Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania oklask na poprawę humoru 😘

Kasialeczek sąsiadka udana 😁 😁 No i kogo jak kogo ale Twój brzusio to akurat do małych nie należy, Kajusia wyszykowała sobie willę a sąsiadka nawet nie zauważyła 😁
A z praniem masz rację, musiałam na szybkiego ściągać 😠 Na szczęście niektóre wyschły więc udało mi się zmieścić na suszarce w domu 😜

Mężul tak chrapie że słyszę Go przez zamknięte drzwi 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kinia zapomniałam, brzuszek miodzio i w kształcie podobny trochę do mojego, ja też mam mniej więcej na tej wysokości 🙂
Fajnie że Nikoś ładnie drzemie u siebie w pokoju, chciałabym żeby równie łatwo poszło u nas z Frankiem bo też za jakiś tydzień stanie się samodzielny, dostanie nowe dorosłe łóżko i mama z tatą wyemigrują do drugiego pokoju 🙂 aż się boję jak to będzie.

Ania to normalny zwykły syrop prawoślazowy za ok 3 zł, bez recepty też go można kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Karola, oklask 😘
A Franio na pewno bez problemu stanie się samodzielny, to chyba tylko My Matki tak się boimy jak to będzie z tym czy tamtym.. a jak przychodzi co do czego to Dzieciaczki od razu łapią o co chodzi i przyzwyczajają się do nowej sytuacji 🙂
Ja to mam wyrzuty sumienia że Nikosia wyeksmitowałam od Nas.. pocieszyła mnie Jego wesoła minka przed zaśnięciem "z wszystkimi autkami" 😉 ale i tak jakoś mi dziwnie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Mężul wyspał się na tej podłodze i poszedł kosić trawę 😁 Mówi że od razu lepiej Mu się zrobiło jak się zdrzemnął, tylko że sam z własnej woli na pewno nie położyłby się.. dobrze że usnął na tej podłodze i pospał chociaż te 40min. :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia no to Mąż musiał byc super zmęczony skoro zasnął na podłodze 🤪
A miałam pisać że Ci sie udało z tym praniem bo nie padało.. 🤔 u nas na razie wytrzymuje bez deszczu chociaż jak tak patrzę to chyba kwestia minut 🙂

Karola pakowanie jest najmniej przyjemną częścią urlopu ale póxniej już tylko zostanie Ci cieszenie sie morzem i słoncem 🙂

Dziewczyny ale Wam zazdroszczę tych wizyt poniedzialkowych i wtorkowych 🙂 ja muszę czekać do soboty..

Troche jestem przerażona tym co Rosi napisała o porodzie (że to traumatyczne przeżycie..) 🤢 spodziewam sie ze do najprzyjemniejszych chwil to nie będzie należało ale mimo wszystko liczę na to że nie będzie tak źle.. a może powinnam sie nastawić na rzeź? 🥴

a tak w ogóle ciekawe czy będziemy mieć jeszcze jakiegoś dzieciaczka czerwcowego oprócz Zojeczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja ostatnio jak zjadlam truskawki w ciescie to nie moglam zlapac oddechu... maly podszedl tak wysoko ja nie moglam nabrac powietrza tesc robil mi miete a ja bralam cieply prysznic zeby maly sie przekrecil... wiec teraz juz odpuscilam sobie truskawki... tak samo slyszalam ze jesli w ciazy pijemy soki z cytrusow to moga pozniej uczulac dziecko wiec lepiej zmieniac soki a nie pic caly czas np pomaranczowego moze i to bzdura ale po tych truskawkach dalam sobie spokoj ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu dzieci w brzuszku isę nie uczulają 🙂 nigdzie lepszej opieki i jałowości i wszystkiego co najlepsze nie będą miały jak w brzuszku u mamusi tamnic złego im się nie dzieje no chyba ze któraś się narkotyzuje, alkoholizuje i tytoniuje to co innego a truskaweczki są pyszne i nie skzodzą 🙂

Dziewczyny ja dzisiaj posrana byłam nieźle... od rana miałą chyba z 15 jak nie więcej skurczy a dwa lub trzy takie bolesne dość jak na okres 😲 😮 no ale wzięłam nospę prysznic i jest ok teraz czasem brzuchol potwardnieje... mam nadzieję ze to moje dziecię nigdzie się nie spieszy!!! bo ja jeszcze nie gotowa na przywiatanie jej po tej stronie 🤪 nawet torba nie spakowana do szpitala 😁 😁 😁
wizytę mam dopiero 19 czerwca bo teraz co dwa tyg mamy a 18 ide do szpitala zrobić wymaz na paciorkowca i na KTG

Kinia to mężul "wygodnie" miał na tej podłodze 😁 😁 😁 mój poszedł na jakiś turniej... a ja zdecydowałam ze już nie prowadzę samochodu do rozwiązania bo wczoraj jak jeździłam to tak mi brzuchol twardniał i bolała że stwierdziłąm że to jiuż nie dla mnie teraz mężul musi mnie wozić!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmmm.... nie wiem jak to się przekłada na później... ale wydaje mi się ze większosci ćiężarnych je truskawki jak jest sezon na nie np moja szwageirka rodziła w zimie i w tedy owoców nie ma to jadła mandarynki i pomarańcze kilogramami i też nie widzę zęby jej córcia miała uczulenie... może w jakimś stopniu się tam przyczynia ale nie popadajmy w paranoje 🙂 ja tam jem prawie wszystko 😜 i czasami czereśnie Kai nie podchodzą bo się wierci że ho ho 🤪 🙃 😁

Ula słlczny brzuszek 🙂 pięknie się dzidzia urządziła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek to leż grzecznie w łóżeczku, ja jak miałam takie skurcze to lekarz kazał jak najwięcej leżeć i mega sie oszczędzać, jak tak poleżałam tydzień to te skurcze sie dosyć wyciszyły i teraz sie oszczędzam bo też jeszcze gotowa na przyjście Kornelki nie jestem 🙂

A co do alergii to mam takie samo zdanie jak Kasialeczek, w brzuszku Dzieciaczkowi takie rzeczy jak truskawki czy cytrusy nie szkodzą 🙂 (inna sprawa to alkohol, papierosy i inne używki)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm.. w sumie to też nie wiem jak nasza obecna dieta przekłada sie na późniejsze życie naszych Dzieciaczków ale ja bym w jakieś straszne skrajności nie popadala 🙂 ja słyszałam że alergia jest w dużej mierze dziedziczna więc jeśli której z rodziców jest alergikiem to duża szansa że i Dziecko będzie ale czy ma na to dodatkowo wpływ dieta przyszłej Mamy to nie słyszałam.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie wiem jak mój synek będzie znosił białko. Bo teraz ja ani mąż żadnej alergii pokarmowej nie mamy, ale znowu jak byłam dzieckiem to nie tolerowałam mleka krowiego, skaze białkowa miałam czy coś. No ale musiało mi to przejść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
jak Was czytam to znowu żałuję, że nie poszłam do szkoły rodzenia

aj tam, duzo nie straciłaś. Wyobrażałam sobie taką szkołę jak na filmach, wiesz, a to takie raczej suche wykłady, przynajmniej u mnie w mieście. Dobrze że tu nie rodzę 🙂 więcej chyba się dowiedziałam z gazet. a takie oddechy to chyba na youtubie tez można zobaczyc hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No prawie spakowana, zrobiłam sobie przerwę bo mam brzuch mega twardy,muszę posiedzieć. Zostało jeszcze kilka drobiazgów, już nie wiem gdzie to upychać!

Kasialeczek jak masz skurcze to nie bierz prysznica bo je rozkręcisz.

Co do tych uczuleń to ja nie słyszałam, że są jakieś przeciwwskazania do jedzenia owoców. Wiem tylko że jak się karmi piersią to powinno się unikać zdecydowanie cytrusów i chyba truskawek bo dziecko uczulają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...