Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂
ja juz po wszystko dobrze dziecko dalej ustawione glowka w dol wiec jest dobrze hehe 😁 za 2 tyg nastepna wizyta, ale to juz z moim bede mogla isc bo akurat skonczy pracy 😁
no i 16 KG NA PLUSIE 😮 😮 😮 🤢 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


U mnie w szpitalu jest tak sa 2 sale porodowe wiec kto pierwszy ten lepszy haahahah
jedzenie w swoim zakresie 🥴 ale wszystkie znieczulenia daja jakby co... wanna i prysznic jak bym chciala, basen do rodzenia tez ... a tak to dla dziecka musze miec wszystko :/ pieluszki kosmetyki ubranka itd... no i po porodzie jezeli wszystko dobrze to po 7 godzinach wracam do domu :/ troche sie tego boje ... no ale co kraj to obyczaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agatka no to super że wszystko dobrze 🙂 A z wagą idziesz podobnie jak ja w pierwszej ciąży, teraz też pewnie mam już z 14kg na plusie 😁
Jedzenie w szpitalu we własnym zakresie?! 🤪 Wyjście do domu po 7 godzinach?! 🤪 Jestem w szoku 🤪 I tak sobie myślę że jakby była możliwość wyboru czy się wychodzi po tych 7godz. czy zostaje się to mimo tęsknoty za Nikosiem zostałabym.. 7godz. to strasznie mało!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Kinia i odwzajemniam 🙂
Planuję rodzić w Narutowiczu, rodziły tam niedawno dwie moje koleżanki i obie były zadowolone z opieki położnych i lekarzy, z tym że właśnie jedna nie dostała znieczulenia bo niby już za późno było i troche sie dziewczyna ocierpiała..

Ilka no ja sama sobie smaka narobiłam 😁 i właśnie wsunęłam kawę mrożoną z lodami 🙂 a Młoda ma teraz szaleństwo 😁

Daria fajna ta Twoja Teściowa 😉 poproś ją żeby Ci codziennie przyrządzała tą brokułę, fasolkę, szpinak i mięso czerwone oczywiście na 12 różnych sposobów żeby Ci sie nie znudziło to wtedy bedziesz jadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Wam dobrze z tymi szpitalami, a ja się pochwalę, bo u mnie są talerze i kubki 😁 Niestety obiady śmierdzą kwasem 😁 To chyba specjalnie dla ciężarnych 🙂 Mnie naszło i babcia wyskoczyła mi do sklepu obok i kupiła jeszcze czeresienki i kiszoną kapustę 🙂
Najbardziej mi się podoba, że trzeba oddawać pożyczone Pampersy 😁 😁 Ja nie będę lepiej pożyczać, bo jeszcze mnie naliczą i się do końca życia nie wypłacę z odsetek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia tez bym zostala schecia dluzej ze wzgeldu tez na maluszka jak sie urodzi nigdy nie wiadomo moze akurat po tych 7 godz. co sie stac albo cos 😞 do innego szpitala mam 1,5 godziny drogi i boje sie, ze jak zaczne rodzic to moj bedzie w pracy i nie bedzie nikogo kto molby mi pomuc... a do tego szpitala tylko 10 min... wiec nie jest tak zle... ale kolezanki rodzily tutaj i sobie zachwalaja tylko jeden minus ze szybko do domu wyganiaja ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado nie jestem pewna na 100% ale jedna moja koleżanka też tam rodziła i chwali sobie, miała co prawda lekarza stamtąd ale najważniejsze że jest zadowolona 🙂

Tosia fajnie że Ci humor dopisuje mimo pobytu w szpitalu 😘 😘 Nie marudzisz i tak trzymać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka super że wszystko ok 🙂
Ja też już myśle że do 14kg to spokojnie dobiłam jak nie lepiej 🤪
ale z tym wyjściem po 7godz to jakieś przegięcie, to przecież kobieta nawet nie zdąży zebrać sił żeby z łożka wstać! 😮

Masz rację Tosia nie pożyczaj, bo weźmiesz 2 pieluszki a każą Ci całą paczkę oddać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ja tego nie oglądałam, nawet w sumie nie słyszałam o takim serialu 😎

Agatka super ze z Bąbelkiem wszystko dobrze. Też jestem w szoku, że tak szybko u Was wypisują, urodzisz a zanim się obejrzysz to już trzeba się zbierać do wyjścia 😮 Takie oblężenie porodówek tam jest, czy tak mało miejsca??

Wiecie co, tak mi się nie chce tej torby pakować jak nie wiem co, może do 9.07 zdążę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia ja oglądam czasem z nudów niedzielnych ten program w sumi efajny ale ni eraz śmiać mi się chce jak kombinuja z tym fenk szui (nie wiem jak się pisze) 😁 😁 😁

No moja bratowa rodziła w Anglii i tam jest tak że jak urodzisz za dnia czyli powiedzmy o 13 to koło 18-20 idziesz do domu ale jak na noc to tyle ze nocujesz tam z maluszkiem i rano koło 10-11 wychodzisz ona urodziła o 23 to tyle ze została do rana a tak to baju baj i spieprzaj 😁 😁 😁

mi też to pakowanie nie idzie... jakoś na wakacje jak wyjeżdżam to sprawniej mi to wychodzi 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kinia niby racja ale jak masz własny kibelek i wannę i nowoczesne łóżko do porodu to jednak, mimo tych całych "tortur", chyba troche łatwiej a przynajmniej bardziej komfortowo 🙂
Trzymam kciuki za wizytę 🙂

Tosia ja też tego nie oglądałam..

Ilka mnie też coś nie idzie to pakowanie ale myśle że w tym tygodniu sie zbiore coby było z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam.
ja juz po wizycie, u mnie wszystko gra, mały jest spory 2320 waży i ma ooogromne jajeczka 🙂. Tak przynajmniej lekarz twierdził 😜.
Pierwszy raz akurat ten lekarz mi USG robił, bardzo kontaktowy, pokazał mi nawet trój wymiar i zrobił zdjęcie... tych jajeczek 😁 😁
Ale rzeczywiście wrażenia z trójwymiaru SUPER, mały wykapana mamusia hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Miałam sobie kupić torbę w realu była promocja w gazetce, ale na sklepie ich nie było. A nie będę dawać 5 dych za coś czego nie potrzebuje właściwie no i nie kupiłam, pożyczę od koleżanki i się w końcu spakuje, bo już wszystko naszykowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...