Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karola udanego wyjazdy i szczęśliwego powrotu w dwupaku oczywiście 🙂

Kinia narazie jest spokój z twardnieniem ale kurde coś taka nie spokojna jestem dzwoniłam do meżula zeby nie zapił za bardzo na turnieju bo coś dziwnie się dzisiaj cuzję i zeby w razie W chociaż taksówką by można było jechać... ale nie jest źle więc nie nastawiam się jeszcze dostałam zjebę od męża ze sama dywan podniosłam 😮 ze mogłam tatę poprosić zeby mi łóżko rozłożył a bynajmniej ten dywan zwinął ehhh.... kalectwo...

Monkado to ja chyba pójde Twoim przykładem i zaczne masować to krocze 🙂 kurde powiem Wam ze tak bym chciała zęby się bez nacięcia obeszło i bez pęknięcia też oczywiście jakoś takie mam wrażenie ze jak mnie natną to sex już nigdy nie bedzie taki sam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂 ja wczoraj bylam na slubie, ale nie ma nawet porownania nasze polskie wesela a szkockie 🥴 wrocilam poznym wieczorem a teraz sie obudzilam i spsc juz niemoge. we wtorek mam wizyte u lekarza ale pewnie i tak nic mi nie powie 😞 spac w nocy niemoge obrocic sie to jakas maskra w pachwinach mnie boli :/ niewiem co jeszcze mialam napisac mam nadzieje, ze dibrze spicie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczęta 🙂
znowu nas słonko obudziło, ciekawe czy cały dzień będzie taki
wczoraj wieczorkiem tak mnie plecy bolały, że mogłam praktycznie tylko stac,
ale nie bolały mnie krzyże, tylko wysoko koło łopatek i to aż na wylot, jakby mi ktoś nóż wbijał
sama nie wiem jak ja usnęłam, ale usnęłam i spałam do 7 🙂
teraz mnie nie bolą, ale obawiam się, że po całym dniu będzie powtórka z rozrywki
w sumie to przed ciążą, też miewałam problemy z tą częścią kręgosłupa, to teraz raczej lepiej nie będzie
miłego dzionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie dzisiaj siedzę w łazience i poprawiam fugi po mężulku,
bo mu trochę nie wyszły, tzn. raz jest ok. raz za grubo 🙂
niezła dłubanina, ale czego się nie robi, żeby miec piękną łazienkę,
ta następna którą kiedyś przyjdzie nam robic będzie idealna, bo przy tej już teraz widzimy co można było zrobic inaczej, np. nie robic fug 🙃
ta następna (bo w domu jest jeszcze kiedyś łazienka u babci do remontu) będzie idealna

a kabina w końcu dojechała do sklepu wczoraj, tylko że przywiozą dopiero jutro i będzie wielkie ustawianie 😁

na polsacie leci Dirty Dancing 😁 jakąś słabośc mam do tego filmu 😁 i ta muzyka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj pustki niesamowite, ale wiadomo że niedziela jest dniem rodzinnym 😁

Ania współczuję bólu pleców 😘

Tosia, Kasialeczek mam nadzieję że brzuszki nie dokuczają 😘

Mam info od Karoli.. dotarli na miejsce, pogoda w miarę ciepło i słonecznie, w nocy Karola zastanawiała się czy w ogóle jechać bo brzuch twardniał Jej co 7min. i spakowała torbę do szpitala 🤪 Oczywiście pozdrawia wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem i ja 😁
dobrze że dużo nie popisałyście 🙂

Ania jak dziś kręgosłup? mnie boli odcinek krzyżowy ale miałam z nim problem też już przed ciążą więc i tak sie cieszę że dosyć późno sie odezwał 🙂
A co do lazienki to masz rację- praktyka czyni mistrza 😁

Hehe to Karola miała motywację do pakowania torby 😁 super że już dotarli bez przebojów i ciągle w dwupaku 🙂

Tosia jak dziś brzuszek? oczywiście narobiłaś smaka na truskawki 🤪

Kasialeczek a u Ciebie jak twardnienie?
Ja dziś pochodziłam i też mi sie stawia także teraz już leże i jutro chyba też odpuszczę i zrobie sobie dzień leżenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje plecki na razie spoko, wieczorem pewnie znowu będzie masakra,
a bolą i u góry i krzyże i podobnie jak Wy przed ciążą też mnie dopadała niemoc związana z bólem pleców 🙂
To Karola miała motywację do pakowania torby do szpitala, ale dobrze że się uspokoiło
niestety tak to teraz będzie wyglądac, dzień aktywny = tydzień leżenia 😁

miałam na obiad dzisiaj kapustkę z koperkiem, w sumie to nadal ją mam i jem,
a mała takie wygibasy odstawia, że TO BOLI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale niech tam sobie harcuje,
byle po narodzinach była spokojnym aniołkiem 😁 teraz się wyszaleje, a później ANIOŁEK 😁

wracam do fugowania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u mnie tez dzisiaj dzionek leniwy, spalam prawie pol dnia i widze ze tutaj tez puski....co wy wszystkie mecz ogladac pojechalyscie 😜 😜 😜 ja robie jeszcze ostatnie porzadki w ciuszkacz Filipa i ja ostatnio przegladalam to prawie wszystko kupilam na rozmiar 62 a o tych mniejszych zapomnialam tak wiec spisuje co musze jeszcze kupic duzo macie ciuszkow na 50-56 😮a jeszcze mam pytanie co do wanienki, macie ta ze stojakiem, taka jakas lepsza czy nowrmalna bo ja sie troche boje ze te tansze beda niestabilne i pieniadze wyrzucone w bloto, bo ja ze stojakiem chce bo dosyc wysoka jestem tak wiec bedzie mi wygodniej mysle o moich pleckach. 😉milej niedzieli
super ze Karola szczesliwie dotarla i teraz moze sie troche zrelaksowac przed porodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka

Dziewcyznyki dziękuję za troskę 🙂 oczywiście oklaski sie należą 🙂 a z brzuszkiem hmmmm byłam na krótkim spacerze tzn miał iść oglądać jak meżul ze znajomymi grają w pilkę ale okazało się że zamknęli wszystkie wejścia na długi weekend a ja przez kraty nie przeskoczę więc wróciłam do domu no i brzuszek jak za szybko szłam to mi dokuczał ale jak zwolniłam tempo to ok 🙂 liczę ze mała nie chce mi zrobić psikusa i posiedzi łądnie do lipca!!!

No to Karola faktycznie niezłą motywacje miała do pakowania ale powiem Wam ze ja z piątku na sobotę też się już zastanawiałam czy nie zacząć pakować bo takie jazdy miałam z brzucholem....

Smerfetka ja mam taki zwykły metalowy stelaż do wanieniki 100 zł kosztował a to jest po siostrzenicy męza i nie zamierzam nowego kupować tylko sprawdzę czy stabilny 🙂

Ania to no tak praktyka czyni mistrza ja jak będę robiła kiedyś remont mieszkania swego to też juz wiem na co uwagę zwrcać bo np teraz w kuchni przy remoncie nikt nie zwrócił uwagi jak daleko będą szafki sięgać przy otwieraniu i się okazało że zachaczają o okno gdy to jest uchylone więc trzeba uważać 😁 no tyle ze w Naszym przyszłym mieszkaniu w kuchni nie ma okna 😁 😁 😁 więc problem z głowy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny, wiem że już pisałyście wcześniej, ale nie wiem czy znajdę,
które pampersy kupowałyście? premium care, new baby, active baby jest tego tyle, że zgłupiałam
a postanowiłam jutro udac się na zakupy w końcu 🙂,
tyle tylko że nie wiem czy coś z tego będzie, bo właśnie zaczęło padac i burza idzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...