Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

A ja coś obudzić się nie mogę dzisiaj, pewnie przez tą pogodę.. od rana padało, teraz coś zaczyna się przejaśniać 🙂

Ania życzę wytrwałości dzisiaj z teściową 😉

Kasialeczek co za sny 😲 Jeju po takiej nocy to chyba cały dzień płałakałabym 😮

Karola Ty tak nie szalej bo faktycznie na porodówce wylądujesz 🤪

Kasiulek poprawy humoru życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂
Daria super ze maluszek już odwrócony 🙂 Mój całą ciążę na główce mieszka 🙂
Ala daj znać co i jak! Trzymam kciuki aby wszystko przebiegło naturalnie i żadnego zatrucia nie było!
Karola Ty się tak nie przemęczaj..

Ja dziś trochu pospałam, tak nie mogłam sie zwlec z łóżka ze masakra, chmurno zimno i śpiąco 🙂
Wczoraj na tej imprezie wysiedzieć nie mogłam.. w żadnej pozycji mi nie było wygodnie 🙂
No ale posiedzielismy do 23ciej i się zmyliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Karola w tym ferworze porządków to nawet nie zauważysz kiedy mały będzie z Wami 😁
Wróciłam ze sklepu i chciałam Wam powiedziec, że jestem niewidzialna 😁 już drugi raz w tym tygodniu, o dziwo facet stojący za mną, jak ekspedientka mówi proszę to odzywa się on, a ja sobie dalej stoję
W poniedziałek przyszedł facet do sklepu i zaczął gadac z takim inny stojącym przede mną, ale stojąc za mną, tamten kupił pożegnali się i ten za mną mówi co chce, ja wtedy nie zwracam uwagi takim tylko też mówię równoczesnie z nim co chcę 😁
i dzisiaj to samo stoi babka przede mną kupuje, podchodzi druga ekspedientka pyta co podac a ten ciul za mną się odzywa, tylko się ta babka uśmiechnęła do mnie to wtedy mnie chyba zauważył 🙂 i tak stoi i patrzy na mnie to mu powiedziałam: tak stoję przed panem i zaczęłam robic zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciła czkawka mojemu dziecku 😁 dzisiaj już dwa razy była, a tak się wierci nerwowo, nerwusek 😁 a ja jej inkę z mlekiem zrobiłam, nie wiem czy powinnam pic 🙂

i najważniejsze 🙂
teściowa dzwoniła i mówi, że przyjedzie bo ma królika i rybę usmażyła na obiad,
no to jej mówię, że rosół już ugotowałam i mam schabowe z wczoraj i mi się mięso zepsuje,
no to stwierdziła, że na jutro będę miała rybę i że przywiezie, to jej mówię, że M podjedzie po pracy, po co będzie na rowerze w taką pogodę jeździc, bo znowu się chmurzy
no ale ona przecież przyjedzie sprzątac, no to mówię, że nie ma nic do sprzątania, bo moja mama była rano przed pracą i zrobiła to co już teraz można robic,
to stwierdziła, że jeszcze do M zadzwoni i zobaczy co on jej powie 😠 no a on na pewno powie żeby przyjechała, bo jest tak samo w gorącej wodzie kąpany jak i ona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania Twoje historie są niesamowite, co do tego faceta w sklepie to musiał byc bardzo zdziwiony, że Ty tam byłaś 🙂)))))))))), a teściowa no cóż nie ma co zazdrościc, bym zwariowała jakby mi powiedziała, że zadzwoni do M i zobaczy co on powie, oklask abyś dała radę jak przyjezie, no bo przecież przyjedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boże dziewczynki proszę mnie nie straszyć bo ja jestem absolutnie anty nastawiona na poród naturalny i to jeszcze u mnie w szpitalu bo jestem tam chyba nawet spalona bo nie byłam na ost wizycie u lekarza prowadzącego. Tak się zastanawiam co by było jakbym odpukać zaczęła rodzić wcześniej i to w nocy to czy lekarz z którym się umawiałam na cc by mnie przyjął, a jakby go nie było na dyżurze to czy by przyjechał specjalnie, ale na pewno nie dlatego muszę się zapierać nogami i rękami przed porodem!!

Ania ta Twoja teściowa to jakaś uparta babka! Nie rozumie jak mówisz żeby nie przyjeżdżała bo nie ma po co? Tak jakby Twoje zdanie w domu się nie liczyło tylko ostatnie słowo należało do jej syna 😠

Monkado kiedy wychodzisz?

Tosia co z Tobą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny 🙂 jestem poprostu padnieta po tej nocy, nie spalam prawie w ogole.. polozylam sie pozno ogladalem mecz,i obudzil mnie taki bol brzucha ze myslalam ze umre, nie bolalo tak jak przy okresie tylko tak caly mnie bolal nie moglam sie przekrecic na bok maly sie nie ruszal lezalam na plecach jak placek. meczylam sie bardzo juz myslalam ze bede musiala budzic M ale po 2 godzinach mi przeszlo, dlatego tez tak dlugo mi sie spalo rano...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ale ta Twoja teściowa nie kumata albo złośliwa bo takie gadanie dało by mi już do zrozumienia że nie chcesz aby Was dzisiaj uraczyła swoją gościną!!!

ja dopiero zjadłam śniadanie bo mi się robić nie chciało ☺️ ale Kajka mnie ukarałą bo skopała mnie i to dość solidnie w ogóle jej bycie w brzuszku mnie ostatnio boli!!! Ruchy już nie są przyjemne a raczej bolesne i uciska na wszystko mam cały czas stożki na brzuchu bo ona najzwyczajniej już się tam nie mieści!!! Mogła by się już nasza kruszynka urodzić z drugiej jednak strony u mamusi jej najlepiej 🙂

Monkado właśnie wychodzisz dzisiaj w dwu paku czy jednam 1in1 😁 a dwa na rękach 😜

wiecie co musiałam zadzwonić do męża ze nic mu nie jest bo ja jak mam takie sny to późneij cały dzień się denerwuję a ten dzsiaj sen to masakra jak widziałąm jak głaska po brzuszku na pożegnanie kto takie sny zsyła!!!
Kasiulek weź kilka głębokich oddechów i zrelaksuj się co by biedaczyska małe też zrozumiały że mama zmęcozna!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Marta współczuje tego nocnego bólu 😞 Dobrze że już przeszło 🙂

Ja też tak mam że jak mi się śnią koszmary to przeżywam cały dzień i dzwonie do męża czy na pewno jest w jednym kawałku 🙂 dobrze że się na drugi dzień o tych głupich snach zapomina 🙂

Może Tosia na porodówce już urzęduje? Taka cisza to do niej nie podobna 😁

Ja troche poleżałam, książki poczytałam i czuje ze znów chce mi sie spać 🙂 mam dziś dzień na zimowego misia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania zastanawiam sie która z nas ma gorsza teściowa i chyba muszę Ci oddać pierwszeństwo.. :/ 😁 co za baba! Oczywiscie tez obstawiam ze jednak przyjedzie no bo Ty to na pewno nie zrobisz takiej pyszniutkiej rybki jak ona 😉 🤪

Stokrotka zabije Cie za ten sernik! 😉 😁

Kasialeczek ja to juz chetnie bym urodziła ale jak to lekarz stwierdził szyjka jeszcze zupełnie niegotowa i wróży poród najwczesniej za 3tyg .. :/ 😞 bieganie po schodach nie pomaga a mam.tu problem z realizacją dwóch pozostalych "S".. 😁

Niestety ale coś tam sie nie spodobalo na ktg tzn lekarz stwierdził ze niby nieprawidłowości nie ma ale wolą to jeszcze poobserwowac wiec zostaję do jutra.. 😞 no i czekam na ta paczkę z lodami 😁 i Stokroteczka dorzuc jeszcze tego sernika 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poczytalam was i juz zapomnialam co miaalam napisac..
moja zgaga mnie dobije zasnelam dopirro kolo 6nadranem i wstalam po 11

kasialeczek ale ty niemialas lepiej takie sny chyba sama bym sie poplakala

ania ja ci tej tesciowej wspolczuje moglaby posiedziec dupa u siebie w domu a nie ci przychodzi i dzien psuje

monkado czyli zostajesz jeszcze jeden dzien? to musimy ci duza ta paczke wyslac 🙂

tosia a co z toba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikoś śpi, ja postanowiłam siąść sobie na polu bo tak duszno mam w domu że nie mogę wysiedzieć 😮
Mają do mnie przyjechać Kuzyn z Dziewczyną która jest w 7mcu ciąży także będzie o czym gadać 🤪 😁

Ania to może wykorzystaj jakoś tą swoją moc niewidzialności.. hmmm.. może napad na bank? 😁 😁 😁
I co tak gardzisz tą rybką od teściowej 😁 😁

Marta a może warto byłoby skonsultować ten nocny ból z lekarzem?

Monkado to ja już lecę na pocztę wysłać paczkę z lodami bakaliowymi 😁

Tosiaaaaa hop hop!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...