Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hehe przypomnialo mi sie jak ostatnio z kuzynka rozmawialam powiedziala ze za 2 lata bede miala bliznieta 🙂 u nas to tak jakos co dwa lata idzie bylismy razem ze soba 2 lata i Kuba mi sie odwiadczyl bylismy nastepne 2 lata i wzielismy slub minelo kolejne 2 lata i bedze Bartus to sie smieja teraz ze za nastepne dwa lata parka 🙂

3 lipca rocznica slubu heheh 2 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No jak zobaczyłam gratulacje dla Tośki to już myślałam że urodziła 🤪

No, no wyniki normalnie super, masz się czym pochwalić, tyle punktów 😁 😁 😁 😁
Gratulacje 😜 😘

To gdzie i kiedy mam być na to piwo? 🤪 ale bym wypiła, tak mi się chce pić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tośka to żeś teraz wypaliła 🤪 ślicznie 🤪 ha ha, oj już nie mogę się doczekać kiedy urodzę i pozbędę się tego wielkiego bagażu i opuchlizny!
Ale dziękuję 🙂
Numer spisałam, teraz już mam wszystkie, w końcu znalazłam chwilę żeby zapisać w telefonie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też na te motylki zwróciłam uwagę 🙂 bardzo ładna ściana 🙂
Aniu dziękujemy 🙂
Tosia nie przejmuj się głupim gadaniem bo z Ciebie i tak chudzina skoro waga startowa u Ciebie to 50pare kilo przy 163 (jeśli dobrze pamiętam), ja zaczynałam z wagą 63 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem z powrotem 😁 na chwilke i znow wkur.... na M - masakra!!

mam go serdecznie dosc normalnie!!
jedziemy na dzialke i na przeciw nas jest sklep i tam takie pijusy siedza i niestety wchodza w krzaki po naszej stroni esie odlac i dzw juz do strazy gminnej itp ale jest spokoj 2 dni i to samo i dzis wyjezdzamy z podwork a i moj M widzi jak koles tam idzie taki stary pijus i ja mu tlumaczylam zeby ich nie pral b o bedzie bekal za pijusa.
On jak nie wyskoczy z auta - ja do neigo mowie tylko nic nie ob i zlappalam go za reke a on sie odwraca i do mnie-" przestan mnie lapac bo zaraz tobie przyjebie" - ja normlanie myslalam ze , ze nie wiem az ciezko mi sie wypowiedziec szok!! wysiadlam z tego auta i poszlam on rzyczy jedziesz mialam ochote mu powiedziec zeby spier.... ale odwrocilam sie i mowie nie !!!!!! to wsiadl ruszyl z piskow i teraz wrocil i foch a ma do mnie on - nosz kurwa mac!!!!
ja mam dosc ostatnio za duzo tego ja na mnie!!

a co do teej tesciowej to my jestemy 5 lat (4 sierpnia minie) po slubie ale bylismy za granica wiec nikt sie nie wpierdzielal a teraz jesetmy na miejscu i ona mi wpierdala swoje 3 grosze non stop!!
sork i za wyraznnia dziewczyny ale pekam. w sumie chyba ide posiedziec z mama i pogadac o glupotach bo mam taka nerwe ze szok i zteg ow wszystkiego wypucowalam pol domu i lazienke co miala siora robic jutro!!! masakra wyc mi sie chce!! ale dla Oliego staram sie nie denerwowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...