Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny jestem w szpitalu, pisalam do Kasi. Prze bole kregoslupa przyjechalam i okazalo sie, ze mam rozwarcie na palec. Bole to nie skurcze, pewnie spowodowane rozpychaniem Jasia, ma juz 2800. Jutro beda od rana kontrolowac czy nic sie nie poglebia. Najgorsze, ze szyjka pomimo lezenia sie skrocila. Narazie lekarz stwierdzil, ze nie ma potrzeby wspomagania malych plucek Jasiowych, bo dochodze do 36 tygodnia. Mam nadzieje, ze sie proces zatrzyma i chociaz na tydzien mnie wypuszcza, a pozniej niech sie dzieje co chce.
Buziaki, jestem na innym numerze, bo tamten wylaczony lezy w domku 500283298 :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiadomość od Tosi
"Dzisiaj nie dostałam nic. Gin stwierdził że to już taki tydzień, ze nie trzeba Jasiowych płucek wspomagać ięc obejdzie się bez tych zastrzyków. Narazie jestem na obserwacji i sprawdzą rano czy nic się nie pogłębia. Krzyż bolał mnie pewnie od rozpychania. Klusek ma 2800 i nie miałam skurczy ani twardnienia. Dobrze ze się wystraszyłam tego bólu i przyjechałam, bo mogło być ciężko 😁 buziaki"

drugi sms

"I najgorsze jest to, ze pomimo leżenia moja szyjka się jeszcze skróciła. Aaa boję się"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosia trzymam kciuki za was 🙂 i niech jasiu poczeka do lipca 🙂

ja sie zaraz klade spac noce ostatnio ciezkie bo mnie w pachwinach boli 😞 ale ostatniej nocy wlozylam sobie mala poduszke miedzy nogi i powiem, ze troche mi lepiej bylo
🙂 jutro ide do mojej poloznej na wizyte na 10:30 to pewnie odezwe sie pozniej, chyba ze dam rade to jeszcze za nim wyjde to napisze 🙂
dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
ogólnie to sms z Tosią i jest w dobrym humorze 🙂 ona mnie jeszcze rozbawia swoimi tekstami typu zasada 3S schody, sprzątanie, sex ale to po 37 tc 😜


hehe kasiulekczek schody i sprzatanie to mam teraz 😁 sex gdzie sie zgubil juz dawno temu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hohoho! Tosia trzymaj sie tam dzielnie i zawieraj nogi niech Jaś jeszcze troche poczeka! 😘

Kasialeczek masz rację- pakujmy torby bo coś sie te Maluszki z 12.07 za bardzo na świat spieszą 😁

A ja też sie wystraszyłam meeeega i ciśnienie mi skoczyło chyba do 200 bo wycieram sie po prysznicu w okolicach krocza, podnoszę ręcznik a tam.. krew 😲 więc milion myśli na sekundę- co zabrać do szpitala, za ile będzie Mąż bo poszedł na piłkę i w ogóle że to przecież jeszcze za wcześnie! I wtedy sobie uświadomiłam że z powodu braku Męża byłam zmuszona ogolić sie sama po omacku- więc szybko lusterko, patrze- zacięłam sie 😁 😁 także ja jeszcze nie rodzę 🙂

No to ja też sie żegnam, buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Dziś ja nad Wami czuwałam od 2.45 do 6!! Nie miałam już na siebie pomysłu, chodziłam po mieszkaniu, włączyłam TV i wraz nie mogłam zasnąć, jak zrobiło się widniej to zaczęłam czytać książkę, doczytałam do końca i zasnęłam na godzinę.
Ciekawe jak Tosia, ale mam nadzieje że w nocy nie urodziła jeszcze.
Ja dziś pakuje torbę, chociaż czuje sie całkiem dobrze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj dziewczyny zostawic Was na pół dnia to od razu na porodówce lądujecie 😁
Tosia zaciskaj nogi, zaciskaj, Jasiek musi jeszcze trochę posiedziec 🙂
Ale się narobiło 🙂
Ja wczoraj wróciłam z wojaży o 15, ale najpierw obiad dla taty i męża, bo teraz tata przychodzi codziennie po pracy i pomaga mężowi w cięższych pracach, później trochę sprzątałam,
za chwilę przyszła mama i siostra z Adasiem, a wieczorkiem nie miałam neta 😠
a tu takie newsy
To ja może jednak przystopuję, bo wiecie jak to jest, od soboty brzuch mi nie twardnieje to skrzydeł dostałam, ale dzisiaj jeszcze muszę jechac do centrum i kupic najlepiej wszystko 🙂
wrócę najwyżej taksówką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia ale ten Twój synek udany, niezłe ma hasła 😁
Daria mnie lekarz jak mała była nie obrócona mówił, że cesarkę trzeba brac pod uwagę, ale się na nią nie nastawiac,
nie wiem może już Ci to pisałam, moja koleżanka na ostatniej wizycie przed porodem też usłyszała cesarka, bo mała nie odwrócona, a dwa dni później mała jej się obróciła i postanowiła już wyjśc
i to wszystko już na samej końcówce 🙂

tyle miałam Wam pisac i nie wiem co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witamy sie i my pogoda do duppyy... 😞 a nan isc o lekarza dzis a schecia bym z lozka nie wychodzila 🙂 tosia nogi zaciskaj 😁 ja tam narazie sie dobrze czuje i na porodowke sie nie wybieram, ale dzis jakk wroce od lekarze torbe juz sobie spakuje hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sie 🙂 ja dzis pospalam dluzej bo w nocy cos nie moglam czulam sie zle jakies mialam dziwne bole w dole brzucha i taki byl twardy.. potem troche przeszlo i zasnelam. dzis jest poki co dobrze. narazie nie panikuje bo ogolnie to dobrze sie czuje, moze to z nerwow i ze stresu ze Tosia w szpitalu, a wlasnie co u niej w porzadku ( wczoraj jeszcze pisala ze jest narazie ok) ja juz po sniadanku ale jeszcze bym zjadla cos;p tylko nie wiem co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mocno zaciskam nogi 🙂 Mam już laptopa, szyjka się nie skróciła (od wczoraj), rozwarcie nie postępuje. Gadałam z położną i powiedziała, że dużo kobiet ma od 30 tygodnia rozwarcie. Jutro możliwe, że wyskoczę do domu na tydzień, a później niech się dzieje co chcę 😁 Tutaj leży ze mną laska, ma 31 tydzień, nie zna płci i nie czuła ruchów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Mocno zaciskam nogi 🙂 Mam już laptopa, szyjka się nie skróciła (od wczoraj), rozwarcie nie postępuje. Gadałam z położną i powiedziała, że dużo kobiet ma od 30 tygodnia rozwarcie. Jutro możliwe, że wyskoczę do domu na tydzień, a później niech się dzieje co chcę 😁 Tutaj leży ze mną laska, ma 31 tydzień, nie zna płci i nie czuła ruchów 😮


Leż leż i zaciskaj 😉 Niech Jaś jeszcze troszkę poczeka, a może Jemu na finał Euro tak się spieszy? 😉 😁 Tosia ale jak to możliwe że nie czuła ruchów??? 😮 😮 W 31 tyg!! 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czuła wcześniej, ale przestała przez jeden dzień, dzidziuś się nie ruszał i nie wiedziała co się dzieje 🙂 Ale nudy, i telewizor działający godzinę po wrzuceniu 2zł 🤔
Moja mama kupiła Jasiulowi koszulkę w Zarze z napisem "I will marry top model like mum" Po prostu padłam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Czuła wcześniej, ale przestała przez jeden dzień, dzidziuś się nie ruszał i nie wiedziała co się dzieje 🙂 Ale nudy, i telewizor działający godzinę po wrzuceniu 2zł 🤔
Moja mama kupiła Jasiulowi koszulkę w Zarze z napisem "I will marry top model like mum" Po prostu padłam! 🙂


Tosia aż zajrzałam na stronę Zary 😁 ale nie znalazłam...
Już myślałam że jeszcze w ogóle nie czuła tych ruchów 😮 Mam nadzieje że u niej też wszystko już w porządku i jak jest w szpitalu to nic nie grozi jej ani dziecku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...