Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wczoraj rozmawialm z kolezanka ona niedawno urodzila i powiedziala ze napoczatek najlepsze sa pajace, ze przy drugim dziecku tylko to kupi na poczytek, a mowla ze te wszystkie ciuszki taki upiekszycze to sie pozniej przydaja nie na poczatak to lepiej kupowac je w wiekszych rozmiarach.A i jeszcze sie zastanawilam nad specjalnym kocykiem do maxi cosi taki z wycieciem na pasy bo nigdy nie wiadomo jaka pogoda a malego trzeba przykryc, niewiem tylko czy normalny kocyk tez sie nada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka te kocyki są extra, sąsiadka z sali miała i ja też planuję taki kupić.
Z naszego spaceru dziś nici bo wiatr był za to posiedziałyśmy na balkonie 15min i zaczęła się taka burza, że 😮 i ulewa nie z tej ziemi.Także spacerek przełożony na jutro.
Dziś w planach mamy oglądanie meczu z tatusiem ( nawet dostałyśmy body z napisem "kibicuję z tatą" ale 62 a Zojka ma 50 🙂

Tosia Ty masz dość a ja troszkę tęsknię za brzuszkiem 🙂 a tym poczuciem uprzywilejowania i takiej wyjątkowości, że nosze w sobie dziecko 🙂 i mam takie wrażenie, że tak mi zleciała ta ciąża, że nie wiem kiedy. Ale fakt, że najgorszy 9ty miesiąc mnie ominął.

Dziś była u mnie koleżanka więc się wystroiłyśmy na gościa 🙂 ubrałam małej taka fajną lambadówkę, wstawię zdjęcie później bo super wyglądała 🙂 jak taka cyganeczko-calineczka bo taka malutka, że z tych falban ją ledwo było widać 🙂

Kasiulek to sąsiadka ma ciekawą pogodę na wesele, ja miałam taka samą 🙂 do południa parno 30st a przy wyjeździe do kościoła koniec świata, drzewa poprzewracane na drogach, ślub opóźniony o 15 min bo w kościele pusto i organisty brak 😁 😁

Idę bo zaraz mężulek przyjeżdża z piwkiem (dla mnie lech 0%) i lay'sami i oglądamy mecz, ale mi się piłka udzieliła 🙂 ale co tam w końcu takie wydarzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pajece używam tylko na noc a w dzień ubieram jej różne body i półśpiochy i wcale nie szczędzę tych ładnych. Wczoraj w h&m (są już bardzo fajne promocje) z 10,20,30 zl kupiłam super body i mięciutkie sukienki i dziś już bodziaki jedne miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 ja z wizyty od lekarza juz nie wróciłam do domku bo niestety ktg źle wyszło i jestem teraz na patologii na obserwacji.. na razie jest ok, Mala ma juz prawidłowe tetno, wszystko się unormowalo ale zostawiaja mnie na parę dni.. 😞 postaram się zagladac i zdawać relacje ale nie obiecuje czytać bo mam tylko komórkę a tu wszystko takie małe.. 🙂
Trzymajcie sie, buziaki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny a u mnie pogoda super wlasnie siedze na dworze i pije piwko oczywiscie 0% i zaraz dostane cos z grila 😁 😁Rosi dzieki za podpowiedz tak tez mysle ze ten kocyk do nosidelka to fajna sprawa...czyli dopisuje do listy i musze taki kupic.co do fajnych ciuszkow w h&m to wiem cos na ten temat tez bylam wczoraj i niestety wszystko sliczne ale dla dziewczynek....mowilam juz do mojego ze ja chce moja krolewne, dlatego czekam na zdjecie Zojeczki 🙂 🙂 🙂buziaki dla was.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado wracaj szybciutko do nas, tylko proszę w dwupaku jeszcze,
coś się mała spieszyc zaczęła 🙂
Rosi czekam z utęsknieniem na zdjęcia, mogłabym na Zojeczkę patrzec godzinami 🙂
To body które kupiłam w realu jest naprawdę świetne, moja siostra już mamusia potwierdziła,
tak że jutro jadę i dokupię, bo kupiłam tylko 3, body nigdy dośc 😁
Rosi właśnie się zastanawiałam czy kupowac śpiochy czy tylko półśpiochy, do tego body założę i kaftanik, tylko się zastanawiam czy półśpiochy nie podrażniają pępuszka? w sumie to są takie bezuciskowe,
u nas w h&m bieda straszna z dziecięcych ubranek, też dzisiaj zaglądałam, za to w smyku można poszalec 🙂

powiem Wam że dzisiejsza pogoda mnie pokonała, nie jestem w stanie wyjśc nawet do cienia,
a w mieszkaniach mam 26 stopni 😮 więc też nie najlepiej

no i sama już nie wiem czy boli mnie lewa nerka i promieniuje na lewy bok,
czy boli lewy bok i promieniuje do nerki
fakt - boli mnie 😞
w poniedziałek robię badania, to jeśli z nerkami jest coś nie tak, to mocz wyjdzie zły, prawda?
mała nogi ma dzisiaj z lewej strony i kopie mnie w nerkę, wtedy to dopiero boli 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado, ten 12 lipca to jakieś fatum 🙂 Leż i odpoczywaj, wyszło coś z tętnem malutkiej? Może już chce wyskoczyć z brzuszka i świruje 🙂 🙂 Wszystkiego dobrego i pisz na bieżąco! 😘
Rosi, ja właśnie mam sporo ubranek takich, które niby nie będą się nadawać. To body jako koszula, spodenki żeby go odstawić jak przystojniaczka, sweterki. Mam nadzieję, że chociaż dam radę wcisnąć go na odwiedziny w to 😁 Pajacyki mam do spanka, na codzień bodziaki i półśpiochy, koszulki, spodenki i moje ulubione rampersy 🤪 Myślę że na konkretny upał bardzo się przydadzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania_p napisał(a):
dziewczyny powiedzcie mi, czy wkładki laktacyjne są grube, czy cienkie,
bo kupiłam dzisiaj z canpola i są takie poduchy grube, jak dla mnie,
muszę chyba z dwa rozmiary większy biustonosz kupic, żeby je zmieścic 🙂

Też mam takie poduszki 🙂 z Rossmana za około 7zł, tam jedne widziałam 🙂 Do moich staników namiotów w sam raz (mam stanik z Cubusa 75E) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado odpoczywaj i leż. Kornelka niech jeszcze posiedzi w brzuszku. Coś te nasze lipcowe dziewczynki jakieś niecierpliwe 😉 😁

Ja dziś przeleżałam cały dzień w domu. Miałam te skurcze, ale co 15-20 min. W końcu wzięłam no spę i zasnęłam, teraz mi przeszło. Pozwoliłam mężowi iść do strefy kibica na mecz nawet, ale ma być pod telefonem 😁 Kurcze, tyle rzeczy miałam na dzisiaj zaplanowane. Poprać i poprasować resztę ubranek i pieluszki (co prawda pralka uprała a ja teraz chyba z nudów przygotuję sobie miejsce na półleżąco-siedząco i poprasuję 😁 😉 ), miałam posprzątać w mieszkaniu, zrobić miejsce w regale dla siostry na wakacje (dostała pracę i pomieszka z nami 3 mies. 🤪 ).

Wczoraj dosłałam jeszcze siatę ubranek dla Jasia od kuzynki, ale większość już takich od 4mies. Może to i dobrze 🙂

Ania ja też mam wkładki takie jak Ty (Cannpol). Moze będą dobre.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzis myslalam ze juz urodze kupilismy kabine i gdy moj tesc montowal ja to uderzyl o ssciane i rozbil bok kabiny 😞 nerwy mi pościły poplakalam sie jak dziecko kuzynka mnie musiala trzymac. Maly szajeje w brzuchu ze chodzic nie moge 😞 tesciowa mnie denerwuje bo przyjechala niby pomoc w przeprowadzce a pol dnia lezy z tylkiem na kanapie a my z kuzynka pakujemy (wiekszosc robi kuzynka bo ja nie daje rade) a dzis tesciowa juz zostala na moim nowym mieszkaniu nawet nas nie zapytala czy moze juz sobie materac tam wziela bulki czajnik i pisze po rodzinie smsy ze ona dzis juz spi w nowym mieszkaniu Kubusia... moze wymyslalm bo jej nie lubie ale doprowadza mnie do szalu!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz oszaleje i sie naprawdę znowu poplacze.... bo teraz tesciowa wyslala meza i tescia po pralke bo nie mozna oczywiscie do jutra poczekac a tesc wszystko szybko szybko i nawet zabezpieczenia do pralki nie chcial zamontowac a pralke wlozyl na lezaco do auta ( slyszalam ze nie mozna tak transportowac) maz codziennie wstaje o 6 dzis juz tesciowa go obudzila o 7 bo wymyslila sobie ze trzeba do pily jechac po tescia Bozeeeeeee ja chyba wariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Daria wiem, że łatwo mówic ale nie denerwuj się
a tyle co pisałaś o szklanych drzwiach kabiny 😞
mój mąż wczoraj ubzdurał sobie, że sam zamontuje kabinę i też dźwigał sam szklane drzwi,
ale na szczęście nic się nie stało, oprócz porysowanego profilu w kabinie bo zahaczył szybą

a teściowa, no cóż szkoda to w ogóle komentowac 😞
szczerze współczuję, też mam niezłe jazdy z moją i w pełni Cię rozumiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...