Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tosia dzwoń do lekarza bez wahania!!! I koniecznie pisz co Ci powiedział!

Ilka zgrałyśmy się z tym stanikiem bo też właśnie chyba na niego się zdecyduję 🙂 A te dwa co pokazałaś to właśnie coś w tym stylu mam po Nikosiu i też myślę że będą raczej do spania.

Kasiulek na którą masz jutro wizytę? Ja na 17.15 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Tosia dzwoń do lekarza bez wahania!!! I koniecznie pisz co Ci powiedział!

Ilka zgrałyśmy się z tym stanikiem bo też właśnie chyba na niego się zdecyduję 🙂 A te dwa co pokazałaś to właśnie coś w tym stylu mam po Nikosiu i też myślę że będą raczej do spania.

Kasiulek na którą masz jutro wizytę? Ja na 17.15 🙂
na 17 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ale mialam spanie 🙂 zjadlam obiad o 14 i sie polozylam i wstalam dopiero teraz.
maz oglada mecz, dobrze ze komputer jest bo bym zwariowala a to tak to lipca ma to eiro byc..

ja kupilam jeden stanik do karmienia, bez fiszbin, co prawda nie lubie ale tez nie chce zeby mnie uwieralo cos.

pisalyscie tez o prababciach, moj Filipek bedzie mial 3prababcie i 2 pradziadkow, ja z dlugowiecznej rodziny od M tylko jedna babcia zostala ma 84lata, a moi dziadkowie maja babcia84 dziadek87 a drudzy jakos po 70 ale nie pamietam dokladnie

Tosia jak tak C ie boli to dzwon do lekarza bez wachania i koniecznie daj znac co ci powiedzial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tosia dzwoń do lekarza albo jedź do niego niech sprawdzi czy wszystko ok!
A "koleżanka" naprawdę musi być bardzo "sympatyczną" osobą, myśle że ma gigantyczne kompleksy które próbuje uleczyć na Tobie, trzeba jej współczuć 🤢

Kinia Ty to masz ubaw z Nikosiem 😁 😁 😁 musisz na prawdę uważać na spacerach bo jeszcze ktoś Ci zwróci uwagę że tak dziecko uczysz! 😁 😁 oklask dla Was 😘
A co do staników to ja kupiłam w lidlu taki bez fiszbin, a drugi w entliczku:
http://www.entliczek.pl/p/canpol_biustonosz_do_karmienia_bialy_75a-22556/

Kasialeczek ja kupiłam ciut większy stanik bo zawsze jeszcze cyce urosną a + do tego wkładka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
he j ja obejchalam rzeszow z moim M i teraz pojechal do siostry to z godz go nie bedzie na pewno...

Tosia, daj znac co i jka tam!!!! trzymaj sie!!!!!

ja mam 2 staniki od kuzynki lekki luz ale ja mam problem bo potzrebuje jeszce ze dwa ale 75/F i nie moge takich znalezc zbytnio a pasowaloby je zmierzyc a nei tak na slepo na necie kupic,
zjadlam wlasnie kalarepe a wczesniej shake'a z Maca :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam wiadomość od Tosi

"mam rozwarcie na palec i narazie zostaje w szpitalu bo dużo się pogorszyło od soboty 😞 oczywiscie torba nie spakowana. Próbowałam Wam napisać ale cos mi nie idzie korzystanie z komórkowego neta, udało mi się spisać numer. Jutro będę miała laptopa. Tosia"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha bo ja te mizet zachwalam sobie u Nas w netliczku mozna sobie poprzymierzać i ja tak właśnie zrobiłam i jutro ide je kupić bo widzę ze dzieciaczki z terminu na 12 lipca są niecierlpiwe a tylko staników brakuje mi do Torby a chce ją spakować co by nie bło nespoedzianek 😁

Na szkole rodzenia móili zeby włąśnie jak najcześciej korzystać ze staników bez fiszbin zeby piersi nie uciskać co by się zastój nie zrobił!!! No i że między 2 a 6 dobą zawsze jest nawał pokarmu i radzić sobie z nim po przez liście kapusty zmrożone i lekko stłuczone oczywiscie omijamy brodawkę. Mleko można mrozić dziecka i przechowywać w lodówce do 48 godzin a zamrożone w temp -18 do pół roku ale odmrażamy w temp pokojowej, nie gotujemy i nie w mikrofali bo takie mleko nadaje się tylko do kosza!!!
No i zalecały żeby jednak wkłądek unikać... wiaodmo nie zawsze się da ale jak już zakłądamy wkładki laktacyjne to zmieniamy jak najczęściej najlepiej od razu jak namokną bo te wkładki to jest raj dla bakteri.. tzn jak nasiąkną mleczkiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac jak bedziecie wiedzialy cos wiecej co z Tosia
jak tak was czytam to i mnie brzuch zaczyna bolec jakos tak dziwnie, wydaje mi sie ze mialam kilka skurczy ale nie jestem pewna taki dziwny ucisk w dole brzucha.. ale przeszlo tylko teraz Filipek nie daje mi spokoju i strasznie sie wierci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...