Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ilka Nikoś chciał się odwdzięczyć oklaskiem ale po limicie 😉
Kasiulek Ty również musisz poczekać 😉

Ania ja już pisałam że to co niby jest zabronione w czasie karmienia może akurat nie sprawiać problemów naszym Malcom 🙂 Wiadomo że nie od razu wszystko ale warto próbować nowych, nawet tych "zakazanych" rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kasiulek Ty to jesteś bohaterka! 🙂 Ja się zastanawiam czy bym na tym polu nie urodziła 😁 😁 oklask Ci się należy. Tylko Kochane ja rozdam Każdej po limicie, bo tak obiecuję już kolejnej osobie i co kliknę to limit 🤨

Tak sobie czytam o porównaniach tych kosmetyków i ta dziewczyna odradza stanowczo sudocrem 😞 A ja np kupiłam i mam zamiar używać, a raczej miałam bo już sama nie wiem 🤨 Chyba przestanę to czytać, bo wyjdzie że wszystko mam ni takie co trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilka napisał(a):
Kasiulek Ty to jesteś bohaterka! 🙂 Ja się zastanawiam czy bym na tym polu nie urodziła 😁 😁 oklask Ci się należy. Tylko Kochane ja rozdam Każdej po limicie, bo tak obiecuję już kolejnej osobie i co kliknę to limit 🤨

Tak sobie czytam o porównaniach tych kosmetyków i ta dziewczyna odradza stanowczo sudocrem 😞 A ja np kupiłam i mam zamiar używać, a raczej miałam bo już sama nie wiem 🤨 Chyba przestanę to czytać, bo wyjdzie że wszystko mam ni takie co trzeba


Moja szwagierka też odradza sudocrem, używała początkowo przy pierwszym dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A właśnie zapomniałam, my się wczoraj tak śmiałyśmy że jak nasi faceci będą nas wkurzać to dolejemy im naszego mleczka do kawy albo przerobimy na naleśniki 😁 😁 i ja w nocy obudziłam się taka zalana, że musiałam przebierać piżamkę ( a dopiero co założyłam upraną prosto z suszarki zdjętą) i tak mi się przypomniał w nocy ten nasz wątek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sudocrem ponoć jest ok ale jak już przydarzą się odparzenia skóry - działa leczniczo i zostawia grubą warstwę ochronną zatrzymując wilgoć, linomag ponoć jak jest wszystko ok ze skórą pupciową bo dobrze nawilża i daje skórze oddychać 🙂 tak mówiła szwagierka 🙂 Ilka i tak wszystko wyjdzie w praniu 🙂) najwyżej mąż podskoczy do apteki 🙂 acha tych linomagów to jest też troche do wyboru z cynkiem, lanoliną zwykły i ten co mi polecała A+E 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!
tak czytam i powiem wam ze u mnie w szpitalu daja linomag i do pepka polecaja taki do pryskania , a mama mi mowila ze i sudokrem i linomag sa starymi kremami i najlepszymi wiec bez roznicy. m i kuzynka dala linomag wiec go wykorzystam a na potem mam sudokrem bo sama go duzo kupilam jeszce w UK

mi tez cieknie z cycolinow ale nie wiele jednak co pocieknie to trzeba wyrac koszulke i tak w kolko.
zaraz spadam bo musze kotlety smazyc bo chlopcy(czyli M i brat) wroca z pracy - razem pracuja 😁
a ja sei tak mecze w te upaly tzn duszno mi wczoraj az mnie glowa rozbolala i jak sie zaczel o lyskac na burze(i tak jej nie bylo obeszlo bokiem) to wyszlam na zewnatrz bylo super chlodno i mi ta glowa przeszla a stopy caly czas banki
dziss mi Maz wyniki odebral wiec jak wroci to zerkne jak tam wyszly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...