Skocz do zawartości

wózki :) | Forum o ciąży


d-brycz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
wiem ze jeszcze moze troche za wczesnie ale ja sie nie moglam juz powstrzymac od zalazenia nowego wątku 😉
macie jakiekolwiek rozeznanie na temat wyboru odpowiedniego wozka? niektore sa ladne ale nie wiem czy aby praktyczne 😞
np ten http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1121 no kolor mozna wybrac, kupowac z gondolka czy bez? fotelik razem w zestawie czy oddzielny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też jestem za aluminiowa ramą , kauczukowymi kołami. Także planuje wózek 3 w 1. Mieszkam po za miastem i na zakupy będę wyjeżdzać z wózkiem. Wtedy najbardziej przyda mi się fotelik/nosidełko samoch. które zamocuje na ramie wózka i pójdę do sklepu.
Aha i dobra rada ( może banalna, ale wiele osób zapomina o tym) - zobaczcie czy wózek po złożeniu mieści Wam się do samochodu. Mam przypadek w rodzinie gdzie wózek był zamówiony internetowo i nie dało się go zmieścić do bagażnika.
Najlepiej jechać do hurtowni wózków i wypróbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Widzę że i temat wózków się pojawił 🙂
My z męzem w sumie to z dnia na dzień zdecydowaliśmy że pora na 2 dziecko, w ciązę zaszłam w listopadzie a 2 miesiące wczesniej czyli we wrześniu sprzedałam głęboki wózek po córci, ale powiem Wam że nie będe kupowac nowego wózka:P mam spacerówkę po córci rozkłada sie na płasko więc mogę w niej wozić niemowle tylko taką wkładkę włożę 😉 bo mamy 2 auta ale oba mają małe bagazniki wiec tylko wózek typu parasolka sie w nich miesci ;/ ale szwagierka mi powiedziała z ema wózek po synku 3 w 1 który mi pożyczy wiec kwestia wózka rozwiązana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ja bym nie zaplacila 5000 za wozek nawet 3 w 1.....ale o zgrozo, przeciez to wozek! Ja tam jestem jak najbardziej zawsze za kupnem uzywanych roznosci, ale my mamy taka mentalnosc z mezm, srodowisko, recykling itp (ja jestem po ochronie srodowiska, maz po boilogii)... Znaczy sie nie wszystko uzywane dobre, bo np. foteliki to nowe jak dla mnie musza byc, ale wozek chyba uzywany by nie zaszkodzil.No ale fajne te pojazdy dla maluszkow 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nawet 3 tys bym nie dała za wózek 🙂 ile jest wypowiedzi na forach, że kupili drogi wózek a potem żałowali , bo się nie sprawdził, albo dziecko nie chciało jeździć w wózku. Nam przypadnie mało używać gondoli w wózku ( dobrze, jak wrzesień będzie pogodny), bardziej już spracerówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke napisał(a):
Wiecie co, ja bym nie zaplacila 5000 za wozek nawet 3 w 1.....ale o zgrozo, przeciez to wozek!


zgadzam sie z toba u nas moze trosze ceny sa wyzsze niz w polsce ale nie dam wiecej niz 300f co jest 1500zl toz to i tak polowa ceny mojego auta hahah

ale ten temat jest mi odlegly nie mysle jeszcze o wozku i nie zamierzam kupowac do czerwca-lipca napewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magdaluke zgadzam się z Toba co do "uzywanego wózka" ja dla córki tez kupiłam uzywany od znajomej która mieszka na miekszkaniu i nie miala gdzie rzymać wózka wiec kupilam za 150zł wiec za grosze i uzyłam kilka razy tyle co na spacery na dworze ale córka urodizla sie w lipcu wiec w zimie wózkiem nie za duzo chodziłama a w kweitniu kupiłam solidną spacerówkę, dałam za nią 450zł ale nie żałuje bo naprawde ja wykorzystalismy i w górach i nad morzem na wertepach 🙂 więc jesli kupujecie wóżek 3 w 1 to patrzcie na to by był lekki mały i zeby sie miescil do auta

moja znajoma kupila wózek na allegro za okolo 1000 zł z przesyłka wózek 3 w 1 wygląda siwtnie jest mały lekii zwinny i do tego bardzo ładny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wam pokaże kilka wózków które ja bym kupiła (gdybym miała zamiar kupic wózek) wózki widziałam na żywo i nawet miałm okazję prowadzić:P wózki są w cenie około 1000 zł za 3 w 1

ale rama stelaza jest troche wieksza wiec tu trzeba [atrzec an mzoliwosci bagaznika:P
http://allegro.pl/nowosc-wozek-etno-spac-gond-limited-edition-i2123400468.html

Tu wózek idealny dla mnie bo mimo że jest 3 w 1 to składa sie jak "parasolka" wiec cos dla małych bagazników 🙂 gdybym kupowala wozek to wlasnie cos takiego
http://allegro.pl/nowa-aluminiowa-spacerowka-gondola-fotelik-w-wa-i2157213640.html

ten ma moja przyjaciółka w kolorze a`la jeans tez ma skladany stlaz do małych rozmiarów i fajnie się prowadzi
http://allegro.pl/wozek-3w1-baby-merc-q7-deluxe-fotelik-i2119832224.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wybraliśmy taki wózek:
http://allegro.pl/wozek-raptor-exclusive-z-fotelikiem-7-1-gratisow-i2101253776.html

mały, lekki stelaż, po złożeniu niewiele miejsca zajmuje, 3in1 i przede wszystkim skrętne pompowane koła. wg komentarzy z allegro są świetne (100% pozytywów) a i cena kusząca bo to bezpośredni producent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
ja także po swoich przeżyciach nie kupuje nic wczesniej. Zdążę .. a jak nie to będę miała powód do narzekania co ten mój mąż kupił


doskonale cie rozumiem

my wlasnie ostatnio kupilismy uzywany ale malo i dobrze bo ani razu nie zdazylam wyjsc z malym na spacer 😞 wiec teraz tez to zostawiam na ostatnia minute ale kupimy nowy raczej

tanie te wozki co pokazujecie a wygladaja solidnie i kola fajne ja to sie raczej nie znam :/ ale z polski nie bede wysylac bo sie raczej nie oplaca
ale ostatnio moj maz zerknol na wozki i byl w szoku bo tam wozek z hamulcami tarczowymi hihihi sie usmial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My na razie jeszcze nie myśleliśmy nad zakupami dla maluszka, jakoś na razie nie chcę zapeszać - bo ja trochę panikara jestem.
Ale ciekawe rzeczy tu piszecie, na pewno pomogą w wyborze. Też myślę że nie ma co za dużo wydawać na wózek bo przecież taniej też można kupić coś fajnego i porządnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agadka akurat ta firma u której ja kupię wysyła za granicę, moja siostra rodzi w czerwcu a mieszka w Holandii i będzie zamawiać u nich i za wysłanie do Holandii zapłaci 120zł, więc szczerze mówiąc to sądzę, że bardzo tanio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...