Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Ale sąteż pozytywne strony, zauważyłam, że mój mi bardziej ustępuję, nie sprzecza się ze mną jak wcześniej, tylko przyznaje mi rację, bo nie chce się ze mną kłócić 😜

No tak sa i plusy 😉 i ja to tez wykorzystuje jak mi sie nie chce isc zrobic sobie jesc to mowie mu ze bym sobie cos zjadla i czekam az powie no to co ci zrobic do zjedzenia 😁 😁 wiem to juz lenistwo ale czasem trzeba wykorzystac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak mi się cholernie nudzi 😠 ten internet to jużhcyba wzdłuż i wszerzx przejrzałąm, Andziucha masz jakieś ciekawe stronki? Bo o ciązy tydzień po tygodniu i o pilęgnowaniu noworodka, to nie wiem ile już artykułów przeczytałam, niedługo chyba oszaleję z nadmiaru wiedzy teoretycznej, bo zapewe jak się okaże w praktyce będę zielona 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Jak mi się cholernie nudzi 😠 ten internet to jużhcyba wzdłuż i wszerzx przejrzałąm, Andziucha masz jakieś ciekawe stronki? Bo o ciązy tydzień po tygodniu i o pilęgnowaniu noworodka, to nie wiem ile już artykułów przeczytałam, niedługo chyba oszaleję z nadmiaru wiedzy teoretycznej, bo zapewe jak się okaże w praktyce będę zielona 🤪

Ja czesto tu zagladalam:
http://www.bobovita.pl/ciaza/kalendarz_ciazy/?gclid=CMW58OfWk68CFfAtmAodNw1ixA&check_cookie=1
http://www.pampers.pl/pl_PL/Pregnancy?gclid=CPmg8oDXk68CFeJYmAodgD0Tww
Ja to tak za duzo nie czytalam bardziej to jakos tak jak dziecie sie pojawilo to i sie doskonalilo przy dziecku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
haha ja też wykorzystuję czasem mój stan 🙂 kochanie zrób mi to czy tamto, bo mi jest niedobrze w kuchni ;p i działa 🙂

ale my jestesmy niedobre 🙂
hehe 😁 😁 😁
ale troche rzeczy odpada 🙂 moj maz juz nie pamietam kiedy ostatni raz zmywal naczynia a dzis sam z siebie to zrobil pozamiatal jeszcze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Wiesz co może też bym nie czytała, ale jak siędze w tej cholernej robocie i nie mam siły nic robić, to rozgrzewam lapka do czerwoności...ale już mi się nudzi pomału w kółko czytać to samo...

wiadomo cos trzeba robic zeby z nudow nie umrzec 🙂 bedziesz wszystko dobrze wiedziala na pamiec robila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
zaraz poprzeglądam 🙂
a ich podłych trzeba teraz wykorzystać ile się da 😜 póki jesteśmy uprzywilejowane 😁 u mnie jest układ, że ja prasuje a on zmywa...także u nas to ja nie pamiętam, kiedy to ostatnio robiłam 🙂

trzeba korzystac ile sie da 🙂
ja to zawsze mam mieszkanie na glowie czyli sprzatanie gotowanie itd. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Ja też jak patrze na małe dzieci to je podziwiam i chciałąbym mieć tyle energii w sobie co one 🙂

Tak one maja tyle tej energii tylko skad ja czerpia?? bo ja tez chce tyle tej energii miec i robic mnostwo rzeczy a teraz jest mi potrzebna bo roczek swieta a ja jeszcze nic nie zrobilam ☺️ i te nieszczesne okna musze umyc ale narazie mam przerwe bo pada deszcz 😁 😁
A ja juz zawitalam do kuchni zeby zjesc cos i pochlaniam litrowego loda ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mam dzisiaj ochotę na słodkie, a w sklepie to niebezpieczne, bo wszystko jest pod ręką. Ale albo mi się wydaje, albo zaczynam się coraz lepiej czuć i czasem nawet (puk puk-odpukać) nie dokuczają mi mdłości 🙂 np. dziś 🙃 to już jest dla mnie wyjątkowy dzień. Tylko nie wiem skąd dzisaij ta ochota na słodkie, bo do tej pory mnie odrzucało.
A w który dzień wypada roczek? Rzeczywiście dwie takie "imprezy" w jednym tygodniu, to nielada wyzwanie, tymbardziej w naszym stanie.
Dla mnie święta to kolejna okazja do przxekazania dobrych wieści rodzinie, tylko ciekawe czy znowu coś mnie nie powstrzyma...chociażpewnie niedługo, to mój brzuch nie będzie mnie w stanie powstrzymać, bo sam będzie świadczył o sobie 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Też mam dzisiaj ochotę na słodkie, a w sklepie to niebezpieczne, bo wszystko jest pod ręką. Ale albo mi się wydaje, albo zaczynam się coraz lepiej czuć i czasem nawet (puk puk-odpukać) nie dokuczają mi mdłości 🙂 np. dziś 🙃 to już jest dla mnie wyjątkowy dzień. Tylko nie wiem skąd dzisaij ta ochota na słodkie, bo do tej pory mnie odrzucało.
A w który dzień wypada roczek? Rzeczywiście dwie takie "imprezy" w jednym tygodniu, to nielada wyzwanie, tymbardziej w naszym stanie.
Dla mnie święta to kolejna okazja do przxekazania dobrych wieści rodzinie, tylko ciekawe czy znowu coś mnie nie powstrzyma...chociażpewnie niedługo, to mój brzuch nie będzie mnie w stanie powstrzymać, bo sam będzie świadczył o sobie 🙂 🙃

roczek wypada 6 kwietnia w piatek 🙂
ja juz sobie zjadlam ogorki kiszonego heehee 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jestem starsza od Ciebie 😜 bo ja miałam w styczniu 😜 coś w tym chyba jest, że tak się rozumiemy 🙂 super jest ten kalendarz ciąży na stronie pampersa, dzięki :* przeczytałam jużtysiąć trzysta kalendarzy ale ten jest zupełnie inny, ciekawszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...