Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ochocho ale się tu działo 🤪 Jakie tematy! Ja mam na korkach córkę kosmetyczki, która też nie dawno urodziła drugie dziecko i się już u niej zapowiedziałam na depilacje 😁 tak przed porodem się postaram, żeby jakoś wyglądać 🙃 Jak na razie wszystko tam widzę, ale ja się depiluje depilatorem więc na dłużej starcza 🙂 Ale nogi już mężowi zapowiedziałam, że będzie miał do depilowania, moje oczywiście 🙃
Też uwielbiam lakiery do paznokci ale ostatnio coś rzadko maluję 🤨 chyba zaraz to nadrobię 🙂
Wiecie, że u mnie jest 2-3cm śniegu 🤪 oby się rozpuścił do rana 😠
Słyszę, że ten xfactor już leci to pewnie żadnej nie ma 😉
Aha w ogóle do szpitala nie wolno mieć pomalowanych paznokci bo patrzą czy skóra pod nimi sinieje jak jest jakieś niedotlenienie czy coś. Ale tak sobie myślałam, że przecież niektóre laski mają żele, akryle i takie tam i co wtedy 🤔 Bo ja w zeszłym roku miałam żel położony na swoich paznokciach u stóp i byłam zachwycona 🤪 zero roboty prawie tylko czyszczenie a tak co 3-4 tyg na 30min do kosmetyczki 20zl uzupełnienie i spokój całe lato a pazurki super, no i teraz też planuję tym bardziej, że ciężko a wręcz niemożliwe będzie robić sobie pedicure a wiadomo lato, klapki itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja wlasnie zlamamlam zasady mojej diety....zjadlam ziemniaki pieczone, jajko sadzone a to wszystko doprawione majonezem i keczupem.....ale smieszne w tym wszystkiem jest to ze po takim jedzeniu dzisiaj zadnej zgagi nie mam.
zycze wam milej rozrywki z x faktor...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Chłopaki moje już śpią 🙂 Mężul mi padł ale wczoraj trochę poszaleliśmy to niech dzisiaj odsypia 😁 😁

Smerfetka raczej nie można mieć pomalowanych paznokci, bo w razie jakichś komplikacji jakoś tam sprawdzają, nie wiem dokładnie o co chodzi bo to mi położna środowiskowa mówiła przed porodem.

Ania ja biorę ASMAG FORTE 2x2 bez recepty.

Kasiulek a ja tam w ciąży z Nikosiem do samego końca dałam radę się golić, nawet dzień przed porodem się goliłam 😁 😁 Gimnastyki przy tym było, trochę na czuja i ok 😁 Mężul chciał pomóc ale ja wolałam SAMA 😜

Ania już kiedyś miałam pytać, nie chcesz nie odpowiadaj oczywiście.. z jakiego powodu miałaś laparoskopię?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hohoho! ale popisałyście 🤪 widać że pogoda dziś kiepska była 😁
Ania ja dokładnie tak samo mam z tą bezsennością- najczęściej z piątku na sobote 🙂 może księżyc nas wzywa żebyśmy do niego wyły 😁 😁 ja najczęściej wstaję żeby swoim wierceniem nie budzić męża ale dziś mąż musiał jechać do pracy także jeszcze zasnęłam 🙂
Ja z magnezu biorę Lactomag 3x2
Marta mam nadzieję że po badaniach okaże sie że to tylko fałszywy alarm i serduszko Filipka jest zdrowe, oklask dla Was na otuchę 😘 czy masz już termin tych badań?
Tosia ale mi zrobiłaś smaka na te ogórki małosolne 🤪 w poniedziałek pójde na pobliski targ i popytam czy i u nas są 🙂 A paznokcie mnie sie strasznie podobają pomalowane na takie wiosenne kolory - żółte, pomarańczowe, różowe, zielone ale ja mam takie strasznie słabe paznokcie że jak pomaluję to od razu sie łamią i rozdwajają.. 😞
Kasialeczek- Kajcia śliczna do zacałowania 🤪 😘 😘 😘
Smerfetka- tak jak Kasialeczek już napisała- my to usg kupiłyśmy z grupona po 119zł ale te ceny które Ty podałaś to jakaś masakra cenowa!!!!!
A co do golenia to ja też do lusterka bo inaczej nie daję rady.. 😮 ale też już zapowiedziałam mężowi że w razie W będzie musiał podgolić mnie tu i ówdzie 😁 nie był specjalnie zachwycony ale oswaja sie z myślą 🙂 a golę sie mam taką nakladkę do depilatora do golenia na "zero" A depilatora jako tako nie używam Rosi bo słyszałam że w ciązy nie wolno ale nie wiem czemu w sumie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odkurzyłam starego laptopa i jestem, w drugim padł zasilacz
Kinia miałam torbiel dużą 10 na 8 cm, szybko rosła bo w ciągu trzech miesięcy czekania na szpital urosła połowę, początkowo myśleli że na lewym jajniku, ale na szczęście okazało się że umiejscowiona była pomiędzy jajnikami
i dobrze, bo nie wiadomo czy udałoby się jajnik uratowac
to i tak że mój gin, który mnie teraz prowadzi zrobił to laparaskopowo, u mnie w szpitalu mówili o cięciu

coś się chyba za bardzo wyspałam popołudniu i szykuje się nocka nieprzespana
muszę coś znaleźc do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia ale jak już Cie obudzimy to nie będziesz spala, a wtedy możesz powyć z nami 😜 😁 😁 😁
No właśnie odnośnie bóli brzucha- na wysokości pępka po prawej stronie boli mnie brzuch jak po urazie mechanicznym tzn tak jakbym miala siniaka 😮 normalnie tego nie czuję ale jak np wsmarowuję krem to boli tak jakbym masowała po siniaku też tak macie? to od rozciągania? od kopniaków Małej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie próbowałam mu wczoraj wytłumaczyć o jaki mi ból chodzi ale mam wrażenie że on nie zrozumiał bo zapytał jak często te skurcze a ja mu mówie że to nie skurcze tylko taki mechaniczny ból a on na to że do 10 skurczy na dobę może być i żeby sie nie przejmować jeśli jest mniej 🤢
Ania ja biorę lactomag ten bez vit b6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...