Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Witam nową mamusię!

Kobitki mój mąż dzisiaj się zdeklarował że zrobi mi kolację,mam tylko pomyśleć na co mam ochotę. I tak myślę, myślę i nie wiem co wymyśleć? Macie jakieś pomysły?

Kinia Franek dzisiaj koło południa miał gorącą główkę, dałam mu Nurofen,położyłam spać i mu przeszło.

ja też zawsze podaję w takich sytuacjach nurofen i pomaga OKLASK DLA CIEBIE:0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Kasiulek no to się cieszę 🙂 Nie chciałam żeby wyszło że robię z Ciebie debilkę, tylko ciężko jest tak wytłumaczyć "na papierze", łatwiej byłoby opowiedzieć 😁

Karola ja nie pogardziłabym lasagne 🙂 🙂 🙂 Mój Mąż robi przeeee pyszną, sama jeszcze się nie podjęłam tego wyzwania 😁
nawet tak nie pomyślałam 🙂 a lasagne też chodzi za mną od jakiegoś czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Karola narobiłaś mi smaka na galaretkę, a akurat mam pełno owoców to sobie zrobię z bananem, kiwi i mandarynką 🙂 Będzie na wieczór 🙂
ja też chcę a owoce się skończyły 😞 muszę zadzwonić do męża że jak będzie wracał żeby kupił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ula-la napisał(a):
kinia_nh napisał(a):
Mieliśmy wyjść przed dom pobrykać trochę po śniegu, ale zaczął mnie pobolewać brzuch a Nikoś tak ładnie się bawi że odpuszczamy. Jutro nadrobimy 🙂 🙂


TO U WAS ŚNIEG JEST!!! ALE SZCZĘŚCIARZE!
u nas na Mazurach też pełno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo dziewczynki 🙂
Kasialeczek my też mieszkamy sami i cieszę sie z tego powodu 🙂
Karola- zaskoczylaś mnie z tą choinką.. U nas też jeszcze stoi 😁 ale w tym roku po raz pierwszy mieliśmy choinkę (wcześniej jakoś zawsze były jakieś ważniejsze wydatki) i poprostu nie wiem kiedy sie powinno choinkę składać.. Myślałam że tak do końca stycznia to spokojnie może stać.. 🤪
Ula- przyzwyczaisz sie do zwolnienia, ja też byłam załamana na początku ale grunt to dobrze zorganizować sobie czas -książka, krzyżówka, obiad, sprzątanie, spacer 🙂 I powodzenia na usg, trzymam kciuki 🙂
Mili- witaj wśród lipcoweczek 🙂
Kinia- mnie podobnie jaka Kasialeczkowi szkoda kasy na spodnie w których pochodzę raptem pare miesięcy, kupiłam na allegro używane, ale duże w udach i biodrach i wiszą, a za pół miesiąca moja kuzynka rodzi (która jest mojej postury) więc zrobię jej przegrzebkę w szafie 😁
Kasiulek- Ty zawsze mi narobisz smaka na coś, och faworki, mniam, mniam 🙂 Oczywiście moje postanowienie (niejedzenia slodkości) legło w gruzach kiedy to na śniadanie zjadłam czekoladę ☺️ Ja naprawdę jestem uzależniona.. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny.
Ale naskrobałyście, tyle miałam czytania że teraz nie wiem o czym to miałam pisać.
My mieszkamy w domku z moją babcią. Babcia na dole a my na górze.
Piszecie że już będziecie chodzić w spodniach ciążowych, tzn. w takich nie wiem jak to się nazywa z tym takim pasem wysokim rozciągliwym. Kompletnie się nie znam. Wydawało mi się że one są na już duże brzuszki, bo inaczej to nie opinają.

Mnie tradycyjnie zachciało się faworków, a nigdy nie robiłam.
Za to mój mąż zaczyna mi smrodzić mięsem smażonym. Kupił kapustę kiszoną, mięso i kiełbasę, włączył przepis na necie i mówi że bigos robi. Mój kucharz 😁
Tylko jak ja przetrwam to gotowanie i smażenie z moim nosem.
I tak mi tradycyjnie niedobrze a tu jeszcze takie zapaszki.

Nie wiem co jeszcze miałam pisać. Fajnie że jest nas coraz więcej 🙂 a w lipcu to już w ogóle się posypie.
Jutro idę na prenatalne i zaczynam dygać, bo czy usg dopochwowe nie byłoby w tym przypadku pewniejsze i dokładniejsze? Tak się zastanawiam.
Przychodzą mi głupie rzeczy do głowy. Najchętniej to bym tam nie szła 😞

jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...