Skocz do zawartości

Lipiec 2012 | Forum o ciąży


sunshines

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • kasiulek85

    1495

  • kinia_nh

    1599

  • tosiaa

    2175

  • ania_p

    2270

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzwoniłam, jak się powtórzy to jadę do niego do szpitala,
oby się nie powtórzyło, póki co pakuję torbę, przynajmniej rzeczy dla siebie, bo dla małej nie mam wszystkich ubranek 😞 ale skurczy nie mam i brzuch też nie twardnieje, więc może to tylko niestrawnośc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka laseczki 😜

Aniu bidulko to Cię dopadło... 😞 a może zjadłaś coś starego, albo skwaśniałego? Oby to nic poważnego daj znaka jak byś jechałą do szpitala i przypadkiem zostawili Cię tam!!!

Kinia miło Cię czytać znowu 😁 😁 😁 dobrze ze powróćiłaś z zaświatów internetu hahaha 😁 😁 😁

Morskooka oczywiscie ze Cię przyjmiemy spowrotem do Nas!!! Na dobry początek dałam Ci oklask 😜

ja dzisiaj też czuwałam w godzinach 03:30-06:00 a w pokoju mam teraz 27,8 stopni idzie zwariować w tej temperaturze... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania trzymamy mocno kciuki żeby nie powtórzyło się! Ale tak jak piszesz to wygląda właśnie raczej na niestrawność. Jakby co daj znać co u Ciebie 😘

Kasialeczek mamy podobną temp. tylko na odwrót, u mnie 28.7 a u Ciebie 27.8 😁

Wiecie co ale jest jeden plus tych upałów.. Nikoś goni na golasa, zostawiłam Mu drzwi do łazienki otwarte i z sikaniem mam spokój.. Wchodzi do łazienki, robi swoje do nocnika (na kibelek robi z Tatą bo ja Go nie podnoszę), wylewa siki do kibelka i wraca do mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom Kinia to jakiś znak na pewno 😁 😁 😁 i oznaczać zapewne będzie ze to u mnie temp. wzrosnie ha ha ha 😁

idę zaraz po czeresieńki bo mi się zachciało 😜 tylko muszę jakieś tańsze znaleźć niż za 15 zł za kg bo tyle to nie dam!!! a później robię generalny pożądek na półkach bo aż razi jak się na to patrzy masakra!!!

Kinia to Nikoś juz praktyczni esam daje radę zuch chłopak z niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczk bidulko, to Ty płacisz takie pieniądze za czereśnie a u sąsiadów dwa duuuuże drzewa zmarnowały się 🥴 Mieliśmy od nich kilka razy ale tyle tego mieli że nie sposób było przejeść.

A Nikoś póki co radzi sobie, gorzej będzie w zimie jak trzeba będzie spodenki nosić 😁 Ale do tego czasu myślę że opanujemy sztukę rozbierania się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny kupowała któraś z Was EMOLIUM? Bo nie pamiętam po ile jest w aptece a chciałam porównać ceny na allegro, planuję zrobić zakupy właśnie przez neta bo jakoś nie uśmiecha mi się biegać po aptekach a Meżula samego nie wyślę 😜 Może zrobiłby zakupy ale dla mnie to sama przyjemność 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie w domu 28,5 🤪
na dworze w cieniu jest chyba chłodniej
Kinia ale ten Twój Nikoś mądry chłopiec,
moja siostra ma dwulatka, który nadal z pieluchą biega, ona cały dzień w pracy to nie ma kiedy zając się jego sikaniem, a teściowie którzy z nim siedzą w dzień nie za bardzo chyba chcą się nim zajmowac, najlepiej wsadzic w pieluchę i niech siedzi przed telewizorem całymi dniami, nawet jak na dwór z nim wyjdą to pohuśtają go trochę i do domu z powrotem,
doszło do tego że nie umie się bawic z innymi dziecmi
a od początku roku jak jeszcze nie miał dwóch lat non stop mówili że o września powinien iśc do przedszkola, na szczęście nie kwalifikuje się

czytałam sobie właśnie o jagodach, bo wczoraj jadłam i zastanawiałam się czy to aby nie po nich,
no i napisali, że jagody to w ciąży bardzo zdrowe, dużo witamin,
i jak się ma biegunkę to one wtedy wskazane są
na dzisiaj też kupiłam jagódki, ale chyba nie będę jadła na razie 😞
kurcze dziewczyny żeby to nie były hemoroidy, chociaż duże prawdopodobieństwo jest że mnie dopadną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasialeczek napisał(a):
Aniu nie zamartwiaj się!!! Jeżeli to hemoroidy ti przynajmniej uspokoisz się ze to nic powazniejszego wiem ze ąłtwo się mówi... ale są maści...a boli Cię odbyt? Bo przy hemoroidach jest ból przy wypróżnianiu i siedzenie.

dobra czas coś zrobić ze sobą 🤪

no właśnie wczoraj przy wypróżnianiu bolało,
jak siedzę to nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania to tak właśnie jest że jak nie ma się czasu to ciężko Dziecko nauczyć takich rzeczy jak sikanie do nocnika, u Nas myślę byłoby szybciej ale zdarzało się że odpuszczałam ☺️
No i spróbuj tak się nie martwić!! 😘

Tosia dzięki, ale mi jednak zależy na Emolium 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ależ macie temperatury, u mnie 25 st.C. Z tą nauką sikania to ponoć na każde dziecko przychodzi czas.. 🙂
Ania nie przejmuj się tylko jak się powtórzy jedź do lekarza i zobaczysz co powie, mi się kiedyś zrobiła bolesna kulka pod skórą w okolicy odbytu ponad 3 tyg z tym chodziłam i się panikowałam, naczytałam sie w internecie o hemoroidach i innych nieprzyjemnych rzeczach, poszłam wreszcie do specjalisty i okazało się ze mi sie jakś wydzielina zebrała zupełnie nieszkodliwe zjawisko, przepisał mi maść i po 1,5 tyg przeszlo.. wiec lepiej czasem pójśc do lekarza niż sie oczytywać i panikować. Będzie dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tosiaa napisał(a):
Widzę, że burza nadchodzi 😁 Dziś mam taką wenę, że chyba zrobię jeszcze drugie danie i placek z rabarbarem... 😮 Mam resztkę jagód i zastanawiam się czy pasowałoby posypać go nimi? Bo nie ufam swojemu podniebieniu w ciąży 😁

ja myślę, że spoko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!

Ania ja mam hemoroidy (pamiątka jeszcze po pierwszym porodzie) i dość często przy zaparciach krew na papierze toaletowym. Może przy tej biegunce po prostu z wysiłku popękały Ci naczynka w odbycie i stąd ta krew? Nie zamartwiaj się 🙂

Kinia super że już jesteś 🙂 Ale ten Nikoś to mądry chłopak, aż miło 😁
Ja odpuściłam z uczeniem Frania nocnika, mam za wielki brzuch żeby co chwila latać ze szmatą i ścierać jego siki, po prostu nie mogę się już schylać bo mi brzuch przeszkadza i chyba do nauki nocnikowania wracamy dopiero po porodzie, choć wiem że i wtedy będzie ciężko się do tego przyłożyć z racji obecności Małego Człowieka 😁

Morskooka pewnie dzidziuś po Tobie i mężu jest nieduże i będzie miało niedużą wagę urodzeniową. Nie martw się, jeszcze zdąży podrosnąć do porodu.

Kasialeczek ja też mam czereśnie, dzisiaj mąż kupił ale u mnie kosztują 9zł za kilogram a nie 15 😲

Tosia zupa cytrynowa? A co to za cudo? 😁

Z racji dobrego nastroju rozdam Wam po oklasku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...