Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka na pewno wszystko będzie dobrze i może wyciśniesz od swojego gin płeć 🙂
Czerwcówka współczuję Ci tak częstego wstawania do Twojej Niuni 😞 Mój Mikołajek idzie spać o 20 i wstaje 7 - 8 rano. Przesypia calutką noc nie raz się tylko przebudzi na sekundkę jak mu smoczek z buzi wypadnie albo jak się odkryje. Ale wystarczy dać mu monia i śpi z powrotem.
Ale żeby nie było tak słodko w dzień śpi tylko raz 1,5 - 2 godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,wracam po długiej przerwie,nie odzywałam się bo nie miałam do tego głowy...dosłownie.Bardzo źle się czułam,a teraz na dodatek chyba się przeziębiłam po wczorajszym spacerku,zmarzłam niemiłosiernie taki wiatr był.Wybieram się dziś na poszukiwanie pracy,muszę gdzieś się dostać to potem choć parę groszy będę miała.Wiadomo,że na faceta nie ma co liczyć całkowicie.A jak tam u was dzionek się zaczął? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙃
Cześć Kasiu, dawno Cię nie było, zastanawiałam sięco u Ciebie słychać? Byłaś już u lekarza? Przeziębienie wyleż póki jesteś w domu, ja też byłam przeziębiona, a teraz katar mi sięciągnie już3 tydzień...
A z pracądobry pomysł, bo będziesz miała ubezpieczenie, tylko czy czujesz sięna tyle dobrze jeszcze, żeby zacząć pracę? A jak Twój brzuszek? Nie jest jeszcze widoczny?
Karolka, super, że wyjazd się udał, ale Ty tam kochana uważaj na siebie...
Larosa, świetny wątek założyłaś z tymi zdjęciami 🙂 szkoda, że mam popsuty apart, bo też bym się pochwaliła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kasiu, nie wiem czy ukrywanie ciazy przed pracodawca to dobry pomysl. Za niedugo juz bedzie widac a jak sie zorientuje mozesz miec spore nieprzyjemnosci z jego strony 😮 no i pamietaj ze nie kazda prace w ciazy mozna wykonywac 🤨

Kurcze ja cala noc nie spalam, zjadlam pizze z sosem czosnkowym i strasznie mnie w nocy bolal zoladek, ledwo zyje, na dodatek dzis wikeczorem mam wizyte i juz sie strasznie denerwuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi smakowal, ale raczej nie jem bo lekarka mowila zeby czosnku nie jesc, ale w takim sosie z pizzeri to pewnie wiele czosnku nie ma tylko jakies doidatki smakowe, wiec zjadlam ale juz wiecej tego nie zrobie, w nocy bolal mnie zoladek i caly czas myslalam ze bede wymiotowac, trzeba uwazac co sie je 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ufff... wreszcie nadrobiłam weekendowe strony 🙂
co do włosów jeszcze to ja również mam krótkie i rude i na dodatek mam asymetrię, ale nie zamierzam zmieniać fryzury tylko dlatego, że będę miała dziecko. czy koniecznie musimy wyglądać jak matki polki? miałam nawet pomysł zapuszczać i zaczęłam, bo kiedyś całe życie prawie miałam dlugie, ale teraz nie umiem. drażni mnie jak wchodzą na ucho, jak nie układają się z tyłu i w ogóle nie dam rady 🙂
wesele też będę miała, ale w czerwcu, więc liczę na to, że jeszcze sobie coś ładnego dam radę kupić, a z tańczeniem to zobaczymy jak się będę czuła.
śliczne torty robicie 🙂 sama też piekę, ale takich arcydzieł nie potrafię.
danusia też tak raz zrobiłam i od tego czasu nie jem sosu czosnkowego, choć go uwielbiam na pizzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My w piatek wieczorem bylismy u znajomych. Niewiele tam zjadlam, ale pilam sok bananowy, zjadlam kilka koreczków i ze 3 kawalki arbuza. ledwo wrócilismy od nich, a ja juz wisialam na kibelku. W szoku bylam, bo myslalam, ze wymioty mam juz za poba, ale widocznie organizm czegos nie przyjal, albo dzidzi nie smakowalo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja, ja nie zmienilam koloru wlosów, zeby wygladac na matka polka, tylko, zeby nie musiec ich farbowac co 3 tygodnie dwoma farbami na raz, bo niestety w tylko taki sposob rudy mi wlosy chwytał 🙂
Ja sie przyznam, ze nie czytalam waszych wpisow z weekendu, bo jak zobaczylam ile ich jest, to sie lekko przerazilam i skapitulowalam 🤨 Ja ide na wesele w czerwcu, ale na razie mie ma co kiecki wybierac, bo nie wiadomo na ile brzuszek urosnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja szukam pracy takiej żeby nie trzeba było dzwigać ciężarów,brzuszek taki delikatnie zaokraglony i myślę,że szybko nie urośnie bo jeszcze wcześnie jest.Najwyżej w ostateczności będę nosiła szerokie tuniki 🙂...też tak można.Tak czy siak muszę zaryzykować i ukryć to przed pracodawcą bo innego wyjścia nie ma.Kto nie ryzykuje ten nie żyje.... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Tak jak wczoraj przypuszczałam moje dziecko zrobiło mi dzisiaj pobudkę o 7 rano a ,że położyłam się przed 2 to teraz po ścianach chodzę 😞 Ale to na moje własne życzenie bo się nocny marek ze mnie zrobił.
Danusia na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Twoją dzisiejszą wizytę.
Kasiu zastanów się czy na pewno warto teraz zaczynać pracę bo tak jak dziewczyny powiedziały nie powinnaś teraz się przemęczać a poza tym pracodawca lada chwila zobaczy brzuszek i co wtedy? Chyba ,że od razu powiesz o tym ,że jesteś w ciąży.
Co do fryzury to uważam ,że każda z Nas powinna wyglądać tak żeby sama ze sobą czuć się dobrze 🙂
Długość włosów czy ich kolor nie ma wpływu na to jakimi mamami będziemy 🙂 Moja siostra cioteczna po urodzeniu dziecka weszła do łazienki i ogoliła się maszynką na 0,5 cm (a miała włosy do pasa 🙂) bo stwierdziła ,że wkurza ją jak jej maluszek wiecznie ją ciągnie za włosy. To jak wyglądamy jest tyko i wyłącznie Naszą sprawą i nie ma się co przejmować tym co powie np. sąsiadka.
Co do czosnku to Ja też ostatnio nie mogę go jeść ogólnie zauważyłam ,że nie mogę teraz bardzo ostrych rzeczy (przed ciążą uwielbiałam ostre sosy i przyprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny szukalam po aptekach tych tabletek PregnaPlus i nigdzie tego nie ma. jak juz to na zamowienie. No wiec zamowilam, ale za 48 zł 🤪 w miescie u moich rodzicow tez moglabym zamówic,i tam byly za 38 zł, szok jaka róznica. No ale tam nie zamawiala, bo odebralabym za ok miesiac dopiero 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...