Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2012 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    2758

  • Doti

    2120

  • Emilia1991r

    2246

  • karolka84

    3424

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam, widze ,że wczoraj rozmowy trwały do póznych godzin nocnych 😉
Ja dzisiaj w dobrym chumorku , popołudniu odbieram małą ze szkoły i jedziemy całą rodzinką na 2 godzinki na basen potaplać się 😁
Moja dzidzia już chyba ma mało miejsca , bo coś czuje dzisiaj bóle więc macica pewnie się powiększa 🙂 teraz to będzie dopiero się rozpychał z łokciami 😜
Pozdrawiam mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jakiś czas temu (ok 4/5 m-cy temu) kupiłam taki komplecik dla Malucha 🙂 nie wiedząc, że będę w ciąży 😁 ale bardzo mi się spodobał i nie mogłam się oprzeć 😜 ale na wigilię będzie jak znalazł ! 😉 hehe

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/109/imag0024uu.jpg/][IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5366/imag0024uu.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!
Emilko na drugim forum na którym się udzielam dwie dziewczyny już w 12tc na USG dowiedziały się, że będą miały chłopca 🙂 łatwiej rozpoznać chłopaków z wiadomych przyczyn 🙂
Co do ruchów to też różnie bywa. Ja w pierwszej ciąży poczułam je koło 18 tygodnia, teraz jeszcze nic nie czuję, ale moja koleżanka pierwsze ruchy w drugiej ciąży poczuła na początku 10 tygodnia a wcale szczupła nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tussiiaa napisał(a):
kozinka - to musisz być jednym z nielicznych przypadków 😜
ale niektóre nie chcą poznawać płci dziecka aż do porodu 🙃

bo jak mi to powiedzial lekarz- na tym starym aparacie to jeszcze nie widać było a poza tym nóżki mialo podkurczone 😁 a teraz się zastanawiam czy wogóle chce wiedzieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...