Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agatka168 napisał(a):
A ja sie pytam mojego wlasnie czy bedzie chcial sprobowac jak cos to powiedzial nie dzieki wole to ze sklepu i moj pies sie tak Fajnie popatrzal jakby zrozumial o czym mowie haha

Mój zawsze wparowuje do łazienki jak się kąpię. Nie rozumiem do tej pory o co mu chodzi, obojętnie czego by nie robil to jak usłyszy moją kapiel od razu otwiera sobie drzwi i wchodzi 😮 Później siada przy wannie i patrzy się na mnie jak na głupią, ciężko go zrozumieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Niektórzy zamiast mleka prosto od krowy wolą to prosto od żony. Temperatura idealna, samo zdrowie! 😁 Jak Was kiedyś wkurzą to zróbcie im dobry budyń, albo koktail, ciekawe czy zauważą różnicę 😁



Jak moj wroci kiedys z pracy i mnie wkurzy to mu podam kawe z swiezo wycisnietym mlekiem hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

ja też właśnie zmierzyłam brzuchol i mam 105cm. Mama mówi że mam sporo mniejszy niż z pierwszej ciąży a i lekarz dzisiaj przy badaniu powiedział że dziecko nie jest jeszcze duże. Rozstępów mam od groma, cały brzuch no ale cóż....

Tosia oj koleżanki to chyba jeszcze w ciąży nie były, skoro nie zdają sobie nawet sprawy ile kosztów trzeba ponieść przy pierwszym dziecku, takie zdobycze z ciucholandu to super okazja.
I radzę Ci czym prędzej iść prywatnie do okulisty który wypisze skierowanie na cc, żebyś czasem nie zaczęła rodzić i nie zdążyła dostać zaświadczenia 😉

Monkado domyślam się że się bardzo denerwujesz tą całą sprawą. Mam nadzieję że kolejne zapisy ktg okażą się dobre!!!

Rosi dobrze,że Zojeczka śpi chociaż w dzień bo i Ty wtedy możesz się zdrzemnąć i nabrać sił 🙂 Jeszcze jakiś czas i Malutka nie będzie mylić dnia z nocą.

Kasiulek,Agatka łączę się z Wami w bólu bo ja mama całą komodę ciuszków do prasowania. Dobrze,że Franek pojechał do dziadków do wieczora to mam na to czas tylko chęci brak...

No dobra a teraz wiadomość dnia: będę miała cesarkę 🤪 🤪 🤪 i to za darmo 🤪 🤪 🤪
Byłam u ordynatora szpitala 30km od swojego miasta, opowiedziałam swoją historię, poprosiłam i zapytałam czy się podejmie cięcia za opłatą. Bez zastanowienia odpowiedział że się podejmie ale za darmo! Widział moje zdenerwowanie, głos mi się załamywał jak mówiłam, a przy mierzeniu tętna dziecka powiedział że jestem bardzo znerwicowana bo dziecko miało bardzo szybkie tętno. Nie będę już Wam opowiadać szczegółów naszej rozmowy, w każdym bądź razie mam umówiony termin którego nie będę na razie zdradzać bo nie chcę zapeszać, w sobotę mam przyjechać do niego do szpitala na ktg. Mówił że dla niego największym podziękowaniem jest uśmiech pacjentki, niedługo odchodzi na emeryturę i chce żeby pacjentki go miło wspominały dlatego z każdą postępuje tak by była zadowolona. Do tej pory jestem zszokowana, bo byłam przekonana że się nie zgodzi. Nie mogę w to uwierzyć.
Nawet nie wyobrażacie sobie jaka jestem teraz szczęśliwa, odetchnęłam z ulgą!!!!!!!!!

Idę jeszcze obejrzeć Wasze fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam teraz życie jak w Madrycie... na ebzolku netbook nogi w zimnej wodzie z masazerem i bąbelkami a to wszystko przed telewizorem 🤪 🤪 🤪

kurde mój nie pije kawy z mlekeim ale naleśniki 🙃 🙃 🙃 🙃 czemu nie 😜

Karola super że się udało cieszę się Twoim szczęściem 🙂 że jeszcze tacy ludzie życzliwi żyją... naprawdę ze świecą szukać!!!
Ja mam już wszystko poprane i poprasowqane węc teraz relaxxxxxx!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karola87 napisał(a):
Aha Tosia umówiliśmy się już na termin kiedy mam przyjechać (będzie to 39 tc) jeśli macica będzie już "gotowa" to zrobimy tego samego dnia a jeśli nie to na następny dzień.

fajnie, z jednej str sama chcalabym wiedzec kiedy mnie czeka porod , wszystko bym przygotowala a tak ciagle sie boje ze mnie zaskoczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilka z tą moją Kornelką to przebój lata z radiem jest jeśli chodzi o ruchy bo ona w ogóle jakaś nadpobudliwa jest ale była taka też wcześniej tzn też wtedy kiedy ktg wychodziło normalnie, nie zauważyłam żeby coś sie ostatnio zmieniło, jest ruchliwa, wypina sie, robi stożki itp czasami te jej ruchy robią sie bardzo gwałtowne ale tylko przez chwilkę i miała tak też wcześniej, no i czasami nie czuję w ogóle ruchów ale myśle że wtedy po prostu śpi 🙂

Kasialeczek dziękuje 😘 ale ja już sprawdzałam na 3 różnych ktg więc chyba nie ma sensu sprawdzać jeszcze gdzie indziej, no już sama nie wiem.. zobaczymy jak wyjdzie jutro bo też idę na taki dłuższy zapis

Kasiulek ale masz imponujący brzuszek 🤪 śliczny 🙂

Karola ale sie ciesze że udało Ci sie z tą cesarką 🙂 są jednak ludzcy lekarze na tym świecie a już w to wątpiłam.. I ile kasy zaoszczędzonej! Pochwal sie terminem jak już będziesz chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i koniec relaxu... czas się zbierać do ginekologa 😁 podejrzeć moje kochane dziecię 😁 z\apomniałam dodać do postu relaxacyjnego ze jeszcze wiatrak mnie chłodził co prawda to nie klima ale nei wybrzydzam 😁 😁 😁

Karola fajnie wiedzieć kiedy się urodzi bo właśnie wszystko można przygotować a tak to zaskoczy Cię np odejście wód w trakcie spaceru albo w sklepie 😮 i psikus ha ha ha 😁 😁 😁

Monkado to faktycznie może już nie ma co sprawdzać kolejnych trzeba wierzyć ze te są ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...