Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
rany witam sie ale mam carki z rana takie wiesci 😁D super!!
Morskooka gratulacje!!!!!!!!!!

ja coraz wiecej rozpakowanych mamusiek 🙂
ja juz na nogach bo maz dzw ze do lekarza chce bo ma gardlo tak zawalone ze heji szukaj mu lekarza bo nie hcce isc do starej przychodni dobrze ze w mojej jest taka fajna babeczko i powiedziala niehc przyjedzie ja mu zaloze kartoteke i pojdzie odrazu do lekarza .... to jest kobieta!

ledwo n a czy widze ale musialam do was zagladnac i nie zaluje 😁
szkkoda ze Kasialeczek jeszce na koniec ma takie przygody oby wszystko sie zagoilo!! trzymaj sie tam kobietko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamuśki 🙂
no pospałam dzisiaj na całego, dopiero wstałam i pewnie spałabym dalej, ale mąż dzwoni i mówi mi że dzisiaj ma byc najgorętszy dzień w roku 😮
Wczoraj było mi gorąco a było 28 stopni w mieszkaniach, teraz mam już 29 😮 wykituję dzisiaj

A jednak okazało się że to ten ropień, niedobrze 😞 z czyrakiem pewnie byłoby prościej 😞
no ale dobrze, że pojechała od razu do szpitala a nie czekała do rana

Ilka rady teściowej bezcenne 😁 spisuj je, później się pośmiejemy 😁

Jest jeden minus wstawania później, teraz będę musiała iśc w to słońce do sklepu po śniadanie,
a tak to chodzę raniutko jak jeszcze nie jest tak gorąco

Ale Morskooka miała fajny poród, prawda? pisałam jej że ja też tak chcę, odpisała że ok było tylko bez tego nacinania, bo dwa razy wstawała z łóżka i dwa razy miała odlot i że mały już pierwszy raz obrzygał mamusię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Hej brzuszki i mamuśki 🙂
no pospałam dzisiaj na całego, dopiero wstałam i pewnie spałabym dalej, ale mąż dzwoni i mówi mi że dzisiaj ma byc najgorętszy dzień w roku 😮
Wczoraj było mi gorąco a było 28 stopni w mieszkaniach, teraz mam już 29 😮 wykituję dzisiaj

A jednak okazało się że to ten ropień, niedobrze 😞 z czyrakiem pewnie byłoby prościej 😞
no ale dobrze, że pojechała od razu do szpitala a nie czekała do rana

Ilka rady teściowej bezcenne 😁 spisuj je, później się pośmiejemy 😁

Jest jeden minus wstawania później, teraz będę musiała iśc w to słońce do sklepu po śniadanie,
a tak to chodzę raniutko jak jeszcze nie jest tak gorąco

Ale Morskooka miała fajny poród, prawda? pisałam jej że ja też tak chcę, odpisała że ok było tylko bez tego nacinania, bo dwa razy wstawała z łóżka i dwa razy miała odlot i że mały już pierwszy raz obrzygał mamusię 🙂
hihi no to fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam i ja CIAGLE 2w1 🙂
nie pospalam dzis zadlugo 😮 jeszcze oczy mnie tak pieka, ze chyba sobie je zaraz wyjme 🤢 🤢 pieprzona alergia, ze tez nie moge tabletek brac wrr..
dobrze, ze Kasie zostawili w tym szpitalu przynajmniej jej to wylecza i bedzie miala zglowy a tak to moze wroci juz z coreczka do domu 😆

Ilka rady tesciowej sa wazne wiec sluchaj pilnie i daj nam pozniej relacje to moze i My sie czegos nauczymy 🙂

Ania morskooka szybki miala parod ja tez tak chce hehe ale z moim szczesciem bedzie trwal napewno wiecznie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Boże jak już mi się źle śpi, co chwila się budzę 😞 o 4 30 już miałam kompletną pobudkę, wstałam na siku i za cholere zasnąć nie mogłam i tak nie śpię od tamtej pory.
Zrobiłam już pranie jedno, teraz robię drugie, jeszcze tylko trzecie, czekam aż wyschnie i za prasowanie się biorę. W nosie nadal jakoś dziwnie kręci 😠

Morskooka super że Mały już jest na świecie, zazdroszczę tak szybkiego,łatwego porodu 🙂
Coś małe te nasze dzieciaki się rodzą, tzn mnie się tak wydaje bo ja mam porównanie do swojego pierwszego 4120, a u nas największy chyba miał niecałe 3200 🙂

To cholerstwo się przypałętało przed samym porodem Kasi 🥴 może w szpitalu szybciej urodzi jak zobaczy te wszystkie rodzące 🙂 szkoda tylko Że nie będzie miała możliwości gwałtów na mężu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola mnie też coś pobierało, ale poszło w cholere po herbacie z miodem i cytryną, a że migdałki miałam powiększone to brałam isla moss to takie tabletki na gardło, które można w ciąży
ale jak Ciebie kręci w nosie to może prenalen i rutinoscorbin pomogą 🙂 trzymaj się i nie daj się choróbsku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Witam

Boże jak już mi się źle śpi, co chwila się budzę 😞 o 4 30 już miałam kompletną pobudkę, wstałam na siku i za cholere zasnąć nie mogłam i tak nie śpię od tamtej pory.
Zrobiłam już pranie jedno, teraz robię drugie, jeszcze tylko trzecie, czekam aż wyschnie i za prasowanie się biorę. W nosie nadal jakoś dziwnie kręci 😠

Morskooka super że Mały już jest na świecie, zazdroszczę tak szybkiego,łatwego porodu 🙂
Coś małe te nasze dzieciaki się rodzą, tzn mnie się tak wydaje bo ja mam porównanie do swojego pierwszego 4120, a u nas największy chyba miał niecałe 3200 🙂

To cholerstwo się przypałętało przed samym porodem Kasi 🥴 może w szpitalu szybciej urodzi jak zobaczy te wszystkie rodzące 🙂 szkoda tylko Że nie będzie miała możliwości gwałtów na mężu 😜
karola moja córka urodzi się duża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
Agatka w jaką kolejkę, toż to najwyższa pora na Ciebie 😁
zbieram się do tego sklepu, bo zaraz padnę z głodu,
czy mogę iśc w samej bieliźnie 🤪 to byłby widok 🙃


ja nie licze ze do niedzieli urodze haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
agatka168 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a my z mężem wczoraj pobaraszkowaliśmy 🙂


Kasiulek to kiedy na porodowke sie wybierasz 🙂 ? co bym sie w kolejke nie wcisla hehe
ja mówię że urodzę albo w sobotę albo we wtorek 🙂 ale który? 🤪


to Ty w sobote teraz a ja we wtorek bo mam wizyte poloznej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie wszystkie pozdrowienia od Kasi!
Na izbie przyjęć powiedzili, że nie wyjdzie bez dziecka 😁

Ale jest masakra na dworzu. Dziewczyny jeśli nie musicie wyjść to siedźcie w domu, ja wrócilam mokra, ale kupiłam colę w puszce lodowatą 🤪 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Macie wszystkie pozdrowienia od Kasi!
Na izbie przyjęć powiedzili, że nie wyjdzie bez dziecka 😁

Ale jest masakra na dworzu. Dziewczyny jeśli nie musicie wyjść to siedźcie w domu, ja wrócilam mokra, ale kupiłam colę w puszce lodowatą 🤪 🤪

ja to bym uważała na tą lodowatą colę 😁 ale bym się napiła, a dopiero co wróciłam ze sklepu,
za to zjadłam loda tortuffo pyyyyyyyyyyyyyyyycha 😁 to było pierwsze śniadanie
teraz biorę się za drugie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
stokroteczka napisał(a):
ania_p napisał(a):
normalnie takie wiadomości przyprawiają mnie o przyspieszone bicie serca 😁
aż mi mała czkawki dostała 😁
Wątek gratulacyjny założony 😁 zapraszam 😁
a wiesz, że moja Mała też czkawki dostała 🙂

no pewnie jak usłyszała ile waży mały Gosi to stwierdziła, że ona za mało waży i zaczęła połykac jeszcze więcej wód płodowych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...