Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka...

ale ukrop maskara dzisiaj po raz pierwszy stopy mi napuchły tak ze kostek niewidać 😮 ale na zakupach z mężulem byłam a potem pozza w pizzy hut i pepsi 🤪 🤪 🤪 Kaja była zadowolona 😜 a na zakupach kupilismy tylko skarpetki haha 😁 😁 😁 we środę jedziemy do Galrii Krakowskiej tam zawsze coś kupimy 😜 mąż mi przyniósł masazer dowanny i do stóp efekt jacuzzi nawet ozonowanie jest 😁 😁 😁 ale w ciązy skorzystam tylko do stóp a po będę się masować i wylegiwać w wannie jak mi Kaja pozwoli hahaha 😁 😁 😁 😁

onkado jejku ale się zdenerwowałam jak to przeczytałam szok 😲 lekarze powaleni i to równo!!! dobrze że ktoś to wychwycił!!!

Ania na KTG mozna się zapisać w kazdym szpitalu tyle ze robią po 38tc a ze skierowaniem wczesniej ale ozesz zadzwonic do szpitala na poloziczą izbę przyjęć i zapytać o KTG ze chciałą byś się umówić i oni Cie skierują i powiedzą co i jak u Nas tak przynajmniej jest.

wiecie ze ja na arbuzy nie mam i ochoty wcale... ale za to jakie pyszne czereśnie kupiłam takie twadre mniam ale 13 zl za kg 😮 kupilam sobie lecha shaggy cytrynowy on ma 2.6% ale nie wypiję całęgo resztę dam mężowi bo jednak jakieś procenty ma choc wszyscy w kólko mówią że nie zaszkodzi ale ja tam wolę wypić pó niż się przejmować ale naprawdę dobry jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasialeczek moje stopy są w opłakanym stanie jak tylko słońce mocniej przygrzeje, na dodatek straszliwie się pocą 🤨 ☺️ Już sama nie wiem co z nimi zrobić 🤨

A mi mąż obiecał arbuza i nie kupił, aż mi się płakać chciało 😞 😞 Powiedział ze były jakieś brzydkie, a że jechał do pracy autem a nie tramwajem to nie zatrzymywał się nigdzie więcej poza jednym sklepem 😠 Jutro sobie sama kupię, a co! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje nogi naszczescie nie puchna ale w taki upal odczuwam moje 22 kg bagazu, mam nadzieje ze uda mi sie to szybko zgubic bo nie wyobrazm sobie dalszego funkcjonowania z taka nadwaga 🤔
ania ja na ktg chodze do mojego lekarza prowadzaceg, ale w polsce to inaczej bo tez slyszalam ze dopiero od 38 tyg robia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dora2 napisał(a):
Hej, brzuszki. Juz mnie tu nie było nie wiem od kiedy, ale jestem odcieta od internetu. Oklask dla was na powitanie. Ja jeszcze cały czas w dwupaku, dzis bylam na usg i maly wazy 2900g i moja gin powiedziala ze zostalo mi 2, 3 tyg. Ja cała i zdrowa jakbym wcale w ciązy nie była, w srode ide na ktg. u mnie tez upał ale ja lubie takie ciepelko. 😁 Trzymajcie sie calo i zdrowo, bo nie wiem kiedy teraz tu zajrze!!!!

Dora zajrzyj koniecznie jeszcze w dwupaku, no a później pochwal się swoim maleństwem 🙂
cieszę się, że wszystko u Was dobrze i oklas również poleciał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

dzisiaj w nocy myślałam że już się wścieknę albo ze złości urodzę 😠 W mieszkaniu na 10 pietrze jest jak w saunie, okno oczywiście rozwalone na maxa ale zero wiatru więc zero ruchu powietrza... Zasypiałam w końcu w samych majtkach, bo myślałam że skwarek ze mnie zaraz zostanie, a jeszcze ta cholerna zgaga się mnie uczepiła i też robiła swoje. No i od 3.30 już nie śpię, czuwam nad Wami 😉
A dziś ma być powtórka z rozrywki... Nigdy upały mi nie przeszkadzały, jestem bardzo ciepłolubna ale w ciąży - teraz jest przesada jak dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny 😉 ja juz niespie od 6 bo moj mnie obudzil jak sie szykowal do pracy i tak oto dzis na sniadanie zjadlam winogrono hihi
ilka ja tez kocham cieplo, ale w ciazy to naprawde ciezko czasami umnie niema takich upalow , ale wczoraj tez mi bylo ciezko zasnac jakos tak duszno mi bylo i meczylam sie chyba z 2 godz :/ i jeszcze moje malenstwo daje mi takkie kopniaki po prawym zebrze wiec niemam szans spac na tym boku hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
ja dzisiaj na nogach od 5.30, czyli spałam jakieś 3 godzinki 🙂 ale spoko, jakaś taka wyspana jestem
byłam już na badaniach i zrobiłam zakupy, dzisiaj dzień owocowy, truskawki, jagody i arbuz 🤪
no ale najpierw śniadanko tradycyjnie szyneczka i pomidorki 🙂

W nocy w mieszkaniach miałam 28 stopni 😮 i też masakra żeby usnąc
dzisiaj coś u nas takie zamglone niebo, ciepło i lekki wiaterek, czyli na razie do zniesienia,
zmykam jeśc śniadanko na taras
miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam 🙂
a u mnie w nocy była taka burza że szok, a dzisiaj tak sobie, nie pada i nie ma słonka

rozdałam tradycyjnie rano po oklasku dla każdej 🙂

Monkado to co pisałaś to straszne ale trzymaj się dzielnie 🙂

Kasiu oklask leci 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry ! 😘
Sny miałam dzisiaj jak z horroru, najpierw że odebrałam wyniki z laboratorium i okazało się, że mam hiva. Wychodziły mi jakieś rany na nogach i ciągle płakałam.
Aniu, powodzenia u gin. Zapytaj kiedy zrobią Ci ktg, bo się martwisz 😁
Zaraz doczytam resztę 😘
Kasiulek, oklask po limicie ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś ja czekam na 3 kurierów 😁 Z karmą dla psa, bluzą taty i Conversami brata. CIEKAWE CZY SIĘ DOCZEKAM! 🤪
Chciałam przejść się do Cubusa i kupić sobię piżamkę dwie części, bo są za 30 zł na przecenie, ale ze względu na przesyłki jestem uziemiona.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
dziękuje Wam za wsparcie 😘 😘 😘 dzisiaj już mi lepiej i bardziej optymistycznie 🙂 ale myśle że może sie to zmienić po wyjściu na ten skwar 😜 🤪
ja sie zbieram na ktg zdam relacje jak wrocę, trzymajcie kciuki, miłego dnia, odpoczywajcie 🙂
i ja też rozdam po oklasku a co! 🙂 tylko jak wróce bo teraz limity mnie trzymają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka laseczki 🙂

ja też dzisiaj do lekarza lece na 18:45 w zasadzie po zwolnienie bo przecież wczoraj mnie badał i mi powiedział co tam na dole słychać no i USG zobaczyć poproszę go o ostatnie zdjecie buźki naszej kruszynki 🙂

Monkado super ze humorek lepsiejszy i koniecznie daj znać co po KTG a jak by coś to pisz sms ale napewno u Kornelci wszystko wporząsiu 🙂

Ania u mnie też ukrop na noc było 28st myślałam ze jajo zniose (a moze to nie jajo było) 🤪 😁 😁 😁 dzisiaj już mam 26 ale lec ę na wiatraku bo nie da rady... dzisiaj zamnierzam zrobic sobie masaż stóp masazerem wodnym a po porodzie będę sobie robic jacuzzi (nie, nie, nie będę puszczać motylów do wanny mata za mnie to zrobi) 😁 😁 😁

wiecie co sprawdziałm wyniki krwi i moja hemoglobina sięgła już wysokości wynikó sprzed ciązy widać mój organizm stworzony do chodzenia w ciąży 😁 😁 😁 ale ja pasuje póki co urodzę Kajkę a potem długu długo nic i może po 4 latach na okrągłe 30 coś zmajstrujemy 😁 😁 😁
a właśnie myślałyście już o antykoncepcji po porodzie? Bo ja nie chciała bym obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku i dwiema kreskami na teście bo trochę bym się załamała 😮 🤢 ja to chyba na tabletach pojadę na początek i podpytam lekarza jak on to widzi...

dobra spadam do sklepu póki 35st na polu nie ma 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny ale dzis upal u mnie... wczoraj sie narobilam a dzis mezul ma wolne i karze mi siedziec w domu bo na dworze za goraco...
ja tez uwielbiam upaly nigdy mi nie przeszkadzaly ale teraz kiedy mam dodatkowe obciazenie ;p to sa one nie do zniesienia.
i nie wiem co na obiad zrobic....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monkado daj znać po powrocie z ktg, trzymamy kciuki za Was 🙂

Tosia oj to sobie poczekasz na panów, cierpliwości życzymy 😁 😉

Odwzajemniam się oklaskami, komu mogę to teraz a reszta po limicie 🙂

Wiecie co, poszłam kupić sobie czereśnie. Co niektórzy oszaleli! 😲 18 zł za kg, stwierdziłam że to przegięcie... Zrezygnowana wracałam do domu i po drodze była pani z jeszcze jednym stoiskiem, kolejka do niej jak nie wiem co ale tam były po 9 🤪 i w ogóle wszystkie owoce i warzywa dużo dużo tańsze i dobre, bo już się zajadam 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂

Dziewczyny zacznę powtarzać to co mnie też wkurzało w ciąży, śpijcie póki możecie 😉!!!!!!
Mi Zojka już drugą noc spać nie chciała, za to w dzień śpi jak suseł! A dziś w nocy od 2.30 do 4.00 z nią walczyłam tj. cycek, zasypia, do łóżeczka, 5 min i się kręci, patrze a tam oczy jak pięć zł i cmoka to znowu cycka, zasypia, do łóżeczka i tak w kółko przez 1,5h! Nie wiem co jej się poprzestawiało 😞 jak usnęła o tej 4 to do 6.30 pospała potem znowu mleczko i dopiero po 11 ją budziłam czyli 4h przespała, przewinęłam i nakarmiłam ją i znowu śpi jak suseł. Aż się boję kolejnej nocy 😞

Gotuję rosół na obiad a do tego taka duchota okropna jest znowu, a od porodu tak się pocę, że masakra. Wczoraj się trzy razy kąpałam, rano wstaję i czuję od siebie pot! Bratowa mnie uprzedzała, że tak będzie ale nie wiedziałam, że to aż tak uciążliwe 😞

O nieeeeeeee i na to wszystko teściowa przyjechała 😞 😞 😞 a ja mam jeszcze stertę prasowania 😞( ale dół. Sorry za smęcenie dziś chyba ja mam gorszy dzień albo to może ten Baby Blues???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey brzucholki 😁
Rosii wlasnie tego tez sie boje ze moj maluszek sobie przestawi noc z dniem. W dzien bedzie spal a w nocy buszowal. Moja kuzynka tak miala i to bardzo dlugo. Przestawila sie i w nocy chciala sie bawic a w dzien spala.

U mnie juz koncowka przeprowadzki 🙂 teraz trzeba wybrac sie do sklepow ogladac meble ale nie moge wyjsc w taki upal. Wczoraj poszlam z kuzynka i mezem do sklepu to wrocilam jakby mnie osy pogryzly taka spuchnięta wrocilam...

Caly czas mi goraco poce sie strasznie juz bym chyba chciala urodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...