Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale Kaja robi gimnastykę normalnie aż skóra boli bo tak się napina już nie wspomnę ze jak się odpycha od mojej nery to napitala jak tralalala ale cóż ja też bym miała tyle siły jak by mnie mamuśka tak nafaszerowała cukrami jak ja ją 😜

Tosiu miejmy nadzieję ze nasze dzieciaczki będą tylko spłay i jadły i kupkę robiły 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniu, pisałaś o alergii, to na pierwszej wizycie u gin dowiedziałam się, że soki cytrusowe wpływają na alergię po urodzeniu 🙂 Chociaz ja tam jem i piję to na co mam ochotę. Nie ma co wariować. Jedyne czego unikam to alkohol, papierosy i inne używki 🙂
Chociaż tigera to bym się napiła............. 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie brałam łyków, bo u mnie to tylko pogorszyłoby sprawę i nie mogłabym się oderwać 🙂 Piwo to chodzi już za mną od 2 miesięcy, ale nie takie owocowe, czy z sokiem, a takie przed ciążą tylko lubiłam, teraz to musi być prawdziwy męski browar! Mocny i gorzki 🙂
Po takiej abstynencji boję się, że skończyłabym pod stołem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
mnie na pierwszej wizycie to gin powiedział, że żadnych soków z kartonu nie pic, bo tylko piszą że one są bez konserwantów 🙂 ale jakoś specjalnie soki mi nie podchodzą, takie strasznie słodkie mi się wydają 🙂

Ja litrami piję mineralną niegazowaną 😁 soków też nie lubię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde tak piszecie o tych twardniejących brzuchach że ja teraz siedzę i tylko patrze kiedy mnie skurcz weźmie a było już ich kilka przez wieczór 😠 tak to nie zwracałam na nie uwagi a tu masz-będę się martwić żeby mnie na wyjeździe nie daj Boże nie złapało coś!
W ogóle mam dół-tęsknię za synkiem moim chorym.... biedaczek będzie się znów męczył w nocy z kaszlem 😞 jak on jest chory to ja normalnie jestem nie do życia,cały czas się martwię 😞

Kasialeczek ale Ty masz apetyt kobieto! w szoku jestem 🤪 🤪 🤪 🤪
Ja na wieczór zjadłam 3 nektarynki, teraz wciągnęłam małą bułkę.
Muszę jeszcze narobić bułek na wyjazd bo znając mojego męża to nie zdążymy wyjechać z Włocławka a on już będzie patrzył za stacjami benzynowymi z hod-dogami 🤔

o a Seks w wielkim mieście oglądam, fajny film 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też soków to nie piję bo mam po nich mega zgagę głównie mineralna i raz dziennie (choć nie zawsze) ze szklaneczke coli albo mirindy to się napiję bo teść piję mirindę a teściowa colę więc chcąc nie chcąc to zawsze w domu jest i sokó mam całą szafkę ale one mnie nie pocieszają 🤪 😁

wiecie co scieliłam łóżko a z tym się wiąże zwiniecie dywanu i go podniesienie nie jest jakiś ciężki i duży bo jest taki dość mały ale kurde jak mi ciężko było zaczynam odczuwać naprawdę że to CIĄŻA mi ciązy 😮 kurde taka kaleka się czuje przez to 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola nie nakręcaj się niepotrzebnie!!! wrzuć na luz 🙂 i oczywisćie nadeślij sms jak dotrzecie na miejsce 🙂 a powiedz ile km macie do przejechania?
no a ten apetyt to chyba z nudów taki mam bo jak jest mężul w domu to ja nie jem tyle bo mi się nie chce a tak to siedzę sama i zaglądam do lodówki... chyba sobie zdjęcie zrobię bo nawet już mi się tam chodzić nie chce a tak to przynajmniej na bieżąco będę ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wieczorkiem 🙂

Kolejny sukces, Nikoś znów bez problemu zasnął "u siebie" 🙂

Monkado absolutnie nie nastawiaj się na rzeź! To że Rosi miała taki poród a nie inny nie znaczy że Ty też taki będziesz mieć.

O uczulaniach to właśnie na odwrót słyszałam.. Im więcej smaków Dzieciaczki teraz poznają tym bardziej z nimi się oswajają, ja w pierwszej ciąży ciągle jadłam kapuchę i groch na zmianę 😁 i dzięki temu już po miesiącu karmienia spokojnie to jadłam, a Nikoś nie miał żadnych problemów brzuszkowych 🙂

Kasialeczek jak brzuchol, twardnieje??
A co do kompotów to jak najbardziej zrób sobie, nie jest powiedziane że zaszkodzą Kai 🙂 To że mówią czy piszą że nie wolno to tak na prawdę jest uogólnienie, bo to od dziecka zależy. Nikoś tolerował dosłownie wszystko 🙂

Tosia dobrze że tylko 2tyg. leżenia masz, słuchaj się grzecznie i odpoczywaj! 🙂 😘
I jak Ty możesz nie lubić fasolki, ja koooocham! 😁

Karola nie nakręcaj się niepotrzebnie tylko ciesz się wyjazdem! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja zgodnie z obietnicą złożoną mojej Córci wrzuciłam w siebie truskawki ze śmietaną 😁 a teraz chodzi mi po głowie ta szparaga bo mam w lodówce ale chyba nie mam siły wstać po tych truskawkach 😁
U mnie też Kegl leży i kwiczy bo jednak też brzuch twardnieje mi prawie codziennie a masaż krocza robie jak mam siłe i pamiętam czyli... rzadko 😁
Soki takie w kartonie pijam też rzadko i też przekonałam sie do mineralki uwaga! niegazowanej! wczoraj jakoś napatoczyła mi sie gazowana i nie smakowała mi a przed ciążą to tylko gazowaną piłam 🙂
Karola już dziś nie wariuj tylko połóż sie i odpocznij, do jutra na pewno skurcze przejdą i będziecie sie cieszyć wyjazdem 🙂
Kasialeczek mnie też już strasznie ciąży ta ciąża- czy stoję czy siedze czy leże czy chodzę zawsze coś- albo kręgosłup boli albo tyłek albo biodra albo stopy puchną albo zadyszka albo pęcherz, no sypie sie 😉 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra Kochane, ja się żegnam już, zajrzę tu dopiero pewnie pod koniec następnego tygodnia bo w czwartek wieczorem wracamy, w piątek wizyta u lekarza,zakupy i przygotowania do urodzin Frania które będą w sobotę, więc odezwę się pewnie w niedzielę lub poniedziałek.
Tylko tu nie rodźcie pod moją nieobecność 😁 😁 😁
Buziaki 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...