Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
też się męczę a dzisiaj jeszcze mnie biodra dodatkowo bolały i nie ważne czy spałam na prawym czy lewym boku 😠

KAROLA STO LAT, wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin, spełnienia marzeń, szybkiego i jak najmniej bolesnego porodu, zdrowych i szcześliwych dzieci, jak najmniej nieporozumień z mężulkiem no i czego sobie zapragniesz!!! ale przede wszystkim ZDROWIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 meldujemy się i my 🙂
Karola zdrówka, szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń, szybkiego porodu 🙂
Ja też już po śniadanku, dzisiaj po raz kolejny w tym tygodniu rogalik z białym serem,
jakoś tak mnie bierze na ser biały 🙂
a w nocy śpię, no chyba że nie śpię 🙂
ale ogólnie jak już zapowiada mi się noc, którą prześpię to jest spoko, kwestia znaleźc sobie odpowiednią pozycję i jest luzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuszki, po wczorajszym obzarstwie tak mnie zgaga meczyla ze nie moglam spac dwa kubki mleka wypilam i nic...po ciazy juz chyba nigdy mleka nie wypija bo teraz przez zgage to pije codziennie 😠 Super ze u rosi wszystko dobrze i nie dlugo bedzie z mala w domku 🙂ja na sniadanko dzis tez buleczki z szynka ale to z przymusu bo nic innego juz w lodowce nie ma musze dzis na zakupy jechac bo tylko swiatlo w lodowce zostalo 🥴
A i wszystkiego najlepszego dla Karoli, duzo zdrowka, szczescia i szybkiego i bezbolesnego w terminie porodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Dziewczynki moje kochane 🙂
ale mnie dzis zdziwko spotkalo..normalnie szok ze Rosi juz urodzila, uswiadamiam sobie pomalu ze to juz tak blisko... nie bylo mnie trosze i zaleglosci mam, i nie wiem czy uda mi sie nadrobic to wszystko.
bylam u rodzicow wczoraj i now przywiozlam torbe ciuszkow dla Filipka 🙂 dzis caly dzien pranie i prasowanie a wieczorkiem maz zaprasza kolegow na mecz a ja uciekam do kolezanki 🙂
teraz wcinam sniadanko 🙂
a co u was? z tego co zerknelam to pakowanie toreb do szpitala zaczyna ruszac pelna para... )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas świeci słonko i zrobiło się ciepło,
a ja już 2 tydzień siedzę w domu i tak mnie nosi 😞 najpierw brzuch twardniał, teraz przeziębienie,
a za chwilę będę taka gruba, że nigdzie nie wyjdę
marudny dzień dzisiaj mam, to chyba z nudów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola, sto lat, spełnienia marzeń!!!!
U mnie duszno jak nie wiem co! Nie ma czym oddychać, a słońca brak 🙂
Kupiłam materacyk, więc mam wszystko z głowy 🤪 Teraz pora zapakować torbę do szpitala, ale z tym to też nie po drodze 😁
Idę posprzątać i zaraz doczytam dokładnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane dziękuję Wam bardzo za zyczenia!!! 😘 😘 😘 😘
Ja mam dzisiaj fatalny dzień, fatalny humor, przeziębienie nie ustaje a doszedł kaszel i do tego opryszczka w nosie i nie mam nawet jak sie wysmarkać 😞 do tego Franek ma duży kaszel 😞
Nie mam siły nic robić a od rana robię pranie na wyjazd (jutro prasowanie i pakowanie), a bajzel mam taki w chałupie że aż mnie trzęsie, ale najbardziej to dobiłam się tym, że polałam odplamiaczem dwie koszulki Męża i Franka (najlepsze-firmowe) i je spierdzieliłam bo kolor zszedł!!!!!!! Myślałam że się zaryczę, tak mi ich szkoda, nie mogę sobie darować...
Wspaniałe mam urodziny, tylko se w łeb strzelić, do tego jestem sama z dzieciakiem który jest tak nieznośny a ja nawet nie mam siły na niego krzyknąć bo mnie gardło boli!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie też duchota że nie da się wytrzymać 🥴 Wyszłam troszkę odprowadzić Mamę, troszkę tzn. kilka domów i z powrotem 😁

Karola serdeczne życzenia urodzinowe, miłości, zdrowia, szczęśliwego rozwiązania, pociechy z Dzieciaczków i Męża 😉 😘 😘 😘

Kasiulek ja też mam problemy ze spaniem, nie dość że ciągle mi gorąco a w domu mamy 20-21 stopni, to jeszcze nie mogę znaleźć pozycji dobrej do spania.. Przyznam że w poprzedniej ciąży lżej mi było i chyba brzuch miałam mniejszy.. na pewno mniej odstający do przodu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś o 3:30 się obudziłam, a pasożyt dopominał się jedzenia. Więc po nocy szykowałam nie byle co, tylko grzanki z serem 😁 Zjadłam i przed 5 poszłam spać 🙂 Moje noce od ostatniego czasu również nie należą do udanych 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 🙂 u mnie pogoda do dupy pada pada i pada 😞 do tego nie mam sily nic zrobic jeszcze z lozka nie wstalam 😞 jutro ide na ten slub a wolalbym zostac w domu... tez w nocy sie mecze z spaniem jak nie goraco to mi brzuch przeszkadza i jeszcze dzis mnie tak troche rwalo pod brzuchem, ale juz lepiej....

Karola Wszystkiego Najlepszego duzo zdrowka, szybkiego porodu i wszystkiego o czym tylko marzysz 100 lat kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie poczulam jak fiona jak przymiezylam sukienke na to wesele wygladam jak wieelka dynia i do tego moj pempek mi odstaje i wyglada smiesznie 🙂 ostatnio sie wkurzylam jak wracalam do domu z moim bo spotkalismy jego wujka i on do niego mowi ooo.. ona juz taka gruba... a ja mowie nie gruba tylko w ciazy jestem... 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka to nie był odplamiacz tylko taki płyn do dezynfekcji rąk który przyniosłam kiedyś z laboratorium w którym pracowała, wszystkie kobitki tam używały go jako odplamiacz, moja mama też i dała mi go teraz bo już lezy u niej ale nie powiedziała że jego się tylko do białego używa!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 Tak płakałam, ale już mi trochę lepiej, pojadłam słodkiego a teraz piję kawę, może po południu mąż jak wróci z pracy to wyslę go po kawałek tortu 🙂 a jedziemy w niedzielę rano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Smerfetka to nie był odplamiacz tylko taki płyn do dezynfekcji rąk który przyniosłam kiedyś z laboratorium w którym pracowała, wszystkie kobitki tam używały go jako odplamiacz, moja mama też i dała mi go teraz bo już lezy u niej ale nie powiedziała że jego się tylko do białego używa!!!!!!!! 😞 😞 😞 😞 😞 Tak płakałam, ale już mi trochę lepiej, pojadłam słodkiego a teraz piję kawę, może po południu mąż jak wróci z pracy to wyslę go po kawałek tortu 🙂 a jedziemy w niedzielę rano.
głowa do góry 🙂 oklask poleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie ma co się zadręczać koszulami... najważniejsze zeby się cieszyć pięknym urodzinowym dniem 🙂 no i wyjazdem... ale Wam zazdroszcze też bym sobie pojechała 🙃 ale niestey posiedzę w domu 😮 😁 😁 😁 byłam w pracy (chyba ostatni raz bo nie wiem czy za 2 tyg będzie mi się chciało jechać z L4 i mówię wszystkim udanych wakacji a oni "Tobie też" tylko zapomnieli dodać na porodówce...

byłam w sklepie i przymierzałam staniki do karmienia 🙂 jejku godzinę mierzyłam i teraz zameirzam zamówić przez neta bo w sklepie strasznie drogo a na necie o 20 zł tańsze albo i lepiej 🙂 no i musze Wam powiedzieć ze te bez fiszbin jak dla mnei super... nigdzie nie uwierająsuper podtrzymują cycochy wiec kupię 1 taki bez fiszbin i 1 taki wyjściowy 🤪 🙃 MIZET firma dla mnie ok a wyjściowy to Alles 🙂
zajadam się truskawami a zaraz czereśnie opierniczę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bym coś pokąsała....
Dziś nawet nie czuję się na siłach żeby obiad jakiś zrobić, jedynie ugotuję krupnik żeby Franeczek miał co zjeść a my z mężem to nie wiem, może on sam coś wymyśli
Kasiulek dzia za oklask!
Kasialeczek uwierz mi, że ja teraz to kompletnie nie mam chęci nigdzie jechać, najchętniej bym została w domu, kompletnie nie cieszy mnie ten wyjazd, a raczej boję się żeby Franek się na nim jeszcze bardziej nie rozchorował. dziś po 18 mąż jedzie z nim do lekarza bo martwi mnie ten jego kaszel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdycham!! Co za upał 🤪 Ale przynajmniej część Dzidziusiowych rzeczy sobie poprałam, tzn. kocyki, rożek, pościele wszystkie 3 wraz z wypełnieniem 🙂 🙂 Zostały pieluszki, rzeczy od łóżeczka czyli ochraniacz, baldachim i przybornik, no i ciuszków masa 😁 Za to Ciotka mi pięknie wysprzątała, ogólnie miałam czysto ale zrobiła takie generalne porządki np. szafki u góry 🙂 Teraz poszła na spacer z Nikosiem do mojej Mamy, jak wróci obiecała że jeszcze drzwi pomyje 🤪

Agatka, Marta komplementy usłyszałyście pierwsza klasa, ludzie to mają tupet 😠

Karla głowa do góry i uśmiech proszę, dzisiaj TWOJE ŚWIĘTO!!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale puściutko 🙂 rozumiem, że dzisiaj wszystkie oglądamy euro 😁
Kinia ale masz fajną ciocię, u mnie na razie nie ma co sprzątac, ale później zapowiedziały mi się mama i siostra na generalne porządki
Ja to strasznie nie lubię jak mi ktoś sprząta, wolę sama, no i w sumie to nigdy nikt nie musiał mi sprzątac, no chyba że nadgorliwa teściówka, ale nikt ją o to nie prosił

Póki co katar ze mną wygrał, a najgorsze (ale ja zawsze tak mam), że siedzi w środku i zaczynam kaszlec 😞 nawet Kamilka dzisiaj taka spokojniutka, że aż dziwnie, mam nadzieję że to nie przez moje choróbsko i ona ma się dobrze

A kabina prysznicowa oczywiście do sklepu nie dojechała, podobno jutro będzie, zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...