Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mój Jaś będzie miał prababcie i pradziadka, tylko obydwoje już bardzo starzy i schorowani. Babcia nie opowiada "ciekawych" historii ale ciągle płacze że musi tylko siedzieć, leżeć i w ogóle żyć... Czasami nie chce mi się już nawet tego słuchać, bo sama nie wiem co mam jej na to odpowiedzieć po raz 1000 a przecież jej nie pomogę 😞 Starość jest przykra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
toska dobrze jej powiedzialas, a na przaszlosc unikaj takich koleznek , bo zadna kolezanka tylko jaks wredota bez wyczucia i wychowania.
A moj Filip niestety nie bedzie mnial zadnej prababci ani pradziadka, ja to nawet dziadkow nie mialm jak bylam mala tak szybko poodchodzili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czytam o tych Prababciach i tak sobie myślę, że moja Babcia ma 65lat, mój Dziadek 67lat i będą mieli już 3 prawnuków 🤪 🤪 Dwójka ode mnie i kuzynowi we wrześniu też Synek się urodzi.. tak na marginesie to oprócz mnie z Rodziny jeszcze nikt nie wie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam coś śmiesznego dla Was na tą paskudną pogodę.. Wiecie jak mój kochany Synuś mówi na przyczepę......... CIPA 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Tak od kilku dni, ja siedzę i płaczę ze śmiechu 😁 Gorzej będzie jak na ulicy tak wypali widząc przyczepę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki to nasza Kajusia będzie miała 3 prababcie ale żadnego pradziadka bo dość wcześnie poodchodzili a prababcie w wieku 83, 75, 76 no i najlepeij się ma ta najstarsza a najgorzej ta 76 ona ze wsi to mama mojej mamy ma takiego okropnego garba od pracy w polu... schorowane stopy... ale nie trzeba koło niej robić sama daje rady mało tego jeszcze w domu i koło domu coś zrobi to obiad to trochę sobie sierpem trawy dla królików ukosi... no a ta 75 to na wszystko narzeka i plotki po rodzinie sieje ehhh.... szkoda gadać... i wszystko przelicza na ieniądze ze temu dałam tyle a temu tyle że ten to chciał to a gówno dał no cóż... to babcia mojego M od strony mamy...

Kinia niezły Nikoś ha ha ha oklask się należy... 🤪 😘

Tosiaa to nie koleżanka tylko jakaś niewyrafinowana i głupia wariatka bardzo dobrze jej poweidziałaś!!! Ja ostatnio koledze też odpowiedziałam cos podobnego bo zaczął mi wypominać ze jestem pierwszą kobietą w ciąży jaką on zna co tyle w knajpie siedzi 😮 i zaczął mi to wypominać więc się wnerwiłam bo tłumaczenie ze teraz cieżarne mogą siedzieć w kanjpach bo się już nie pali go nie przekonywało wiec mu powiedziałam czy mi lub Markowi kur** zazdrosci ze jak Aśka była w ciązy to musiał z nią siedzieć w domu? Bo w tedy się w knajpach paliło? i się zamknął 🙂

Dziewczyny właśnie... Jakie rozmiary staników zamawaicie? bo ja mam problem 😞 i nie wiem czy zamówić większy niż nosze teraz czy takie jak teraz? Bo wydaje mi się że cycochy jak mleko dojdzie to mi wywali jeszcze i boję się że te na teraz będą za małe...

No i pospałąm sobie 🙂 do 14:30 z małymi przerwami telefonicznymi 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek no to kolega też "fajny", co to kogo obchodzi gdzie Ty siedzisz?! Tak jakbyś coś złego robiła, a nawet jakby tak było to TWOJA SPRAWA!!!! 😠 Nie cierpię takich ludzi 😠
Dzięki za oklaska, odwdzięczam się 😉

Tosia a co to miało znaczy że chuj się robi z koca? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Koc, to wogóle było prześcieradło dla niego, ale nie wiem czym był ten chuj 🙂 Teraz co najlepsze to pamięta, że tak mówił i twierdzi, że wymyślił sobie słowo hahaha 🙂 Tylko wtedy jak to powiedział to każdy się śmiał i ciągle to powtarzał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe, Kinia nieźle Nikoś sobie to wykombinował 😁

Kasialeczek ja zamówiłam o rozmiar większy stanik i w sumie nie żałuję. Teraz jak przyszedł i przymierzyłam to jest prawie ok - prawie bo jest odrobina luzu, ale myślę że z czasem się wypełni, no i jeszcze jak będę używać wkładek to już w ogóle będzie w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ja rano z mezem odebralismy klucze od nowego mieszkania a teraz wlsnie wrocilam od lekarza... maly dalej jest glowka u gory jest polozenie miednicowe, mowie do lekarza "ale jeszcze sie przekreci prawda?" mowi ze to roznie bywa mam sie liczyc z cesarka... mowie ze mam czeste skurcze ze twardnieje mi brzuch dal mi magnez do tego zelazo (slyszalam ze po zelazie strasznie psuja sie zeby prawda??) mam jak najwiecej lezec bo moj maluszek juz jest gotowy do wyjscia... probowal zbadac mi szyjke macicy wkladajac palce do srodka myslalam ze padne tak bolalo... mam lezec a teraz przeprowadzka na glowie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Daria widze że każda z Nas teraz twardnienie przechodzi 😮 no a co do małego to oczywiscie że może się przekręcić jeszcze nawet dzień przed może się obrócić!!! Myślę ze lekarz nastawią Cię na cesarkę zeby później nie bło rozczarowania a z dwojga złęgo lepiej ciąć niż pośladkowy poród!!!
Super że klucze odebrane oklask się należy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kasialeczek 🙂 aaa...to już tak blisko 🤪 🤪

Daria Kasia ma rację, lekarz musi przygotować Cię na każdą ewentualność, czyli na cesarkę również. Bąbelek może przekręcić się tuż przed porodem, a nawet jeśli nie to najważniejsze żeby był zdrowy. To że nasze dzieci są ułożone prawidłowo to też nie świadczy jeszcze na 100% o naturalnym porodzie. Moja koleżanka na ostatnią chwilę dowiedziała się że będzie cesarka, bo dziecku zaczęło spadać tętno, także tu scenariusz pisze samo życie...A teraz leż i odpoczywaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek zapomniałam wcześniej Ci odpisać, lepiej zamówić o rozmiar większy stanik bo piersi na pewno urosną 🙂

Ilka gratuluję 36tc!! 🙂

Daria głowa do góry, jeszcze nic nie jest przesądzone 🙂 Odpoczywaj żeby Dzidzia za szybko nie przyszła na świat 😘

Dziewczyny podeślijcie mi link do staników jakie zamawiałyście. Mam niby 2 po Nikosiu i nie są jakoś specjalnie zniszczone ale widać że już były użytkowane 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia ja mierzyłam ten i mi strasznie podpasował
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-mizet-z-koronka-80b-czern-i2411342842.html
i jeszcze ten i też mi podpasował tyle ze ten to na wyjścia planuje kupić 😜
http://moda.allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-alles-mama-dream-70-f-i2346467086.html

to moj etypy

ok zbieram się uczyć rodzić dzisiaj temat laktacja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia ja mam jeden z takich: http://allegro.pl/biustonosz-do-karmienia-naturis-70-85-abc-i2403440601.html
i dwa w komplecie takie: http://allegro.pl/2pak-za-21-99-biustonosz-stanik-do-karmienia85-90c-i2385259515.html
Te dwa są takie bardziej zaraz jak pojawi się pokarm i do spania, żeby mnie nic nie uwierało. Ogólnie nie lubię bez fiszbin, ale też nie lubię spać w czymś obciśniętym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...