Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

HEJKA
ja po wizycie w klinice ktorej bede rodzic i ze pierwszą mialam nieplanowaną cesarke tak teraz tez mi zrobią cesarke tak jak chcialam,wiec 3 LIPCA rano przyjdzie na świat mój synek 😆 wiec równe 2 tyg mi zostały.
rossi i tak nie masz tak zle,ja pamietam mi nadia po urodzeniu budzila sie w nocy co 1.5 godz i godzine wisiala mi na cycku,po czym za 1.5 godz znowu sie budzila i godzina karmienia i tak cała noc,co nie znaczylo ze w dzien mi spala.a mozliwe ze dopadl cie baby bluses,wiekszosc dziewczyn to przechodzi i to zazwyczaj dopada na 4,5 dzien,po tygodniu ale mija szybko jesli to nie depresja poporodowa wiec u ciebie pewnie tez przejdzie.
a ja juz mam dosc normalnie dopadla mnie bezsennosc,zasypianie zajmuje mi 2,3 godz po czym w nocy sie budze z 2 razy na siku do tego nadia mnie budzi na siku wiec tak naprawde duzo tego spania nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamis, a jak załatwiałaś cesarkę? Masz przeciwwskazania do SN? Mi na chore oko babsko nie chce wystawić, tylko odsyła do innych lekarzy i na słowo ''prywatnie" jest skłonna wystawić mi zaświadczenie, które i tak mi się należy! 😁 W każdym razie gratuluję, że już wszystko ustalone 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Tosia, no ale jak już wyszłaś z domu to czemu nie odwiedzic używanych 😁
mnie mąż jak wróci z pracy też podwiezie do używanych, bo w takich jednych co normalnie jest mega drogo dzisiaj jest - 50% to może co nieco znajdę 😁 i też się pochwalę 😁 no chyba, że nadal będą cenami zabijac to zaczekam, aż będzie taniej
no i jeszcze aptekę odwiedzic muszę, bo za mało kupiłam tylko po 10 gazików i soli fizjologicznej

Ale mam lenia, a na dworze duszno i zachmurzone, chyba coś lunie 😁 oby bo się wykończyc idzie 😁 ale ja nadal nie narzekam na pogodę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, musimy pobiegać po używańcach, bo później z wózlem i drącym się pisklakiem będzie ciężko 😁 Poza tym wyobrażam sobie te babki obskakujące każdy wózek "oooo jakie piękne maleństwo, do Pani podobne!" 😁 Koniecznie pochwal się zdobyczami, bo nic tak człowieka nie cieszy jak wygrzebanie perełek na lumpku 😁 Ja dzisiaj wydałam aż 17zł 🤪 Była fajna nakładka na przewijak z Kubusiem Puchatkiem, nowa za całe 4zł, ale my będziemy praktykować przewijanie na łóżeczku mamusiowym 🙂
Mnie ostatnio koleżanki skrytykowały, że dziecko od urodzenia po ciuchach chcę ubierać. 🙂 Ciekawe co by miały do powiedzenia jeśli każdej z nich przyszłoby do kupowania samych nowych w sklepie. Poza tym mam dużo rzeczy, których nie znajdę w sklepie i są jedyne w swoim rodzaju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie sie rozpadalo 🙂 ale duszno jest strasznie :/
tosia ubranka sliczne 🙂
tez sie pochwale jak tylki bede miala dostep do komputera bo przez tel niedam rady 😞 tak sobie mysle juz do mojego ostatnio mowilam, bo jak wiecie ja do rozwiazania niebede wiedziec co sie kryje w moim brzuszku i duzo osob przez cala ciaze mowi mi, ze wygladam na chlopca i to tez takie osoby ktore spotkalam w sklepie i mnie nieznaja., i ja chyba sobie wmowilam, ze to chlopak a niechce tak myslec a raczej nie powinam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
też kiedyś mówiłam że w używanych dziecka ubierac nie będę, ale szybko zmieniłam zdanie jak zobaczyłam ceny w sklepach 😮
a poza tym bieliznę, czyli body itp. kupuję nowe, no może nie wszystkie bo czasami jak nie zniszczone i ładne to też biorę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agatka, ważne że będzie dla Ciebie najkochańsze i najpiękniejsze ze wszystkich dzieci na świecie 🙂 Wydaje mi się, że jak urodzisz to każda informacja czy jest to chłopiec lub dziewczynka będzie najlepszą rzeczą jaką możesz usłyszeć 😁
Gorzej z nami, co mają wyprawki dla chłopców lub dziewczynek, a tu się nagle okaże niespodzianka 🙂 W każdym razie czy siusiorka na usg można pomylić? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 napisał(a):
HEJKA
ja po wizycie w klinice ktorej bede rodzic i ze pierwszą mialam nieplanowaną cesarke tak teraz tez mi zrobią cesarke tak jak chcialam,wiec 3 LIPCA rano przyjdzie na świat mój synek 😆 wiec równe 2 tyg mi zostały.
rossi i tak nie masz tak zle,ja pamietam mi nadia po urodzeniu budzila sie w nocy co 1.5 godz i godzine wisiala mi na cycku,po czym za 1.5 godz znowu sie budzila i godzina karmienia i tak cała noc,co nie znaczylo ze w dzien mi spala.a mozliwe ze dopadl cie baby bluses,wiekszosc dziewczyn to przechodzi i to zazwyczaj dopada na 4,5 dzien,po tygodniu ale mija szybko jesli to nie depresja poporodowa wiec u ciebie pewnie tez przejdzie.
a ja juz mam dosc normalnie dopadla mnie bezsennosc,zasypianie zajmuje mi 2,3 godz po czym w nocy sie budze z 2 razy na siku do tego nadia mnie budzi na siku wiec tak naprawde duzo tego spania nie mam.

no chyba że się wcześniej pospieszy 😁
ale fajnie tak wiedziec kiedy się będzie rodzic,
ja to poproszę jak najpóźniej, żeby jeszcze zdążyła po tych remontach w końcu kiedyś posprzątac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pod moim suwaczkiem napisali że dziecko pamięta swoje ułożenie w macicy i taką pozycję przyjmuje najchętniej
czyli moja mała będzie układała się w "L", bo non stop ma nogi wyprostowane i wypycha mi bok 😁
chyba muszę szersze łóżeczko kupic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ania ja termin mam za niecale 3 tyg. ale jak wyjdzoe to zobaczymy, ale wiem ze w ten weekend moj bedzie malowac duzo pokoj tak odswiezyc bo go prosilan juz chyba 3miesiac temu, ale on toma na wszystko czas,.. i jestem ciekwa kiedy ja to wszystko posprzatam. bo sprzatanie teraz zajmuje mi dziesiec razy dluzej niz przed ciaza. tak mowicie o tych ubrankach uzywanych ja mam wszystkie uzywane bo mam od mojego brata po jego corce i od kolezanki po synu i ja caly zas cos kupuje w uzywanych, ale dla maluchow duzo jest ubranek prawie jak nowych malo co zuzytych.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tosia u nas jest taka klinika co mozna miec nawte cesarke na zyczenie bez dodatkowych kosztów, na NFZ ,a ze ja mialam juz jedną cesarke to po czesci jest to wskazaniem do drugiej choc jak bym bardzo chciala rodzic naturalnie to moglabym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ania to moje mi wypycha stopy caly czas pod prawym zebrem czyli tez lezy w ksztalcie literki L hehe.zeby sie tylko nie okazalo, ze bede musiala moje lozko oddac



wiecie co ta szkocja i ta pogoda tutaj mnie dobija rano powiesilam pranie w ogrodku bo ladnie sloneczko swiecilo, pozniej zrobilo sie ciemno i zaczelo grzmic ,.niedawno sie rozpadalo wiec ja szybko na dwor po pranie a teraz znowu slonce swieci i to tak, ze daje po oczach jak nie wiem wrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamis21 napisał(a):
tosia u nas jest taka klinika co mozna miec nawte cesarke na zyczenie bez dodatkowych kosztów, na NFZ ,a ze ja mialam juz jedną cesarke to po czesci jest to wskazaniem do drugiej choc jak bym bardzo chciala rodzic naturalnie to moglabym

To fajnie rozwiązanie. Ja mam wskazania do cc i nikt nie chce mi wypisać zasranego zaświadczenia, bo nie byłam prywatnie u okulisty. Mimo wszystko boję się o późniejsze konsekwencje z okiem i muszę mieć ta karteczkę. Narazie każdy robi ze mnie debilkę i w 9 miesiącu odsyła od lekarza do lekarza 🤨 Jak tak dalej pójdzie to u okulisty urodzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mojemu to łóżeczko mogłam wziąc jednak długie na 140 a nie 120, bo tak rozciąga syrki pod żebra, a długi na pewno nie będzie jakoś wyjątkowo, bo nie ma po kim 😁 Ja mam 163, a Jasia tata z 15cm więcej, więc żadne z nas nie jest specjalnie wysokie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
kamis21 napisał(a):
tosia u nas jest taka klinika co mozna miec nawte cesarke na zyczenie bez dodatkowych kosztów, na NFZ ,a ze ja mialam juz jedną cesarke to po czesci jest to wskazaniem do drugiej choc jak bym bardzo chciala rodzic naturalnie to moglabym

To fajnie rozwiązanie. Ja mam wskazania do cc i nikt nie chce mi wypisać zasranego zaświadczenia, bo nie byłam prywatnie u okulisty. Mimo wszystko boję się o późniejsze konsekwencje z okiem i muszę mieć ta karteczkę. Narazie każdy robi ze mnie debilkę i w 9 miesiącu odsyła od lekarza do lekarza 🤨 Jak tak dalej pójdzie to u okulisty urodzę!

to byłoby jakieś rozwiązanie, myśle że wtedy to od ręki dostaniesz zaświadczenie i jeszcze Cię odwiozą do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...