Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

No u mnie pada i szaro 😞 Ale zaraz mam korki potem obiadek i do lekarza 🙂
Jutro idę na spotkanie z dyrektorem bo podobno ma dla mnie propozycje, że jak pójdę na hiszpański to mi dofinansują 🤪 i tak się strasznie cieszę, bo zawsze chciałam "skończyć" ten język bo miałam już dwa podejścia do niego. Idę po lekarzu dziś do szkoły językowej dowiedzieć się szczegółów i od października będę hablać po espaniol 🙃 ale się cieszę!
Smerfetka a jak Twoje spotkanie, pisałaś że miałaś się z szefem spotkać bo coś chciał od Ciebie?
Kasiulek chyba tylko u nas kiepska pogoda bo dziewczyn nie widać, pewnie buszują w ogródkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny, ale u mnie piekna pogoda... chcialam na spacerek sie wybrac, ale wlasnie skonczylam sprzatac cala lazienke i padam.. normalnie nie mam sily, a jeszcze chcialam sobie kwiatki przesadzic, ale to za chwile,odsapne troche..
dzwonilam do tej poloznej,ale nic niestety nie udalo jej sie zalatwic,musze zaplacic za te badania,ale czego sie nie robi dla dzieciaczka,jestem w stanie kazda cene zaplacic. zadzwonie i umowie sie na to badanie, ciekawe kiedy bedzie termin wolny.. a jutro ide zrobic sobie glukoze, na sama mysl mi jest niedobrze...
milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja też mam jutro glukozę, pomyślę o Tobie jak będę w trakcie picia tego "napoju" 😉 Dziewczyny możecie mi napisać jak to przyrządzić? Tzn ile wody i czy rozpuścić w przegotowanej ciepłej, chłodnej? Pan w aptece sprawiał łaskę że żyje więc juz go nie pytałam, bo i tak był niemiły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja o Tobie Ilka tez pomysle 🙂 haha wlasnie jak przyrzadzic ta miksture ? 🙂

Informacja z ostatniej chwili.. w piatek mam badanie, dowiem sie o dokladnie z serduszkiem Filipka, juz od dzis trzymajcie za nas kciuki,co by bylo w porzadku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
daria0910 napisał(a):
malo pisze bo tu zasiegu moj internet mobilny nie ma w mojej malej wioseczce :p jutro na 19:30 usg 3d 😁 😁 juz nie moge sie doczekac moze teraz dowiem sie czy Emilka czy Bartuś 🙂


Hej dziewczyny, ja tez mało bywam, bo mam rwanie głowy ale staram sie czytac regularnie 🙂) Daria powiedz gdzie idziesz i ile bedziesz płacić za usg-czy to bedzie samo usg czy z wizytą, bo rozmiem, ze w pile sie umowilas???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
Alicja1987 napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
a ty ala już wiesz co będziesz miała?


no własnie niee 😞( moje dziecko jest uparte jak... ma ładne pośladki tyle wiem heh
to jak ładne pośladki i wstydzioch to pewnie dziewczynka 🙂


ja juz sie nie udzielam na ten temat bo za kazdym razem jak sie ustawiam ze wreszcie sie dowiem to nic z tego i chcialam isc na usg do kogo innego, jedna lekarka mnie zbyła, powiedzila ze mam przyjsc w 30 tyg. a w 30 tyg mam wizyte u swojej i nie rejestrowalam sie do tej drugiej. A ciekawosc mnie zzera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...