Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rosi super że jesteście już w domku 🙂 🙂 😘 Nacieszcie się sobą a później zdjęcia Zojeczki i opowieści 🙂 🙂 Oklask dla Was 🙂

Ula, Kasiulek, Kamis cieszę się że u Was wszystko w porządku 🙂

Alicja proszę jeszcze grzecznie leżeć i nóżki zaciskać 😁

Ania dla Ciebie oklask po limicie, Ty zawsze o mnie pamiętasz 😘 Ja po prostu zawsze późnym wieczorem zaglądam po wizycie, bo wracam koło 19-20, muszę się ogarnąć, Nikoś do spania i tak schodzi. A mecz można powiedzieć oglądam.. przymusowo 😉 😉

Ula chcę na pewno wytrwać do miana "ciąża donoszona" a potem niech się dzieje co chce 😁 Najwyżej zostaniecie z Anią i Monikas na placu boju 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria mnie koleżanka napisała co mam wziąc do szpitala w którym akurat będę rodzic:
koszule 3, majtki jednorazowe 2, podkład na łóżko, biustonosz do karmienia, wkładki laktacyjne, ręcznik papierowy, szare mydło, klapki, termometr, podpaski (duże), kosmetyki, ręcznik, kubek, talerzyk itp.
tak jak pisałam: ja do szpitala muszę wszystko wziac, oprócz łóżka 😁
a dla małej: body, kaftaniki, śpiochy po 5, 3 czapeczki, skarpetki, niedrapki, rożek,
kosmetyki (tylko nie napisała które)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie wybiore na dniach do sasiadki rodzicow jest polozna od wielu lat i chyba u niej w szpitalu bede rodzila chociaz moj lekaz dyzuruje w innym szpitalu, ale tam nie znam zadnej poloznej. No i zapytam sie tej sasiadki co musze wziac w torbe spakowac i uzupelnic czego nie mam jeszcze spakowanego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilka napisał(a):
Spakujcie dla siebie skarpetki, podobno bardzo się przydają 🙂


ja mam spakowane skarpetki juz, dla mnie brakuje mi tylko wkladek laktacyjnych i koszuli jednej 🙂 poza tym wszystko mam, tylko dla Filipka troszke mi brakuje ale sie uzupelni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedyś mi mój lekarz tłumaczył, że szpital w którym będę rodzic jest bardzo mało zakontraktowany
(jakoś tak mi to tłumaczył), bo to centralny szpital kliniczny przy uniwersytecie medycznym
i ten szpital jest na jakiś innych zasadach, warunki są średnie, tak jak i wyposażenie,
ale za to fachowa, naprawdę fachowa opieka lekarzy
chociaż lewatywy nie muszę kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja musze tylko wziasc wygodne obranie dla siebie podpaski duze, kosmetyki, recznik, biustonosz do karmienia, ubranie dla dziecka do domu i jakies tam zeby mialon po porodzie, pampersy i jak bede wychodzic musze miec fotelik samochodowy bo inaczj mnie nie wypuszca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
muszę zapisac skarpetki na listę, niby oczywiste ale można zapomniec
no i pamiętajcie, że przy klapkach japonkach ciężko w skarpetkach będzie 😁
koleżanka która rodziła, kupiła sobie japonki i później problem miała i stópki marzły 😁

a powiedzcie mi: dla dzieciaczków też pakujecie body, śpiochy i kaftaniki?
a body z długim czy krótkim rękawkiem ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania_p napisał(a):
muszę zapisac skarpetki na listę, niby oczywiste ale można zapomniec
no i pamiętajcie, że przy klapkach japonkach ciężko w skarpetkach będzie 😁
koleżanka która rodziła, kupiła sobie japonki i później problem miała i stópki marzły 😁

a powiedzcie mi: dla dzieciaczków też pakujecie body, śpiochy i kaftaniki?
a body z długim czy krótkim rękawkiem ?


ja spakowalam body i z dlugim i z krotkim, bo tez nie wiedzialam jakie wziac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania ja nie pakuję ciuszków dla Małego bo dają w szpitalu. Zastanawiam się tylko co na wyjście przyszykować, bo Mężul to pewnie weźmie pierwsze lepsze a ja chcę małego Księcia wystroić 😁 😁 Zobaczę jak będą Go w szpitalu ubierali, bo nie mam pojęcia jak się ubiera takie Maleństwo na upały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...