Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam moje drogie kolezanki 😉
wybaczcie moja dluzsza nie obecnosc ale nie mielismy internetu 😞
Mysle ze wroce teraz do was juz regularnie 😉
Wyobrazcie sobie ze od tamtego czasu kiedy ostatni raz pisalam w srode mam dopiero 1 usg i w piatek pierwsza wizyte u lekarza...
Cholerna Francja 😠
Mam duzo zaleglosci nawet nie wiem czy bede w stanie je nadrobic chyba nie bardzo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka84 mi tez juz widac sporo brzuszek i nie dopinam sie w spodnie 😉
Widzialam ze pisalyscie o wyprawkach ja po pierwszej coroni przywioze sobie z polski a zreszta w paryzu takie rzeczy leza w workach z metkami na ulicach meble sprzety ciuchy wszytsko czego dusza zapragnie i nowe..
Wiadomo napewno kilka rzeczy kupie ale wiekszosc mam po pierwszej coroni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka to twoje pierwsze dziecko ?
Co do wyprawki ja przy mojej lence zaczelam dosc wczesnie i odradzam bo pozniej mialam fiola pralam te ciuszki prasowalam i ukladalam w szafkach po kilka razy ze by sie nie zakurzyly albo ze by miejsca wystarczylo jak przybywalo nowych takze w tej ciazy zostawiam takie rzeczy na sam koniec a jezeli juz znajde cos na mojego maluszka to chowam to narazie do duzej torby podroznej , oczywiscie pewnie skusila bym sie wejsc do sklepu z moda dla maluszkow ale wyszla bym z torba zakupow wiec wole narazie nie 😉 i zaspokajam sie wystawami ;}
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wiem karolka wiem ja tu jestem od 23 stycznia we francji..
straszna jest ta bariera jezykowa dlatego tak dlugo wszystko zalatwiam
nawet nie wiem czy nie mam blizniakow hehe pfu pfu wypluwam 😉
szybciutko ci brzuszek widac przy pierwszej ciazy 🙂 🙂 ale to sprawa indywidualna 😉

Danusia 1985 - mysle ze nie masz sie czyms stresowac :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do bolow brzucha u mnie tez sie zdarzaja ale czytalam ze to normalne zreszta przy pierwszej ciazy tez tak mialam na poczatku , niestety ja nie pracujea bardzo bym chciala ale z moim widocznym brzusiem raczej pracy nie dostane a moj wczesniejszy pracodawca da mi prace za miesiac kiedy on nie wie nic o mojej ciazy wiec jak sie dowie napewno odmowi.dobrze ze chociaz moj Szymus pracuje 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka nie wiem tak slyszalam 😉
Dziewczyny przed chwila mialam telefon z ogłoszenia pozostawionego na POLONICE
Jutro mam rozmowe o prace na 3godzinki tygodniowo ale zawsze cos 🙂 🙂 🤪
Tysiace ogloszen a akurat ja dostalam telefon cud normalnie 🙂
Szefowajest polką 🤪
Bylo by swietnie gdy bym dostalata prace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Nie było mnie od wczoraj na forum a tu 10 stron do czytania 😮 Później nadrobię zaległości 🙂
Ktos_wyjątkowy fajnie ,że do nas wróciłaś bo się zastanawiałyśmy czy wszystko u Ciebie dobrze.
Gabrysczyamelka witamy wśród październikowych mamuś, mamy nadzieję ,ze już z Nami zostaniesz. Ja mam dzisiaj kiepski dzień, obudziłam się z okropnym bólem głowy i gardła. Ogólnie bolą mnie wszystkie kości, ledwo się z łóżka podniosłam 😞 Muszę się czymś zacząć leczyć żeby mi się to choróbsko nie rozwinęło 😞 Później jeszcze do Was zajrzę teraz korzystając z tego ,że mój mąż wrócił z pracy i zajmie się Mikołajkiem idę się położyć.
Danusia trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę. Napisz Nam koniecznie jak czuje się Twój dzidziuś.
Karolka fajny brzusio 🙂 U mnie też już widać i w spodnie już się niestety nie mieszę muszę przeprosić się z ciążówkami po Mikołajku plus dokupić jakieś nowe bo ile można w legginsach chodzić>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ jak byś miała ta pracę, to czas by Ci szybciej leciał 🙂 chociaż ja juz mam swojej dosyc 😜
Larosa kuruj sie dziewczyno, bo pozniej nie jest latwo sie wygrzebac z takiego choróbska, jak nie mozna prawie niczego brać 😞
Danusia czekamy na info!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie na szczęście jeszcze żadne choróbsko nie dopadło 🙂 Zamiast tego prawie chodzę w domu po ścianach;/ niestety mąż w pracy do późnego wieczora 😞 a ja całe popołudnia prawie leże i nic nie robię bo teściowa aż za często dogląda czy aby się nie przemęczam;/ nie wolno mi dosłownie już nic zrobić 😞 a przecież ja nie jestem chora 😞 ale ona tak się przejęła tym że po raz pierwszy zostanie babcią że nie przemówisz jej do rozsądku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, właśnie wróciłam od lekarza. Wygląda na to, ze wszystko jest dobrze, dzidziuś 10 dni temu miał 0,7 cm, a dzis ma 2,07! serduszko ładnie bije i wygląda na to ze jest dobrze 🙂 Kamień spadł mi z serca, dzisiaj cały dzień chodziłam zdenerwowana i z tego wszystkiego z tych nerwów wszystkie objawy ciąży nagle zniknęły, ale jak sie dowiedziałam ze jest ok to z powrotem wszystko czuje- dziwne 🙂 to już jakaś paranoja...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia bardzo się cieszę ,że z Twoim maleństwem wszystko w porządku nie potrzebnie tak się denerwowałaś. Ale wiem ,że ciężko jest się nie martwić bo sama przed wizytą u mojej gin też zawsze chodzę zdenerwowana.
Gabrysczyamelka tylko pozazdrościć takiej teściowej 🙂 Ciesz się ,że możesz sobie odpoczywać kiedy tylko chcesz bo Ja przy moim rocznym Mikołajku nie mam takiej możliwości. Zwłaszcza jak teraz zaczął chodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...