do tego czasu 😉 no i porod w wodzie zaplanowalam zobaczymy co z tego wyjdzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
Hej dziewczyny ja po wizycie u nas wszystko dobrze... Ale mialam stracha przez chwile dzis I to przez studentke ktora mnie badala najpierw wziela moje siku do testu I wyszlo jej ze mam infekcje jakas Moja polozna sprawdzila i niemam zadnej infekcji.... Potem jak sie polozylam Bo studentka sprawdzala przez dotyk czy dalej ulozone glowka to zawolala Moja polazna ze nie wyczowa glowki I zeby ona sprawdzila, ale okazalo sie ze dalej glowka w dol ulozone no I nastepna wizyta za 2tyg czyli 2dni po terminie jesli bym nie urodzila do tego czasu 😉 no i porod w wodzie zaplanowalam zobaczymy co z tego wyjdzie 😉

ach ci studenci 🙂
ale dobrze że wszystko okazało się w porządku, no a dwa tygodnie to naprawdę niewiele 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie na kolacje tradycyjnie kanapki, chodza za mna frytki ale jak pomysle jak pozniej smierdzi w mieszkaniu 🤔 🤔to sobie odpuscilam bo chcialam takie domowe robic. Karola dzidzis bedzie zdrowy ja sobie tez to ciagle powtazam bo mnie tez czasami nachodza takie mysli bioroa pod uwage ze ja polowy waszych badan nie robilam...ale grunt to myslenie pozytywne 🙂Agatka super ze wszystko ok i juz jestes gotowa na porod 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, kochanie będziesz najlepszą mamą na świecie, bo nie ma innej opcji że będziesz kochać maleństwa jakąś różną miłością 😁 Zdrowy chłop jest na pewno, bo teraz sprzęty uchwycą każdy milimetr nieprawidłowości 🙂
Toksoplazmozę robiłam koło 10tc, i to by było na tyle, bo nikt mi nie zalecał więcej. Umiecie rozczytać wyniki? Bo ja obie IGG i IGM mam ujemne, to dobrze czy źle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia właśnie ja też miałam tylko na początku ciąży bo na NFZ można tylko raz zrobić 🤢 i też się boję czy się nie zaraziłam dalej będąc w ciąży, choć z kotami do czynienia nie miałam...

Mąż był w KFC kupił kubełek, ale to niedobre! Nie wiem czym się ludzi zachwycają z tym kurczakiem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia nie psuj sobie głowy ja mam tak samo jak Ty i lekarz nic nie zlecał dodatkowo więc nie ma co się przejmować jak by było coś nie tak to napewno by zlecił a w dodatku teraz jak byś miała nawet tokso to dzieciątku nie grozi praktycznie nic najgorsze jest właśnie w I trymestrze kiedy to wszystko się kształtuje a teraz tylko nabiera wielkosci 🙂

a ja już głodna jestem wróciliśmy z Knajpy i zjadła bym frytki 🤨 ale na myśl o tym ile później muszę szorować płytę to mam w nosie zjem kanapkę z pasztetem z kogucikiem 🤪 🤪 🤪
ciekawe czy coś będzie z tego 3S dzisiaj czy nie bo widzę ze mężul przysypia 😮 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...