Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania a ja pół godziny temu zrobiłam galaretkę, teraz stygnie, ale pewnie zostanie na jutro.
Spodnie ciążowe ja mam 3 pary,2 z poprzedniej ciąży, ale są na mnie teraz tak wielkie,że jak je założę to mi spadają do kostek. Dlatego też kupiłam na allegro za 76zł jeansy bo bez sensu kupować w sklepie za 150. I jestem zadowolona. Ale i tak wolę legginsy.

Monkado pewnie że choinkę można trzymać do końca stycznia, przecież nigdzie nie jest napisane kiedy trzeba rozebrać. Zazwyczaj trzyma się do kolędy, ja jeszcze kolędy nie miałam, ale już nie czuję dawno atmosfery świąt i tylko mi ta choinka zawadza 😜

I już wymyśliłam co chcę na kolację. Naleśniki z gyrosem, warzywami i sosem czosnkowym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale galaretkowy wieczór 🙂 to i ja chyba się skuszę. Ale Kinia uważaj bo z kiwi Ci nie wyjdzie. Kiwi i świeży ananas mają coś w sobie, że galaretka nie może stężeć nawet na opakowaniach czasem to piszą.
Ja zobię z truskawkami 😜 mam jeszcze zamrożone tylko śmietany nie mam do ubicia i nie ma mi kto iść do sklepu 😞

Jejku wiecie, że coraz częściej myślę o zwolnieniu? a dopiero trzeci tydzień do pracy chodzę 😮 i już mi się nie chce, taka zmęczona jestem i głowa mnie ciągle boli, jakbym w kopalni zasuwała co najmniej. Właśnie kobietka mi odwołałam korki z jutra a ja zamiast się martwić, że kasa przepadnie to się cieszę, że wolne popołudnie będzie 🙃

Też muszę wymyślić coś na kolacje. Obiecałam sobie, że wieczorem będę jeść lżejsze rzeczy ale chyba nie wyjdzie. Na obiadek zrobiłam risotto z kurczakiem, szpinakiem i serem pleśniowym mężuś wcinał aż mu się uszy trzęsły 🙂, zaskoczył mnie bo zielone było a na zielone często słyszę "co ja, królik?" 🙂
Ula-la usg na pewno wyjdzie dobrze, też jestem po takich przeżyciach i też bałam się tego usg a okazało się, że dziadzia zdrowa i skacze jak tygrysek 🙂 Wszystkie będziemy trzymać kciuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My po wizycie kuzynki, nie mogłyśmy się nagadać jak zwykle 😁

Rosi szkoda że wcześniej nie przeczytałam Twojego posta, galaretka już dawno w lodówce 🙂

Ania spodnie ciążowe są z pasem który "rośnie" wraz z brzuszkiem 🙂 Ja teraz noszę spodnie w których jechałam do porodu 😁

My choinki już nie mamy, caaała się posypała 😁

Mężulek już w domu więc żegnam się, chyba już nie zaglądnę bo coś śpiąca jestem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia- a ja odwrotnie- uwielbiam bitą śmietanę 🙂 ostatnio zrobiłam sobie taki średni garnek bitej śmietany i zrobiłam posypkę z czekolady i zjadłam sama, a mój mąż stwierdził że taka ilość bitej śmietany normalnego człowieka by zabiła.. 🤪
Karola- widzę że pomysł na kolację już masz a miałam Ci proponować spagetti a'la carbonara bo chodzi za mną od rana, chyba będzie u mnie jutro na obiad 🙂
Ania- trzymam kciuki za badanka, na pewno będzie dobrze 🙃 a spodnie rzeczywiście są chyba na takie większe brzuszki ale ja w swoich "normalnych" spodniach już sie dawno nie zapinam i muszę kombinować.. 😁
Rosi - wcale Ci sie nie dziwię z tym zwolnieniem, ja co prawda pracuję w domu ale nikt mnie nie sprawdza więc przynajmniej sie rano wyśpię 🙂 Nie wyobrażam sobie wstawania o 5:30 tak jak to robiłam jak chodziłam do pracy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A już nam Kinia wyjaśniła że wcale nie na takie strasznie duże brzuszki te spodnie 😁 😁 😁 no rzeczywiście, te które kupiłam są dobre w brzuszku ale duże w biodrach i udach, chociaż z moim apetytem to pewnie już niedługo będą opięte 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...monkado też myślałam dziś o carbonarze bo w pt mam gości i się zastanawiałam co na kolację zrobić. Nie wiem jak robisz ale polecam przepis z mascarpone jest przepyszne jak u włocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rosi- robilam zawsze ze zwykłą śmietanką, ale dzięki za podpowiedź - wyprobuję tym razem z mascarpone, rzeczywiście brzmi ciekawie 🙂
A przy okazji super masz zdjęcie w profilu, myślicie że nasze dzieciaczki też już tak "rozcapirzają" paluszki? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasielaczek ja też mam obie z h&m słyszałam, że jednak najlepsze. Dostałam jedne po bratowej, jedne kupiłam i więcej nie mam zamiaru na te kilka miesięcy, sprawie sobie jeszcze tylko legginsy ciążowe i będę pomykać głównie w sukienkach i tunikach. Tym bardziej, że największe brzuszki przypadną nam na ciepłe miesiące.

Kinia ja też już się chyba spać wybiorę, szybki prysznic i do łóżka, mój M. jeszcze na spotkaniu i chyba go nie doczekam dziś 😞

Dobranoc, do jutra
Zajrzę po pomysły na obiad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia trzymam kciuku &&&&&&&&& zeby Ci przeszły mdłości.... jak ja się ciesze że ten etap mam już za sobą masakra.... teraz mam etap wybrzydzania... godzej jak dziecko tego nie tamto nie to śmierdzi po tym mi nie dobrze bleeeee każde mieso jest feee beeeee fujjjjj mogę jeść same sałatki dużo zielonego (moze ja królika urodzę... hmmm)

Rosi ja na allegro używane zamówiłam bo nowe koło 150-200 a mam na co pieniadze wydawać zwłaszcza ze mężulek nie ma pewnej pracy to staramy się jak najwięcej zaoszczędzić na czarną godiznę...

wiecie co tak teraz się zastanawiam czy te gacie to nie będą na mnie za duże... gmmmm ale napenwo przytyje więc w sumie spokojna jestem hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helou kobitki 🙂
ja właśnie zjadłam sniadanko mniam mniam mniam sama zrobiłam dla siebie i mężalka 😁 kanapeczki z zieloną sałatą wędlinka serem zółtym pomidorkiem, z mozarellą i nastęone z serkiem topionym kanapki różniły się serami 😁

Kasiulek tez mi scieżka rośnie śmiejemy się ze pokazuje męzowi gdzie ma podążać jak by się zgubił hahahahah

Jeszcze nikt nie przebił mojej oferty aukcja kończy się dzisiaj o 18:05 ustawiłam sobie budzik na 17:58 zeby nie zapomniac 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny. Dzisiaj trochę wcześniej do was piszę.
Szefowej nie ma w pracy i mogę trochę na necie posiedzieć.
Zaraz się zwalniam i jadę na usg prenatalne. Trzymajcie kciuki, odezwę się później, jakie wyniki.
No i może zobaczę małego siusiaczka 😁 Coś mi się wydaje, albo zaczęłam wierzyć w to co mówią, że to chłopiec 🙂
Kasiulek u mnie to chyba jeszcze za wcześnie na kreskę. A każdej z nas taka wyjdzie?
miłego dzionka
pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry

My z Frankiem znów spaliśmy do 10 😁

Kasiulek zapomniałam ci podziękować za oklask, odwdzięczam się tym samym. Chyba też muszę zacząć rozdawać te oklaski bo sama już mam chyba 7 a nie wiem skad 🙂
Kreska jeszcze mi się nie robi, w poprzedniej ciąży była, ciekawe czy teraz też będzie.

Kasiulek powodzenia na aukcji!

ANia powodzenia na usg, skoro masz przeczucie że synek to pewnie cię nie myli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...