Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

dzien doberek 🙂
no wlasnie , wystaryly dwa dni a tu tyle naskrobalyscie 😉
dziekuje Wam za slowa otuchu i Filipek tez za troske bardzo dziekuje 🙂
bylam w sobote u znajomej poloznej moze uda jej sie cos zalatwic zeby mi to badanie na fundusz zrobili, dzis badzie dzwonila i dowiem sie czy cos sie udalo zrobic( tak w ogole to robia to badanie na fundusz ale tylko do 21tyg) pytalyscie co to za badanie, szczeze to nie wiem tak dokladnie, ale maja mi uzg robic i cos tam a pozniej jak bedzie potrzeba to mnie wysla na echo serduszka, ale mam nadzieje ze nie bedzie takiej potrzeby, bo bedzie wszystko dobrze. uspokoilam sie troche jak poczytalam ze takie ogniska ma w serduszku co 20 dziecko w zyciu plodowym i jesli nie ma zadnych innych niepokojacych rzeczy, to nie jest to istotne, ta polozna tez mi tak powiedziala. A Filipek jest poza tym zdrowy, rozwija sie dobrze rosnie wazy ponad pół kilo a zmierzyc sie nie dal 🙂
dobra koniec o nas 🙂 starałam sie nadrobic caly weekend i przeczytalam wszystko ale nie wszystko pamietam co ktora pisala;p
Przekazuje buziaczki i usciski dla Franusia na imieninki :*
Kasialeczek wasza Kajeczka jest cudowna 🙂oklaska ode mnie i od Filipka 🙂
Karola wspolczuje ci tego bolu zebow,to podobno straszny bol,ale wspieram Cie i jestem z Toba, badz silna dasz mu rade, pokonasz ten bol 🙂
Monika witam serdecznie, fajnie ze juz jestes w Polsce
Kasiulek gratuluje wymarzonej coruni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej, ja dziś pospałam do 9.00 ale chyba nie jedyna bo tłoku nie tu widzę 😉 Obudziłam się o 6.30 jak mąż wstawał i to co działo się wtedy na zewnątrz to jakiś koszmar był! Drzewa aż się uginały taka wichura, śnieg poziomo padał, szare niebo okopieństwo a wstałam o 9.00 i piękne słonko mi grzało przez okno 😁 kwiecień plecień. Ale zimno jest i wieje i nie wiem czy gdzieś wyjść się odważę 🤨 a muszę iść na pocztę bo dostaliśmy wezwanie do złożenia wyjaśnień w sprawie mandatu z listopada za samochód, który sprzedaliśmy w sierpniu 😮 i muszę wysłać umowę sprzedaży bo jeszcze naprawdę nas obciążą.
Marta na pewno wszystko dobrze wyjdzie na tym badaniu tym bardziej, że jak piszesz to jest częsta przypadłości i o niczym nie przesądza. Mój kuzyn mały całe życie płodowe miał różne badania bo z nerkami problemy były okropne, cała rodzina przerażona wszyscy się modlili za niego strasznie i przy porodzie niespodzianka bo zamiast od razu na stół operacyjny w ramiona mamusi bo kłopoty zniknęły 🤪
Wszystkiego najlepszego dla Franusia, Karola.
Jejku już 12 🤪 idę coś porobić, dziś na obiad planuję kluchy ziemniaczane z twarogiem jeszcze nigdy nie robiłam 😎 ale chodzą za mną już z tydzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta, czytałam w internecie opinie, że najlepszą specjalistką w Polsce od badania serduszka maluszków w brzusiu jest dr.Dangel, tylko że przyjmuje w Warszawie. Wykrywa każdą wadę serduszka i wiele przypadków gdy zaprzecza nieprawidłowościom stwierdzonym przez gina 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ciężaróweczki 😎

Ja własnie przed chwilą wróciłam z Labo chciałąm jechać rano koło 9 ale zasnęłam koło 7 i obudziłam się dopiero o 10:30 😮 no ale co tam 🙃 morfologia i mocz a jutro idę na badania do ginka mojego i powie Nam ile nasza Kajuchna waży mierzy i czy wszystko z nią tam okej i czy moje podwozie też ok 🙂
u Nas też łeb chce na polu urwać ale przynajmniej gdzie nie gdzie słonko wychodzi 😎 jak wracałam to do sklepu poszliśmy i zesr*ć się chciaałm na widok strucli z serem kupiłam i przyszłam do domu kroję a tam w środku rodzynki bleeeee feeeee nie nawidzę rodzynek bleeeee!!!! no i musze wydłubywać 😠 🤢

Marta ciesze się ze uspokoiłaś sie 🙂 oklaski dla Ciebie i Filipka od Kajuśki

Kasiulek mam to samo co Ty z każdejs trony napływają ubranka a ja nie mam co z nimi robić 🤪

Ilka współczuję zgagmi ja mam rzadko bardzo w zasadzie jak pojem czekolady to mnie dopada więc jej nie jem 😁 oklask od Kajeczki dla Ciebie i Jaśka 🙂

Rosi to u Ciebie jak u Nas śnieg poziomo pada 🤪

Tośka ja też bym chciała już ucałować Kaję po tej stronie brzuszka 🙂 albo chociaż ucałować i spowrotem schować do brzuszka 🤪 no al eisę nie da... właśnie puszczam jej kołysanki a ona odwzajemnia mi kopniaczkami 😁

dziewczyny ale zrobilyscie mi smaka na arbuza.... normalnie bym wsunęła kilogram ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym zjadla drozdzowke z kroszonka, duuuzzzzzoooo kruszonki ;p
Kasiulek jak bedziesz miala chwilke to wpisz do tabeli u mnie pierwsze ruchy w 17 tyg bo zauwazylam wlasnie dzis ze jest luka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki po weekendzie! 🙂 Nadrobiłam już zaległości po weekendzie a że pamięć mam dobrą ale krótką to nie wiem dokładnie co która z Was pisała ☺️ Weekend spędziłam u teściów na wsi. Mój mężul zasuwał troszke a ja się leniłam 😜 Dziś mam wizytę u gina mojego. Mówicie że robicie liste z pytaniami a ja głupia nie wiem o co w ogóle się pytać.. ☺️
Mam takie pytanko, wybiera się któraś z Was do szkoły rodzenia? Bo ja w środę mam pierwsze zajęcia i ciekawa jestem co tam zastane 😉
Pogoda na szczęście si ciut poprawiła. nie pada i świeci słoneczko 🤪 więc nawet z domu chce się wyjść 🙂 choć pewnie zimno jest 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja dzisiaj dzień pełen "atrakcji" 😁 Wstałam przed 7, na szybko ogarnięcie domku i obiad (tradycyjnie po niedzielnym rosołku mielone i pomidorówka 😁 😁), potem przyszła moja Mama, śniadanko, kawka (ja herbatka 😜) i na zakupy. Zaopatrzyłam się w szynkę do gotowania i bratki do donic na okna 🙂 Nikoś usnął w drodze powrotnej więc jak tylko weszłam do domu to szybko rozpaliłam w kominku, wstawiłam pranie, umyłam wannę wraz kabiną, sedes i umywalkę, starłam kurze i umyłam podłogi 🙂 Także świąteczne porządki już za mną 😁

Kasiulek a może spróbuj wystawić na allegro ciuszki po Chłopakach?

Smerfetka to u Nas jeszcze lepiej, bo wg ostatniego USG mojemu Synusiowi zanikły jajusia o pokazała się pipusia 😁 😁 😁 Chociaż ja i tak myślę że to chłopczyk 🙂

Marta miło czyta się Ciebie jak już masz takie bardziej pozytywne nastawienie do tej sytuacji z Filipkiem 🙂 Ja jestem przekonana że wszystko będzie dobrze, zwłaszcza że Filipek ładnie się rozwija 😘

Ilka współczuję zgagi, ja normalnie nigdy nie mam ale pod koniec ciąży z Nikosiem to pamiętam że spać po nocach nie mogłam 😞

Niesia powodzenia u gina 🙂 Ja do szkoły rodzenia nie wybieram się, raz sobie poradziłam to i drugi raz dam radę 😁




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia ja też planowałam jeszcze przed świętami obsadzić ogród trochę kwiatami a tu lipa 😞 Słyszałam, że pod koniec tyg ma być znowu ok 15st ale za to w święta buro,ponuro i tylko ok 10 😞
Ilka ja też się zbieram, żeby wyjść ale jakoś tak nie mogę 😉
A arbuza też mam już za sobą zjadłam pół ☺️ nie chcę wiedzieć ile ważyło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

Dziewczyny pamiętajcie, że wszelkie prace związane z ogrodem i sadzeniem kwiatów (chodzi o dłubanie w ziemi) nalezy wykonywać w rekawiczkach w ciąży co by się chorób m.in. toksoplazmozy nie nabawić 🙂
Od rana szukałam torta, nie było za dużego wyboru i wybrałam śmietanowego z truskawkami i malinami.
A na obiad mam kotleciki ryżowe zapiekane w pomidorach, przepis z gazety pierwszy raz robię 🙂
O właśnie piekarnik mi dzwoni że to już 🙂

Dziękuję za życzenia dla Frania, złożę mu jak wstanie z drzemki 🙂
Marta fajnie że już jesteś spokojniejsza, zobaczysz będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez pracowity dzinek zaliczylam...wkoncu pranie poprasowalam, mieszkanie posprzatalam i na wet korytarz umylam bo moi sasiedzi to nie widza tego brudu 😠az szkoda gadac.....teraz obiadek szykuje i reszte dnia zamiezam leniuchowac no chyba ze wybiore sie tv obejzec bo nam sie w wekend popsul.Wlasnie mam pytanko do dziewczyn co chodzily do szokly rodzenia trzeba cos ze soba wziac i jesze jak mam sie ubrac???bo ja zaczynam 17.04
dolanczam sie tez do zyczen dla naszego solenizanta....oj tak bym zjadla torta 😜 😜 😜 😜
marta glowa do gory wierze ze z twoja dzidzia wszystko bedzie dobrze a te badania potraktuj jako profilaktyczne bo lepiej dmuchac na zimne,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie pasztet do piekarnika wstawilam 🙂
obiadek juz prawie gotowy, czekam tylko na meza. u nas dzis gulasz z kasza i ogoreczek kiszony 🙂
dziekujemy z Filipkiem za slowa otuchy, jak tylko bede miala termin badan dam znac i o wynikach tez was poinformuje, takze trzymajcie kciuki za nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...