Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
uwaga olejek wypity! dwie stolowe lyzki na kubek soku pomaranczowego... obrzydzaja te koleczka tluste na gorze ale tak zle nie jest... nie polecam wąchać (ja powachalam) ale wypilam pilam caly kubek na raz troche wylalam bo juz nie moglam zobaczymy co sie bedzie dzialo... czy w ogole cos podziala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale szalejecie olejk i te sprawy a ja mam wlasnie duzo sluzu wiecej niz kiedys .......... a zgadnijcie jkai moj
M jest bombowy mial lozeczko skladac i co ?? 🤪wrocil pol godz temu i nawet nie wspo,ima o tym kojarzycie??!!! i jeszce sie mnie pyta zla jestes - ee niee skad mowie oraco mi........ w duszy sobie mysle pajacu mialo byc lozeczko a ztego wszystkiego sama caly dzien przesiedzialam a wczoraj mi mowi malo si e widujemy tak mi ciebie brakuje...... nie wiem kogo ale na pewno nie mnie!!!!!!!

nie mam nic prezciwko niech jezdz nad wode ale sa granice caly tydz siedze sama w domu to nawet w weekend go nie mam oo mysli ze mnie wczoraj na kolacje zabral i juz zalatwione a niehc mi jutro powie idziemy do moich rodzicow to go chyba wysmieje!!!!!!!!!
bo ja chce jutro jechac zobaczyc moja siore na zawodach strazackich i potem zeby zlozyl to lozeczko. 🤪 🤪
ja jestem juz taka zrzed a czy ma racje
/ juuz sama nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę, bo myślałam, że jakiś czarnoskóry i będziemy mieć na forum małe murzyniątko 🤪 🤪 🤪 🤪
Ale sobie naciągnęłam pachwiny przy tym poślizgu, napieprza strasznieeeeeee 🥴
Monika ja się dziwię, że nie miałaś nic przeciwko temu, że pojechał sobie na cały dzień, bo ja to już bym gadała, że sama muszę siedzieć, a on nad wodę jedzie. Jak będzie wymyślał plany to mu powiedz, że te zawody siostry są akurat ważniejsze niż odwiedziny u jego rodziców, bo do teściów to z dzieckiem możesz pojechać w każdej chwili, a na zawody to niemowlaka średnio będziesz targać! I że to Ty jesteś na końcówce ciąży i chciałabyś porobić coś na co masz ochotę, bo później będzie trudno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Tosia nie zebym miala cos do murzynow, ale jeszcze nie spotkalam takiego ktory by mi sie spodobal 😁
Monika niestety tak jest z facetami jak nie powiesz nie pokazesz to niewie, ze ma cos zrobic albo posiedziec troche z ciezarna zona itd... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałabym czuć się już w pełni sił jak kiedyś. 😠
Najbardziej to mnie jeszcze zastanawia jak ja mogłam cały dzień spędzić na nogach, wieczorem iść na imprezę, wrócić późno, wstać wcześnie i znowu gdzieś chodzić? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa skurcze mialam jakies dwa dni temu przez prawie 6 h i co jakies tam 10 min i juz myslalam ze sie zaczyna a tu lipa 😠 a teraz to jakos raz na dzien jakis slaby skurcz a ten czoper leciutenko rozowy. ale jak bylam u gin w czwartek to mowi ze mam juz rozwarcie na 3cm ale jak nic sie nie dzieje to moge tak sobie chodzic. Pachwiny mniebola jakbym szpagat miala sie w jeden dzien nauczyc.
Torbe juz mam dawno spakowana, wszystko gotowe tylko łożeczko nie wiadomo gdzie wstawic! a i wozek przysla w poniedzialek dopiero bo sie zdecydowac nie moglam.
a wiecie co, ja jestem Mulatka i najlepsze jest to że wszyscy sie zastanawiaja jaki mały bedzie mial kolor skory 🙃 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie bym chciala, ale najlepsze jest to ze termin wedlug OM mam na dzis a wedlug pierwszego USG na 17.07 🤢 a pozniej w polowie ciazy bylam na usg 3d i wyszlo tez 7.07. w sumie ladna data dzis:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...