Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam sie z Wami 🙂
Sandroos sól emską zapisała mi ginekolog i mówiła, że na pewno nie zaszkodzi ani mnie ani dziecku 😮 Amol wiem że jest z alkoholem ale do nacierania używałam przecież kilku kropel a nie całą butelkę 🙂 Już sama nie wiem co robić, bo nie chce mi się po raz kolejny iść do lekarki tylko po to żeby mi powiedziała że nic mi przepisać nie może.
Efek to raczej nie infekcja oskrzeli, bo osłuchowo nic nie ma a przy oskrzelach by było....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czyli trzy swiaty, ja bylam w dwoch aptekach i mi nie sprzedali tej soli emskiej, bo powiedzieli ze we wczesnej ciazy nie powinno sie uzywac...czyli cholera wie...

A amolu to mi gin zakazal do inhalacji, bo sie wchlania przez blony sluzowe..,, ale ogolnie nic nie powinno sie stosowac,bo malo kto sprawdza to badaniami. Jedynie antybiotyki sa przebadane, jesli chodzi o wplyw na plod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny , przepraszam , że wczoraj się nie odezwałam , ale mąż zrobił mi wyciaczkę po rodzinie i byłam wykończona 🙂
Zdaję relacje z wizyty u lekarza : maluszek ma 2 cm.,serduszko bije i jest wszystko w jak najlepszym porządku . Nie mam się co niepokoić tymi bólami najprawdopodobniej to ruchy jelit . Mdłości to oznaka wzorowej ciąży i trzeba to przetrwać za 4-8 tygodni powinny minąć 😮 , a na ból głowy szklanka coli z wciśniętą połówką cytryny 🙃 i tyle .
Strasznie się uspokoiłam i teraz czekam do następnej wizyty 😁
A i dostałam oczywiście skierowanie na badanie krwi i moczu .

Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doti, jesli ci nie przejdzie naprawde wzielabym ten Duomox, on nie ma zadnego wplywu na plod nawet we wczesnej ciazy.. Wielu pacjentkom u nas w szpitalu przepisuja go lekarza i zadna nie miala z tego powodu problemow z maluchem...

Walcz nebulizatorem nadal... wiesz ile ja sie elczylam z moich zatok???
25 dni ,ale na szczescie juz jest oki 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandroos pewnie jak mi nie przejdzie to wezmę, ale póki co problem mam z tym kaszlem mniejszy. Nie mogę ziewnąć ani nabrać powietrza ustami, bo zaczynam kaszleć, tak jakbym miała przesuszone wszystko i pełne łaskoczących kłaczków.

Dziś czuję się do d... Lenia mam na całego i mogłabym spać cały dzień. Niesmak w ustach cały czas. Na szczęście mdłości popuściły troszkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emilio to na szczęście tylko hormony 🙂
Ja mam ten luksus, że Mati posiedzi z moją teściową cały szczęśliwy a ja mogę leżeć i nic nie robić...

Wcześniej zjadam cebulkę smażoną z wątróbką. Smakowało jak cholera 🙂 Cebulkę mogłabym jeść na okrągło...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no hormony daja popalic ja nie lubie watrobki ale zazdrosze wam hihi ze sobie tak wszystko jecie ja nie wyobrazam sobie zjesc watrobke z cebulka 😞 jem tylko kurczaczka 😞 ja za to dzisiaj zajadam sie żurkiem Mmmmm pychota 🙂 ktorego przegryzam jogurtami i slodyczami 🙂. I stwierdzam fakt ze duzo jem zobaczymy rezultaty jak u lekarza na wage wskocze hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mamusie,
A ja wam powiem ze dzis tez nie mialam ochoty jesc,na sile musialam cos wciasnac w siebie i poprzestalam na musli na kolacje..Za to okropnie sie dzis czuje od rana boli mnie glowa do tego caly czas spiaca jestem :/ macie na to jakies sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi (mogę tak pisać?) ja nie mogę jeść wszystkiego, ale dostosowałam się do tego co mi mówi organizm. Jeśli na widok czegoś mnie mdli to tego nie ruszam. Czasem na następny dzień mogę już zjeść spokojnie. Na początku baaardzo przeszkadzał mi zapach smażonego, a teraz mi przeszło. Za to w dalszym ciągu nie mogę jeść nic słodkiego, bez gorzkiego posmaku w ustach, więc jak mam ochotę na kawałek czekolady albo ciastko to na własne ryzyko 😁 A najlepszy smak w ustach, bo przyjemnie słodki mam po umyciu zębów mocno miętową pastą hahahaa

Lenna na senność tylko sen 🙂 Na ból głowy też sen pomaga. Czasem jedno i drugie może być spowodowane zmianami ciśnienia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze tak Doti 🙂 oj mnie do teraz odrzucaja smazone smakolylki robione na tluszczu. Najczesciej co zjadam to jogurty i wlasnie jakis batonik czy cos slodkiego jakos mania na owoce mi przeszla musze miec ochote zeby zjesc. No i kwaśne koniecznie zupy mniaam ale ja to w ogole malo rzeczy lubie i czasami sama nie wiem co jesc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyszłam tu dzisiaj i nawet nic nie napisałam hehe. Dziś rano robiłam sobie teścik u przyjaciółki. 2 kreseczki ! Chyba Jej toaleta jest szczęśliwa hihi 😁 Prawde mówiąc bardzo chciałam mieć dziecko ale jakoś się nie staraliśmy z chołpakiem 🙂 2 razy już poroniłam i mam nadzieję, że tym razem będzie zupełnie inaczej 😲 Teraz dbanie o siebie i maleństwo na pierwszym planie ! W poniedziałek na 8:50 mam pierwszą wizytę u ginekologa i wtedy będzie wszystko wiadomo 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa ja tez poronilam 1 ciaze w pazdzierniku. Teraz musisz tylko o siebie dac i lekarz za pewne przepisze ci leki podtrzymujace ciaze bo ja dostalam Luteine 50 do 3 miesiaca mam ja zazywac stwierdzil ze tak w formie zabezpieczenia zeby znow nie bylo przykrosci 🙂 ja wizyte mam na 16 lutego 🙂 wtedy bede juz w 11 tygodniu az sie doczekac nie moge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...