Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ania nawet nie mów o deszczu 😲

Kurde ja to jestem jakaś dziwna, ostatnio ciągle mówiłam że jak bardzo kocham Nikosia tak muszę troszkę od Niego odpocząć bo jesteśmy razem 24h/dobę każdą sekundę dosłownie, a teraz jak Go Rodzice wzięli to mi smutno i tęsknię za Nim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia no coś mam dzisiaj dobre serce 😁 a tak na prawdę to wczoraj chłopaki podpuszczali mojego Męża że oni idą na miasto a że ja jego pewnie nie puszczę a on że nie że on zostanie tak czy owak ale minę miał takiego kotka ze shreka 😁 a jak mu powiedziałam żeby szedł bo ja i tak jestem zmęczona i idę spać to ucieszył sie jak dziecko 😁 więc od czasu do czasu mogę nie marudzić jak sie spije i wróci późno i śpi do południa i dziś mam taki dzień 😁

Jeśli deszcz przyjdzie od strony Ani to u mnie chyba będzie wcześniej to dam Ci znać żebyś zdążyła pościągać 😁
I myśle że to normalne że tęsknisz za swoim Księciem 🙂 On napewno za Tobą też 🙂 ale wykorzystaj ten czas na odpoczynek 🙂

Ania super że udało Ci sie pospać 🙂

Ja też uciekam na śniadanko bo na Męża to sie chyba nie doczekam więc zjem sama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie dalam mojemu pospac, z wielkimi oporami ale wstal ...
jak to sie mowi "cierp ciało ja żeś chciało" ;p trzeba bylo tyle nie pic
szykuje sie i zaraz zmykam na zakupy niestety mojemu M sie nie upiecze;p
milego dzionka 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej a ja u kuzynki pilnuje malucha teraz spi oby jeszce pospal :P
kuzynka u fryzjera

moj M na pewno spi po euro ale powinien robic na budowiei to mnie wkurza bop co 2 tydz tak jest, zakupy mu odpuszczam pojade z siostra ale jutro ma byc dzien dla nas a nie tesciow o!!!
ja tez musze wstawic moj brzochol :P siore musze o foty poprosic haha i mama tez mowi ze mam strasznie nisko
a wiecie co ostatnio w czwartek mielismy grilla i wszyscy zrobili zaklady kiedy urodze haha i po 10zl ten kto wygra zgarnia kase- niezle co hazardzisci jedni ja obstawilam 4 sierpnia i jak wygram mam 100 w kieszeni haha dla Olliego 😁
w czwartek ide do gin i sie doczekac nie moge ciekawa jestem ile wazy nasz maluszek
a co macie dzis na obiad?? ja chyba spaghetti zrobie tak mnie naszlo :P 🙂 i za duzo slodkiego ostatnio jem musze przestac bo bede gorzej jak wieloryb wygladac do porodu 😁

a wczoraj uslyszalam komplement, bylam w sklepie i cos z kolezanka gadam ze jeszce mnie moze wywalic przed porodem, a pani z kolejki na to a pani to wogole przytyla cos?? ja na to oj tak 12 kilo

ale tera z to juz pewnie wiecej jak 12 musze sie w koncu zwazyc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kinia brzucholek uroczy 😁
widocznie mamusie planowane na koniec lipca maja nisko brzuszki 🙂
bo mój też mi się wydaje, że nisko jest od zawsze 😁

ale bym gołąbków zjadła 🙂 nie wiem co dzisiaj na obiad zrobic, tak żeby się nie narobic 🙂
bo nie mam siły stac przy garach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Kinia i odwzajemniam ażeby Ci sie tak nie tęskniło 🙂

Kinia, Monika dajcie znać po wizytach, na pewno wszystko będzie ok 🙂

Monika nie daj sie tym razem z Teściami 🙂

No butów to ja też już nie założę ani nie zawiążę sznurówek 😁 jak wychodzę sama to ubieram takie wysłużone rozklekotane adidasy do których stopa mi wchodzi bez rozwiązywania sznurówek 🙂 a swoje ulubione zakładam jak mam Męża pod ręką 🙂

U mnie dziś na obiad mix pierożkowy od wczoraj- moja Mama zrobiła ze szpinakiem, ruskie i z kapustą 🙂 a! i gołąbki tez mi zostały od przedwczoraj 🙂

No Małżonek raczył wstać więc uciekam na sklepy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kinia_nh napisał(a):
Ania nawet nie mów o deszczu 😲

Kurde ja to jestem jakaś dziwna, ostatnio ciągle mówiłam że jak bardzo kocham Nikosia tak muszę troszkę od Niego odpocząć bo jesteśmy razem 24h/dobę każdą sekundę dosłownie, a teraz jak Go Rodzice wzięli to mi smutno i tęsknię za Nim 😞
wiem co czujesz mam to samo, pamiętam jak pierwszy raz zostawiłam Go u babci na kilka godzin, bo remont mieliśmy, to już odjeżdżając ogarnęła mnie wielka tęsknota, a w domu to miejsca nie mogłam sobie znaleźc mimo, że remont był i tak jest zawsze, jak ciągle z Nim jestem to wiem, że trochę odpoczynku by mi się przydało, a jak Go nie ma to i tak ciągle rozmyślam,a jak wraca to szczęście niepojęte 🙂))))))))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
u mnie na obiad spagetti bolonese 🙂 mąż zabrał dzieci i pojechał po teścia do Olsztyna bo dzisiaj wraca z Niemiec a ja sobie odpocznę, a na 17 na urodziny siostrzeńca 🙂
i kupiłam sobie w końcu buty i sukienkę na jutro na komunię do mojej chrześnicy 🙂
wizytę u gina mam we wtorek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja!
Wczoraj nastawiłam się na oglądanie meczu, wysłałam męża po ciacho, rzodkiewkę i pyzy z mięsem a tu bach-teściowa ze szwagierką przyjechały 😜 ale i tak oglądaliśmy, choć nie było się czym ekscytować niestety 😠
W nocy mieliśmy taka imprezę za ścianą, że myślałam że na policję będę dzwonić! Sąsiedzi myślą że jak jest euro to zaraz cała klatka schodowa musi razem z nimi świętować! Muzyka dudniła jak oszalała, nie mogliśmy spać, męza rano ręka bolała od uderzania w ścianę.
Z rana pojechaliśmy do lekarza ze mną i z Frankiem bo kaszel nas męczył w nocy mocno, na szczęście nic poważnego-jedynie przeziębienie, dostaliśmy syrop prawoślazowy który i tak nic pewnie nie pomoże i tantum verde.
Zaraz potem na zakupy zrobić małe zapasy na wyjazd, Frankowi kupiliśmy jeszcze dresy, na śniadanie do teściów i wróciliśmy do domu. Zaraz po F przyjadą moi rodzice-mają wziąć go na noc żebym mogła dziś sobie na spokojnie poprasować i popakować bo zostałam sama na placu boju (mąż właśnie poszedł do pracy). I jutro rano wyjazd....oj jak mi się nie chce jechać.... nigdy tak nie miałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sobie tak pojadłam że ruszać się nie mogę 😁 Zjadłam 3 duże gołąbki 🤪 🤪 Mężul biedny po obiedzie położył się na chwilę na podłodze w kuchni (bo jest zimna a duszno strasznie) i usnął 🤪 Jestem teraz cichutko, niech sobie chociaż tak pośpi bo tak to za raz poleciałby na pole dalej kosić trawę.

Mamy sukces, Nikoś właśnie zalicza drzemkę "u siebie" 🙂 🙂 🙂 Bez problemu zasnął, nawet cieszył się że będzie spał tam gdzie wszystkie zabawki 😉

A i jeszcze pochwalę się jakiego mam kochanego Dziadka, przyjechał na godzinkę specjalnie po to żeby przywieźć mi wiadro truskawek 🤪 🙂 🙂 Także dzisiaj uczta 😁

Kasiulek znów mamy wizytę tego samego dnia 🙂

Karola powodzenia z pakowaniem i skrobnij sms-ka jak już dojedziecie, żebyśmy się zbytnio nie martwiły 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam się i ja 🙂

Kinia brzucholek rewelacja synuś łądnie się już urządził 🤪 🙃 🙂 nom i chyba musiałaś szybko sciągać pranie bo jednak deszczyk na chwilę zawitał 😮

Monkado ja nie jestem taka łąskawa dla mojego ślubnego... tzn nie zawsze się meszczę za jego pijaństwo ale teraz trochę mu popusciłam pasa bo uświadomiłam go ze za dwa tyg już koniec picia i będzie musiał być cały czas na dyżurze bo ktoś na porodówkę musi mnie dostarczyć 🤪 🙃 😁 😁 😁 no a jak mała już będzie to wiadomo ze też nie popije 🙃

Monikas to wprawiaj się przy dzidzi za niedługo swoje tak będziesz pieścić i pilnować 🙂

Ania współczuje nocek ale ja też takie miewam wrrrr 🤢 i najbardziej mnie drażni to że w żadnej pozycji nie jest mi wygodnie i się wiercę a przekrecanie się z boku na bok to nie lada wyczyn dla mnie bo mecze się przy tym jak bym góry przenosiła wrr...

a ja wczoraj na meczu wypiłam uwaga 2 PIWA lech free ha ha z sokiem ale to jednak nie to samo co zwykłę piwo... i zjadłąm Nachos serowe z sosem serowym kupione w lidlu za zestaw 5 zł taka promocja była 🤪 🤪 🤪 a dzisiaj na obiad mam placki ziemniaczane 🤪 🙃 🙃 🙃 oj dawno mi się chciało placuszka mniammmmm.......
powiem Wam jaką mam sąsiadkę... mianowicie brzuchol mam już konkretny (choć teściowa twierdzi ze mały 😮 ) i dzisiaj teściówka wracała z zakupów rano i spotkała ów sąsiadkę i gadka szmatka takie trlele fere i teściowa mói że \kasia w domu siedzi i cos tam coś... a ta sąsiadka ze może Kasia w ciąży jest 🤪 😮 😁 😁 a teściowa no tak siedzi na zwolnieniu a za miesiąc rodzi 😁 😁 😁 😁 cóż ale Ci ludzie nie spostrzegawczy 😁 😁 😁 😁 albo ja taki przecinek jestem ha ha ale nie sądze 🙂

Kasiulek pochwal się zakupionym strojem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola jak już będziesz na miejscu to Ci się zachce,
mnie zawsze nie chce się jechac, jak w perspektywie mam pakowanie i ogólnie przygotowania do wyjazdu, bo też zawsze wszystko na mojej głowie 🙂
Ty też dostałaś syrop na kaszel, jaki Ci lekarz przepisał? bo mnie zaczyna męczyc kaszel 😞
i w poniedziałek czeka mnie lekarz
podobno stodal jest homeopatyczny i można go pic

A mnie na chwilę znowu mega dół dopadł, ale już lepiej, no i oczywiście przyczyna znowu remont,
a poszło o syfon do wanny
za dużo mam na głowie, ciągłe decyzje i decyzje, a ja nie mam do tego głowy, tzn. zależy jaki mam dzień, a przez to przeziębienie nie chce mi się nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...