Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Wczoraj tylko w zasadzie przywitałam się z Wami i zasnęłam. Za to w nocy mam już teraz ciekawie, budzę się regularnie co dwie godziny do toalety a później zasnąć nie mogę. I tak sobie przysypiam na chwilkę, bo co zamknę oczy to zaraz upłynie kolejne 2h i muszę wstać 😮 I też mnie tak bolą pachwiny jak leżę, pozycji nie mogę sobie znaleźć do leżenia 🤨

Dzisiaj chyba też wybiorę się do rossmanna po te pampki (ja jeszcze żadnych nie mam pieluch 😮 więc czas najwyższy!). I muszę trochę ten bałagan w domu ogarnąć, ale nie wiem jak się zabrać, bo tak nie mam na to ochoty.

Piszecie o wanienkach, ja mam też zwykłą i zamierzałam wstawiać tą małą do dużej w łazience i tak kąpać (a w zasadzie to mąż nie ja 😉) ale jak się nie sprawdzi to przechwycę pomysł Tosi z krzesełkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy się i my 🙂
moje dziecię ma dzisiaj ruchliwy dzień od rana, normalnie dzisiaj mnie obudziła,
wczoraj też była niezła jazda od 20 do 2 w nocy 🙂 i znowu bolało 🙂
czemu jak zamierzam wyjśc w końcu z domu po 2 tygodniach, to pogoda się spierniczyła
kolejny dzień w domu, trudno, może jutro się uda
wczoraj plecy mnie nie bolały, tylko krzyże, ale to norma i jestem jeszcze w stanie znaleźc taką pozycję że zasypiam
Marta wczorajsze zaległości? To chyba czytania za dużo nie miałaś 😁 wczoraj wszystkie odpoczywałyśmy
Dziewczyny a myślałyście o wanience np. na stole żeby postawic, czy za wysoko będzie?
Ja jakbym nie miała od siostry stojaka to pewnie bym na podłodze myła.
Monkado senna to nie jestem, tzn. różnie to u mnie, jeden dzień spała bym cały,
a jak się już wyśpię, to nocka z głowy 😁

Miłego dzionka 🙂 pewnie będę zaglądac co 5 min. 😁 więc piszcie, żebym miała co czytac 😁
zmykamy jeśc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie wczoraj cos pustawo bylo 🙂
ja bylam na chrzcinach wczoraj, oczywiscie wieczorem nie moglam zasnac budze sie po milion razy,laze do lazienki..
o wanienkach pisalyscie ja nie mam jeszcze ale jak tylko wplynie kasiorka to wybieram sie na zakupy i kupuje juz wszystko czego mi brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Ale śpiący dzień, pogoda do du.. także sama nie wiem co dziś będziemy robili. W każdym razie poukładałam sobie w szafkach i jestem baaaardzo zadowolona 🙂 Wczoraj Mężul zrobił porządek w pomieszczeniu gospodarczym, w szafie, ugotował obiad, podał, pozmywał, wziął Nikosia na pole.. to chyba ta czarodziejska przemiana nadal trwa 😁 😁

Smerfetka ja wanienkę mam zwykłą bez stelaża. Ciuszków tych najmniejszych mam dosłownie kilka 🙂
I odwdzięczam się oklaskiem 🙂

Ilka super wózek fajny i co najważniejsze zamówiony, super! 🙂

Ania ja pampersy zakupię new baby 🙂 Takie mieliśmy przy Nikosiu i teraz też takie będą 😜

Tosia Huggisy jak dla mnie są twarde 🤢

A co do kąpania to My Nikosia kąpaliśmy na łóżku, rozkładaliśmy tylko taką ceratkę, ale takie Maleństwo i tak nie chlapie nie wiadomo jak więc dało się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej witam sie porankiem ja mam nocki taki jak marta chyba dzisiaj ze 6 razy wstawalam i specjalnie nie pije za duzo na noc i tez nie pomaga 😠 a co do wanienki to tadze wyprobowac bo wstawienie malej do duzej to jest tozwiazanie ale pomyslcie o pozycji jaka musicie przyjac i do tego musiecie dziecko trzymac tak jemu i wam bylo wygodnie u nas w szkole zodzenia nie polecali , tak samo na sotole bo musicie byc bardzo wysokie zeby dac rade na normalnym stole...krzesla tosi super zozwiazanie 🙂 🙂 🙂optymalna wysokosc al ja jestem t tych wyzszych tak wiec dla mnie troche za nisko dlatego tak sie zastanawiam nad stelazem, bo ten co widzialam mozna jeszcze regulowac tylko tak wszystko super w internecie wyglaga i boje sie ze na zywo du....
u mnie na sniadanko dzis platki....nie ma chleba i chetnego do sklepu tez brak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Smerfetka jeszcze odnośnie wózka, bo chyba Ty mnie wczoraj pytałaś o czas realizacji zamówienia i zapomniałam Ci odpisać (przepraszam:blush 🙂. Muszę czekać 4 dni, ale że odbierze go mój tato osobiście to umówił sie z hurtownią że przyjedzie za tydzień, bo tak mu akurat pasuje. Także dość szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy sie i my 😁

u mnie tez dzien okropny jeszce ni e pada - jeszce :/

wczoraj nie zagladalam przez 1,5 dnia bo w sob to juz nie dalam rady- 10 mis malec mne wykonczyl 😁 ogolnie spoko nie plakal ale tyle sie go owozilam po oggrodzie w rowerku ze padlam a jeszc e zakupy musialam zrobic masakra ... wczoraj taki dzien dziwny spanie mnie wzielo i lezalam pol dnia z mezem hahaa wiec do tesciow nie poszlismu yuupii 🙃 ogladalismy filmy

dziewczyny ja mam taki problem strasznie chrapie ostatnio i nie wiem czemu przytyka mi sie nos w ciazy czesto, dzis maz budzil sie co chwile bo co przysnelam to albo go kopnelam 🤪 albo chrapalam 🤢 😮 wiec o 2 w nocy poszlam spac do innego pokoju o n nawet nie weidzial. a rano przyszedl po mnie i mmnie przepraszal choc nie wiem za co bo ja poszlam zeby on sie dopracy wyspal 😉 ale to nic powiedzial ze mmam mu wiecej z lozka nie uciekac hahah

a ja ogolnei go ciagle budze bo tez co 2 godz na siusiu i plecy mnie tak bola ze nie idzi znalezc wygodnej pozycji wie c mam taaki bol jak sie przekrecma ze szok oprocz tego stopy jak banie musze kupic jakies klapki bo masakra sandalow juz nie zapne i stawy mnie bola w kolanach i palcach u rak a i dretwieja strasznie grrr....... ale ogolnie spoko i nie moge sie doczeakc tego naszego Oliverka 😁 😆

a nie uwierzycie ja temu malemu w sob zmieniam pieluche i odpinam mu body a on patrzy na mne i i mowi siii sssiii ja mowie no to teraz bo jak ciocia pieluszke zdjemie to tyle smial sie i ja sciagnleam pieluszke a on siii siii ja mowie o juz nie i sie smial ze mmnie normalnie taki maluch i tak sie droczyl ze mna 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
co za pogoda! 🤢 chciałam iść do sklepu po truskawy ale raz że co wstanę z kanapy to brzuch twardnieje a dwa pogoda również nie zachęca więc chyba będę miała dzień leżenia 🙂 dobrze że obiadek już mam zrobiony- u mnie dziś pieczone udka z kurczaka 🙂

A moja Córa coś dziś mało aktywna pewnie wyczuwa też niekorzystny biomet 😁

Monika mnie też sie zdarza chrapać w nocy ☺️ bo mam wiecznie nos zatkany ale to nie jest katar tak żebym mogla wydmuchać nos tylko tak jakby spuchnięta śluzówka.. i nic na to nie poradzę a mąż chyba też sie już przyzwyczaił chociaż też mu proponowałam że sie wyprowadzę do drugiego pokoju ale sie nie zgodził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to fakt roche boliszczegolnie jak m i tylek wypina i glowke pcha w dol maasakra 😁

ja to niew iem kiedy t o moje dziecko spi bo ciagle sie wierci 😁

a to sms od Rosi :

" hej dzieki, czujemy sie dobrze ogolnie, prawdopodobni ejutro wychodzimy Zpjka ma zoltaczke. zdam wam raport na pewno D buziaki dla cioc forumowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...