Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂tak sobie pomyślałam,że poczekam jeszcze z tydzień nie będę robiła bety,tylko pójdę do innego lekarza.Kurcze jest płyn owodniowy,pęcherzyk,macica powiększona,dwa testy pozytywne...więc to musi być ciąża,tylko wczesna.Kupię sobie witaminki i poczekam aż dzidzia będzie już widoczna.A poza tym nic mi nie dolega oprócz tego kłucia raz z jednej strony raz z drugiej,więc szkoda znowu moich nerwów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja bym chyba też zrobiła to badanie albo poszła na biegu do innego lekarza.

Cichutko tu dzisiaj. Pewnie wszystkie spacerują 🙂
Mój mąż zażyczył sobie dziś fasolkę po bretońsku i powiem Wam, że gotowanie takich dań to wyzwanie. Nie żeby to jakieś skomplikowane było, ale te wszystkie zapachy i próbowanie. Masakra 🤢
Zrobiłam też ciasto na jutro na imieniny mojego bratanka, ale i to nie sprawiło tyle radości co zawsze. Ciężko mi teraz w kuchni. Mam nadzieję, że choć Ci inni się najedzą i będzie im smakować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć.Myślicie,że teraz inny lekarz powiedziałby mi coś innego?ogólnie dobrze się czuję,tylko zmęczenie mnie dopada(nie sądzę żeby to była ciąża poza maciczna bo nic mi nie dolega)może faktycznie za wcześnie jest dlatego wolę poczekać.Nie mogę tak skakać po lekarzach bo przez przeprowadzke do innego miasta straciłam ubezpieczenie,i jestem w trakcie załatwiania innego.Moja ciekawość co do dzidzi narazie się uspokoiła a jeżeli będzie mnie coś niepokoiło to wybiorę się do innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciężko stwierdzić co by powiedział. Czasem na początku jest tak , ze dziś nie widać nic, a za dwa dni widać dokładnie, no i pewnie tez dużo zależy od sprzętu.No ale tydzień na lekarza można poczekac, a w miedzyczasie sie upewnić i zrobić betę, to badanie naprawdę może dużo powiedzieć- tylko trzeba zrobić w odpowiednich odstępach czasu żeby miało sens. Poza tym Jak masz ten wynik to obojętnie co powie lekarz to moe rzucić nowe światło na sytuacje i rozwiać ewentualne niejasności. No ale oczywiscie na zasze wszystko jest mozliwe- moze sie pozniej okazac ze mimo dobergo przyrostu bety cos jest nie tak, albo na odwrot. Wiadomo, ze jedno badanie nie da odpowiedzi na wszystkie pytania, pozatym kazdy przypadek jest inny.

Ja dziś pierwszy raz od paru tygodni wyszłam z domu, byliśmy u znajomych na grillu. Od razu lepiej sie czuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂w końcu korzystam z ładnej pogody 🙂Posprzątałam mieszkanie, umyłam okna i byłam na dłuugim spacerze z moim mężusiem. Musze przyznać, że teraz leże i kwicze, bo wszystko mnie boli...ale przynajmniej spożytkowałam ten piękny dzień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Wpadłam się przywitać i życzyć Wam udanej niedzieli 🙂 My wczoraj spacerowaliśmy po parku. Mój synek trzymany przez mnie za rączkę przeszedł sam pół parku a później jak wróciliśmy do domu padł jak betka nie miał siły ruszyć rączką ani nóżką 🙂 Dzisiaj też wybieramy się na rodzinną wycieczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny jak niedziela mija?spałam całą noc a obudziłam się i jestem dalej spiąca.Wczoraj skorzystałam z pogody i wyszliśmy z moim lubym na spacerek.Strasznie się męczę chodzeniem,co jakiś czas robiliśmy przystanek alaska 🙂 żeby usiąść,ogólnie czuję się dobrze.I nie wiem czemu ale czuję,że z moja kuleczką jest wszystko dobrze i że niedługo już ją zobaczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, widzę każda korzysta z pięknej pogody 🙂 aż grzech siedzieć w domu, a ja oczywiście pracuję 😞 ale trudno wczoraj poodychałam świeżym powietrzem...
Jedna osoba z mojej rodziny wie, że jestem w ciąży (oprcz Tatusia oczywiście) i wczoraj mówi do mnie, że już mi sporo brzuszek wystaje i w sumie pewnie każdy by się chciał zapytać o niego, ale ja ostatnio straaasznie przytyłam (hormony, brak miesiączki itd.) od ubiegłego roku jest mnie więcej ponad 20 kg ;/ także chociaż taki plus, że nikt nic nie pyta, bo napewno nie chcą mi zrobić przykrości...i może nawet nie myślą, jaka jest prawda 🙂 21 marca idęna usg i jeśli wszystko jest ok, to zamierzamy powiedzieć Rodzicom 🙂 a później to już samo się rozejdzie 🙂
po wczorajszym dniu byłam tak strasznie zmęczona, pomagałam na konsolacji, bo głupio mi było siedzieć jak mama, siostra latały a ja co jak księżniczka? może jakby wiedziały to same by mi kazały siedzieć a tak...plecy chciały mi pęknąć, głowę rozsadzał ból, a nogi...pierwszy raz chyba poznałam ból spuchniętych nóg...masakra...ale dzisiaj mój pozwolił mi pospaćdo 9 także wszystko samo przeszło 🙂 i to słonko...kocham je...odrazu się człowiek lepiej czuje 🙂 a jak Wam mija piękna niedziela?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś chyba niedobrego się dzieje.Dziś złapał mnie taki ból jak na miesiączkę,tylko nie mocny...potrwało to 10minut i przeszło.Jakiś czas temu też miałam taki ból jeszcze zanim zdążyłam pomyśleć o tym żeby zrobić test.Troszkę się przestraszyłam,że może coś nie tak jest.Czy wy też tak miałyście? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂 kolejny piękny dzień za nami, wykorzystałam go na całego 😁 Muszę sie pochwalic, ze od wczoraj super się czuje, może to moje dolegliwości puszczają na dobre?? Oby tak było...
Kurcze Kasia nie mam pojecia, co to może byc za ból, ale na pewno nie możesz go lekceważyć. Mi zawsze ginka powtarza, ze kłucia lub inne bóle w podbrzuszu mogą sie przydarzyć, ale jeśli zacznie mnie bolec jak na okres to mam jak najszybciej isc do lekarza, jak nie do niej, to do innego ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To był taki promieniujący ból po całym podbrzuszu i aż do krzyża...trwał krótko,nie był silny ale był.Może to dlatego,że mi brzuch puchnie?bo już swoich spodni biodrówek,które nosiłam wcześniej nie dam rady zapiąć.Kurcze boję się po tych lekarzach biegać bo znowu któryś mi nagada i wystraszy 🤢 cholera mam nadzieję,że jednak będzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz, każdy organizm reaguje po swojemu. Mnie tez jeszcze bolą piersi. Mi się zdarzyło zasłabnąć w kolejce na badania, bo było jak dla mnie strasznie duszno, chociaż inni stali w kurtkach. może podobnie jest u Ciebie z gorącymi kąpielami, jest za duszno stad i jest Ci słabo... To tez moja pierwsza ciąża i nie mam niestety porównania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia pęcherzyk nie musi być na środku macicy, może być w każdym możliwym miejscu w środku, zależy gdzie sie zagnieździ. Jak byłam w szpitalu ostatnio to leżała ze mną na sali dziewczyna i przyjęli ja właśnie z klującym bólem po bokach. Lekarze orzekli, ze nic jej nie jest, ze jakieś więzadła się poszerzają czy przemieszczają już nie wiem no i ze jajniki tez mogą bolec na początku. Ja akurat takich objawów nie miałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...