Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dzien dobry dziewczyny 🙂
Ja dzis tak wczesnie ,jestem na nogach o 7, ogarnelam troche domek zaraz zjem sobie sniadanko(muszelki z mlekiem i serek ;p) i jade do kosmetyczki na wosk 🙂
Tosia tosciki rewelacja, chyba od wczoraj beda moim daniem nr jeden 🙂 musze kupic tylko wiecej czosnku bo wczoraj zjadlam caly 🙂
ta polozna nie dzwonilam wczoraj chyba sama do niej dzis zadzwonie 🙂
milego dnia,jak wroce to sie odezwe, nie piszcie za duzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

A ja słyszałam że dobre są tosty z serem pleśniowym i suszonymi pomidorami. Ale ja nie lubię sera pleśniowego 🙂
Co do tych płatków czekoladowym z mlekiem to ja też podłapałam Wasz pomysł, kupiłam sobie wielką pakę kulek i prawie codzień na śniadanko wcinam 🙂 A Franek ze mną 🙂 O właśnie, Franek dziękuje bardzo forumowym ciociom za życzenia! Przed samym przyjazdem dziadków wczoraj Misiek miał wypadek 😞 jak odkurzałam w łazience to wszedł mi na rurę od odkurzacza, albo się o nią potknął (nie wiem była to dosłownie sekunda) nie zdążyłam jej zabrać i przewrócił się prosto na rant szafki w łazience 😞 I na buzi koło oka ma takiego długiego siniaka 😞 oj popłakaliśmy sobie obydwoje, nie wiem kto bardziej...
A mnie wczoraj rano jak lezałam w łóżku, coś chrupnęło w plecach! Na samej górze! I od tego czasu nie mogę ruszać ramionami i głową! Tak mnie boli! Super-zęby póki co przestały, za to kolejne cholerstwo się przyplątało!
I jeszcze na domiar złego Franek dzisiaj wstał z katarem i kaszlem 😠 😠 😠

Ale się rozpisałam, uciekam pomyć naczynia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hei dziewczyny...u mnie tez dzisiaj na sniadanie grzanki, moje tez pychotka a ja robilam z maslem czosnkowym , szyneczka, pomidorek i ziola.... 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃ale sobie pojadlam. wlasnie dostalam paczke z moimi ostatnimi zakupami a i wczoraj troche poszalalam to wstawie puzniej troche fotek.milego dnia
a i duzy buziak dlaFranusia.....mam nadzieje ze do wesela sie zagoi 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 witam sie i ja 🙂 coś tu dziś pusto, śpicie czy jesteście na spacerkach? 🙂 u nas pogoda bez zmian ale może na szybki spacer sie wybiorę 🙂
Kasiulek czyżby znowu Siostra (Szwagierka?) podrzuciła Ci dzieciaczki? Ale będziesz miała wprawe w pilnowaniu takiej gronadki! 🙂 🤪
Karola mam nadzieje że siniak Frania szybko zejdzie i niedługo już nie będzie pamiętał o całym zdarzeniu 😘
milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 🙂
Czyżby pogoda dzisiaj dopisała, że takie pustki na forum? 😁 U nas trochę cieplej, ale żeby tak już wiosennie było to nie powiedziałabym.
Właśnie wróciłam z bazarku, zakupiłam sobie na święta nowe legginsy 😁 Jeszcze poluję na jakąś tunikę i będzie komplet 😉
Wczoraj oglądaliśmy mieszkania, jedno bardzo nam się spodobało (3 pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba). Lokalizacja tez super i gdybyśmy dostali kredyt z rodziną na swoim na starych warunkach, to już w wakacje moglibyśmy się wprowadzać 🙂 🙂 🙂 A jeśli nie, to niestety trzeba szukać dalej i wtedy to będą już bloki, które dopiero się budują, czyli tak jak pisałam - 2013/2014 rok.
Byłam dzisiaj po skierowanie na badania, dostałam glukozę ale od razu te większą dawkę. Dowiadywałam się w laboratorium i mogę mieć cytrynę 😁 Ale i tak boję się tego badania...
Jak czekałam na panią pielęgniarkę, to akurat pobierała krew chłopcu (ok.3 lat) i ten dzieciaczek tak strasznie płakał, aż mi go szkoda było. I od razu pomyślałam Karola o Twoim Franiu i jego wypadku. Biedaczek, on też ma ciągle pecha, jak nie poparzenie to potłuczenie. No ale tak to jest, trzeba by było nie spuszczać dzieci z oka żeby nie było wypadków a tak się nie da. Oklask dla Was w każdym razie 🙂
Kasiulek a Ty pewnie znowu z czwórką łobuzów się męczysz?
Zmykam na razie, jakiś obiadek trzeba zacząć robić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynyki ja tylko na sekundkę...

Karola ucałuj Franusia od ciotek zeby nie bolało... ilez te dzieci tych siniaków na łapią...

Wczorajszy kebab był pychaaa ale arbuza nie kupiłam bo nie był przekrojony a 20 zł za kota w worku to nie dam...

Idę do ginka podglądnąć Kajuśkę ile se kobita waży, ile mierzy i czy piękna i zdrowa co do piękności to nie mam wątpliwości 🙂 no i czy moje podwozie jest ok ok 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ufff, byłyśmy z Mamą na zakupach kwiatowych 🙂 Obkupiłam się że ho ho, teraz tylko trzeba je zasadzić w ogródku 😁

Marta jak dowiesz się czegoś od tej położnej to daj znać.

Kasiulek życzymy powodzenia na dzisiejszy dzień 😁 😁 😁

Karola ojj biedny Franio, buziak od cioci 😘 No tak to jest, ułamek sekundy i już siniak gotowy 🥴 No i zdrówka żeby Go choróbsko nie rozebrało!

A tak w ogóle co tu tak pusto??? U Nas rano padało a teraz wyszło piękne słońce, nawet uprałam sobie pościel i wywiesiłam na polu, ale będzie pachniała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj zeczywiscie pusto, ale uwaga dziewczyny bo pogoda zdradliwa sloneczko swieci ale zimno ja sie dalam nabrac poszlal do ogrodu troche ksiaze poczytac....oj dobrze ze kocyk wzielam ale i tak zmarzlam. dzisiaj do mnie szef dzwonil, ciekawe co znowu wymyslil boje sie troche mam do niego przyjsc o 16.00.glupie mysli mi chodza po glowie ze mnie zwolnil, ze mam nie wracac po wychowawczym albo ze ma przyjsc teraz na pare godzin do pracy....naprawde po nim mozna sie wszystkiego spodziewac.
a i wrzucilam pare moje ostatnie lowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
My od rana zalatani 🙂
Kasia, strasznie drogie to arbuzy u Was, ja w auchan płacę 3zł za kilogram 🙂
Marta strasznie cieszę się, że grzaneczki smakowały, pewnie teraz nieźle czuć czosnek, bo ja to po nich chyba ze 2 dni śmierdzę 😁
Karola, biedny ten Twój Franuś. Życzę dużo zdrówka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nasza dzidza to już olbrzym 🤪 wazy 920g co odpowiada 27 tyg czyli tydzień strasza... ogólnie wszystko jest ok nerki pracują, zołądek zapełniony, przepona pracuje, dzidza ułożona poprzecznie... trochę lekarz się tym zmartwił ale jak byłam w piatek na USG to była ułożona inaczej więc ona jak to lekarz powiedział "szuka swojej pozycji" żelaza jeszcze nie zalecił powiedział ze nie jest duży spadek od ostatniej wizyty więc narazie ok lekarz przewiduje poród około 38 tyg ale nie wiem czy on to wywróżył z fusów czy jak 🤨 nom i tyle i mówiłam mu ze bylismy chorzy a on pyta kto ja i mąż a ja mówię nie, ja byłam a on to mówi Pani prawidłowo bo dziecko też było chore 🤢 i żeby nastęnym raze dzwoić do niego bo interniści boją się przepisywać leków a lepiej wziąć coś zeby szybko zwalczyć chorobę bo najgorzej w okresie okołoporodowym jak dziecko ma się rodzić i matka chora to dziecko tez rodzi się chore czyli trzeba działać szybko...

Tosiaa no u Nas w realu arbuz 5,99 za kg 😲 więc nie wzięłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Nasza dzidza to już olbrzym 🤪 wazy 920g co odpowiada 27 tyg czyli tydzień strasza... ogólnie wszystko jest ok nerki pracują, zołądek zapełniony, przepona pracuje, dzidza ułożona poprzecznie... trochę lekarz się tym zmartwił ale jak byłam w piatek na USG to była ułożona inaczej więc ona jak to lekarz powiedział "szuka swojej pozycji" żelaza jeszcze nie zalecił powiedział ze nie jest duży spadek od ostatniej wizyty więc narazie ok lekarz przewiduje poród około 38 tyg ale nie wiem czy on to wywróżył z fusów czy jak 🤨 nom i tyle i mówiłam mu ze bylismy chorzy a on pyta kto ja i mąż a ja mówię nie, ja byłam a on to mówi Pani prawidłowo bo dziecko też było chore 🤢 i żeby nastęnym raze dzwoić do niego bo interniści boją się przepisywać leków a lepiej wziąć coś zeby szybko zwalczyć chorobę bo najgorzej w okresie okołoporodowym jak dziecko ma się rodzić i matka chora to dziecko tez rodzi się chore czyli trzeba działać szybko...

Tosiaa no u Nas w realu arbuz 5,99 za kg 😲 więc nie wzięłam...
ładny klocuszek 🙂 moja księżniczka waży 720 g a jest między nami chyba 4 dni różnicy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję za buziaki dla Franusia, kochany już na pewno nie pamięta wypadku z ostatniego dnia, ale katarek ma i jak go położyłam w południe spać to po pół godzinie się z wielkim płaczem obudził, kaszlał że aż się biedak krztusił.

Ilka fajnie by było jakby Wam się udało dostać kredyt na to upatrzone mieszkanko! Trzymam kciuki!
Kasialeczek duża ta twoja pannica 😁 a na suwaczku masz napisane, że dziecko w tym tyg waży 500g 😁 jeszcze zdąży ułożyć się główkowo do porodu.
Kasiulek oj współczuję trochę tak dużej gromadki naraz, ale wprawiaj się bo niedługo czeka Cię podobna na co dzień 🙂
Kinia powodzenia w sadzeniu kwiatków 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zapomniałam dodać ze przytyłam 1,7 kg 😞 i w dodatku w błąd wprowadziłam lekarza bo na ostatniej wizycie było 67,9 a teraz było 69,7 i lekarz się też walnął i wpisał 67,9... no cóż na następnej będzie że dużo przytyłam...

Kasiulek litości tyle dzieci toż to jakiś obłęd 🤪 jak moją mama sobie z nami roadziła to ja nie wiem było Nas 4 rok po roku 🤪 ja zaraz będę wcinać pierogi z serem i śliwkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry wszystkim mamusiom 😁
ja dzis bylam na glukozie blee i fuj slodkie i wypic mialam 2 kubki ale mialam pol cytryny to troche lepsze bylo mimo to slodko i nie dobrze i co zgagemialam po tym dobrze ze nie duza haha 😁 ale dalam rade jutro ide po wyniki, troche mi krwi spuscili lol bo ja mam 0 Rh- wiec serologiczne robili. 25 kwietnia wizyta u gin wiec znow podgladne maluszka naszego. dzis bylam zkuzynka na zakupkach i znow mam pare rzeczy ciuszki szczoteczka itp duzo tezdostalam odnie jako orezent dla Oliverka haha wiec teraz musze przegladnac strych bo mam juz tam troche ciuszkow ktore kupialm zanim wrocilam do pl takze mam co robic 😁
moj maz szuka pracy bo ma tam jakas miec ael nie rewelka wiec szuka tez czego innego moze musie uda szybko cos ogarnac.
Kasielczek alemasz corcie!!! wow!!
ok z teraz lece ogarnac wszystko po obiadku (teraz musze karmic brata siore meza itp ) haha.
jeszce wieczorkiem zagladne 😁 chyba zepadne przed tv bo ostatnio tak jakos mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...