Skocz do zawartości

Poronienia | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A co do kleszczy, to i u nas są, ale jakoś narazie mieliśmy to szczęście 🙂
Moja teściowa od 3 lat leczy się na boreliozę, zaraziła się właśnie od kleszcza. My siebie i dzieci smarujemy sprayem na kleszcze i zobaczymy... jak ma nas ogryźć, to zrobi to nawet w trawie pod bolkiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A czy któraś z Was wierzy we wróżby??

Wiecie co?... znalazłam przypadkiem fajną stronke...trzeba się zarejestrowac- podac dane i nr tel później wybrać darmową rozmowe i sama "wróżka" dzwoni do Was. 15 minut z nią gadałam!

Powiedziała dużo ciekawych rzeczy...a co najdziwniejsze- prawde 🤪

Powiedziała że dzidziusia nie widzi w tym roku 😞 ale w przyszłym tak i że to ciąża bliźniacza 🙃 Parka 🙂 Zaczełam się śmiać...a ona poważnie drugi raz powtórzyła. hmmm ciekawe.. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale przypomniało mi się, że w podstawówce, na dyskotece andrzejkowej mój byt pierwszy wyszedł za próg i faktycznie wyszłam pierwsza za mąż...
i raz spędzając wspólnie z moim W. andrzejki u mnie w pokoju (byłam w drugiej klasie liceum) laliśmy wosk i wyszła matka z dzieckiem na rękach, a pół roku później zaszłam w ciąże 🙂 🙂 🙂

... a co jeszcze Ci powiedziała??
a co do rozmowy darmowej, to poczekaj na rachunek telefoniczny:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi w sumie nikt nie wróżył, za to mojemu koledze taka dość sędziwa kobieta powróżyła. Chyba nawet nie była taką typową wróżką, tzn. nie miała swojego salonu wróżbiarskiego, poprostu miała jakąś tam wiedzę, a mój kolega znalazł się u nie przypadkiem w czasie podróży, zabrakło mu paliwa, komórke miał rozładowaną więc chciał zadzwonić i poszedł do pierwszego lepszego domu w pobliżu, trafił na nią. Sama zaproponowałą mu, że coś mu powie - i tak powiedziała mu bardzo dużo rzeczy, które później się wydarzyły.

A co do linka o reinkarnacji, niestety nie mogę skopiować linka bezpośredniego do danego artykułu, ale zróbcie tak:

Wejdźcie na stronę poniżej

http://www.nautilus.org.pl/

Z prawej strony wybierzcie życie po śmierci
Potem wybierzcie Reinkarnacja
i przeczytajcie następujące artykuły:

" 😜amięć z wcześniejszego wcielenia powraca w najbardziej zaskakujących momentach. Największe wrażenie robią dzieci, które mówią o swoim ?byłym życiu?. "

"Czy dzieci znają swoich rodziców przed narodzeniem? Czy mogą ich wybierać?"

?On wysyła czasami dzieci na dół...? ? intrygująca relacja dziecka, które swoimi słowami wprawiło w zdumienie rodziców.

?Samolot płonął, nie mogłem się wydostać!? ? niezwykły przypadek chłopca, który jest przekonany, że kiedyś zginął w płonącym samolocie.

Macierzyństwo jest największym cudem. Miłości matki do dziecka nie można porównać z żadną inną. Układ ?matka-dziecko? zawiera w sobie jednak wielką tajemnicę...

W Polsce także zdarzają się przypadki dzieci, które pamiętają wcześniejsze wcielenia! Film ?The Boy Who Lived Before? poruszył wiele osób. Mamy nowe relacje o dzieciach pamiętających ?życie przed życiem?.

Historia Camareona, 4 letniego chłopca pamiętającego swoje poprzednie życie jest poruszająca. Znamy takie historie bardzo dobrze!

Dzieci pamiętające wcześniejsze wcielenia to temat, który pojawia się w różnych tekstach. Warto śledzić te publikacje. Pokażemy Wam to na przykładzie pewnego forum.

Moja córka w wieku 2 lat opowiadała rzeczy, które mnie zadziwiły! ? oto kolejna relacja potwierdzająca zjawisko reinkarnacji.

Przerażeni rodzice wysłuchują opowieści ich dziecka, które opowiada kulisy... własnej śmierci!

Dzieci pamiętające swoje wcześniejsze wcielenia budzą zdumienie rodziców - to zdarza się częściej, niż myślicie!

Miłego czytanka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No dobra dziewczynki nie będę przeciągać. Co ma być i tak będzie. Jak słusznie Madzia zauważyła powinnam dostać 15 okresu...

🙂 😆 :P 😘 😘 😘 😘 🙂 😆 :P 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 JESTEM W CIĄŻY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 🙂 Nie dziękuję 🙂

Pomódlcie się dziewczynki za mnie bo trochę się boję, ale bez paranoji. Byłam dzisiaj u gina. Jeszcze za wcześnie na cokolwiek, jedyne co niedobre, to to, że złapałam infekcje od samego poczatku i muszę brać antybiotyki. A jutro seria badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Test zrobiłam już w niedzielę wieczorem, czyli dzień przed terminem spodziewanej @. Wyszedł pozytywny, ale moja reakcja byłą zupełnie inna niż poprzednio. Oczywiście ucieszyłam się niezmiernie, ale już nie tak jak wcześniej. Szybko jakoś zeszłam na ziemię, tak sama z siebie. Być może dlatego, że w sumie jest tak wcześnie i jeszcze wszystko moze się zdarzyć. Wolę się nie nastawiać aż tak bardzo jak wtedy i nie schizować.

Mam nadzieję, ze tym razem się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...