Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Dziewczyny,
przejrzałam na spokojnie forum, Agnesa tak bardzo Ci współczuję, trzymaj się Kochana. A co do niesprawiedliwości na tym świecie to zgadzam sięz Wami w 100%, też jak widzę u mnie pod monopolem dziewczynę z wielkim już brzuchem pijącą piwo i palącą fajkę to mam ochotę do niej podejść i jej poprostu natrzaskać...Bo my codziennie drżymy o zdrowie i życie naszych nienarodzoych Dzieci i czasem spotyka nas taki straszny zawód, a taka niczego sobie nie żałuje, lekko żyje, nie dba o sobie i donosi i urodzi zdrowe Dziecko, gdzie jest sprawiedliwość???
Odnośnie smaku w ustach, też go mam...pomagają mi gumy do żucia bezcukrowe, miętowe czy owocowe obojętnie, ale fakt, że tak na dłużej, to nie pomaga nic 😞
Wiecie co, wczoraj poszłam sobie kupić spodnie,s bo wchodzę tylko w dresy, no a a pogrzeb w dresach wiadomo, że nie pójdę i stwierdziłam, że kupię sobie ciążowe, bo zwykłe za chwilę będę na mnei za małe i najzwyklejsze, poprostu szmaciane spodnie tyle, że ciążowe 110zł!! no przecież to jest paranoja, nie różnią sięniczym od spodni z rynku za 50zł tylko mają kawałek ściągacza,który napewno nnie jest wart 50zł. Baba mi chciała jeszcze wcisnąć legginsy, ale dobrze, że wcześniej sprawdzałam na allegro bo już za 20-30zł można kupić, a ona miała po 60 ;/ przecież to jest chore...jak powiem już rodzcom o ciąży, to poproszę mamę, żeby mi zwykłe dresy itd poprzerabiała na ciążowe...jest szwaczką więc napewno da radę...
A Wy macie już za sobą zakupy odzieży ciążowej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma jeśli Ci nie zależy na nowych to możesz kupić na allegro używane ciążowe z dobrej firmy np h&m mama na licytacji i na pewno zapłacisz dużo mniej niż sto złotych, a często wyglądają jak nowe. Tesli nowe to z takich firm niezbyt znanych na allegro kupisz tez za parędziesiąt . Polecam licytacje bo można naprawdę na okazje trafić. No tylko wiadomo- pogrzeb nagła sprawa to trzeba na już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja to juz od 2 tyg śmigam w ciążowych 🤪 Na szczeście wszystkie spodnie mam po dwóch starszych siostrach, które tez niedawno rodziły 🙂 Wczoraj byłam na mieście, chciałam kupic rajtuzy ciążowe, ale nigdzie nie znalazłam. W H&M w ogóle nie mieli rzeczy ciążowych, a w c&a cos było, ale same szmaty i wszystko powyżej 100 zł 🤔 tez wole na allegro popatrzec albo po szmateksach połazic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie jestem zła na siebie, bo już dawno oglądałam na allegro ciuszki, ale wiadomo, brzucha jeszce nie mam wielkiego, chodzę w dresach, a żeby nie zapeszyć to nie chciałam za szybko kupować...a tu masz Ci los...jutro ten pogrzeb...chcąc nie chcąc musiałam kupić nowe bo w lumpkach nic nie znalazłam 😞 trudno, mam nadzieję, że mi chcoaiż posłużą jeśli nie do końca to przez kilka miesięcy chociaż...
Wiecie, co wczoraj się wieczorem okropne czułam, bolała mnie głowa, jak wstawałam to mi się kręciło, i wszystkie mięśnie bolały mnie tak jak przy grypie...Mój chciał mnie na pogotowie zawieźć, ale nie chciałam, bo napewno by mnie zostawili, a już wystarczy niesczęść w rodzinie...tymbardziej, że jeszcze nikt nic nie wie...dzisiaj czuję się normalnie chociaż głowę mam ciężką...ale mam nadzieję, że to z nerwów z stresu i że wszystko jest w porządku...w środę mam wizytę także wszystkiego siędowiem co i jak z moim Maleństwem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spokojnie! to na pewno z powodu tych przeżyc w ostatnich dniach! po prostu byłaś zmęczona.

Karolka- jeśli chodzi o rajtuzy ciążowe to jakiś czas temu widziałam gazetkę ze sklepu calzedonia i tam mieli duży wybór. Na allegro widziałam tez dużo z firmy fiore i nie drogie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka, ja miałam przed ciążą większy brzuch niż Ty teraz ;p także nie mam porównania 🙂
Nie może nie miałam wielkiego ale tłuszczyku troche na pewno było i teraz wieczorem jak jestem najedzona i pewnie nagazowana to mi wywala taki brzuch, że szok...zdaję sobie sprawę, że to jeszcze nie brzuszek ciążowy, ale fakt jest faktem, że w spodnie, które kupiłąm w styczniu nie wejdę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie też się wydaje, że mi brzuch wywaliło. A już wieczorem jak dojdą wzdęcia to istny koszmar. Boli, aż nie można się ruszyć. A nie jem tyle, bo na samą myśl mnie mdli. Jem prawie same owoce i nabiał. Gazowanego nie piję, bo przyjmuję tylko miętę i herbatki z kopru włoskiego. Nawet woda mi średnio podchodzi.
Cisną mnie wszystki ciuchy, pewnie niedługo będę musiała rozejrzeć się za większymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Mi też już brzuch widać ale przy drugiej ciąży to podobno szybciej brzuszek wyskakuje 🙂 Nie objadam się a już mam 2 kg na plusie 😞 Teraz cały czas mogłabym jeść wszystko co kwaśne. Od wczoraj męczyłam moją mamę o zupę pomidorową. Jeszcze dołożyłam sobie do niej soku pomidorowego żeby była bardziej kwaśna mmmmm pycha 🙂 Ostatnio przerabiam cały czas śledzie w śmietanie, ogórki kiszone i żelki misie haribo 🙂 Nie mam już do siebie siły. Co do ubrań ciążowych to Ja już w zeszłym tygodniu zaszalałam na allegro i kupiłam sobie 4 tuniki, 3 sukienki i legginsy. Tuniki już przyszły i jestem z nich bardzo zadowolona, legginsy przyszły za duże w jedną nogawkę zmieściłyby się dwie moje nogi 😮 Oddam je mojej babci bo jest takich większych rozmiarów więc na nią pewnie będą dobre. Na sukienki czekam zobaczymy co mi przyjdzie. Jedynym minusem kupowania na allegro jest to ,że nie można tego przymierzyć i można się naciąć chociażby z rozmiarem czy jakością materiału. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie lubię kupować ciuchów na allegro, bo właśnie nie wiadomo na co się trafi. Najgorsze, że jestem niewymiarowa i utrafić z ciuchem to sztuka, a co dopiero bez mierzenia. Chyba, że zmierzę coś w sklepie i takie samo znajdę taniej na allegro to tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To prawda, ze roznie z tymi ciuchami bywa... ja tez sie pare razy nacięłam, spodni albo butow juz bym nie kupila, bo zawsze trafiam na za małe 🤔, ale takie tuniki to maja raczej rozmiary uniwersalne, bo przeciez sa luźne 🙂 Legginsy i rajstopy grubsze tez bede zmuszona na allegro kupic, bo w sklepie nie moge znaleźć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...